Skocz do zawartości

Nuda, nic się nie dzieje


kordiankw

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Z fotami jest problem, bo od 9 do 16 z małymi pit stopami orałem Retenbacha. Ale do rzeczy. Do środy padało i śniegu poza trasami jest na tyle dużo, że pół dnia spędziłem na "aucie", bo nie wiedziałem na co się zdecydować. Pod kopułą lodowca do 16 były świetny, lekki śnieg.

Na trasie też ogień.

W pierwszy dzień nie chciałem szaleć, ale śnieg był tak genialny, że zjazd "pucharówką" kończył się  z max speed 110+. Odlot. 100 % naturalnego śniegu i do niedzieli bez zmian. Zapraszam. 

Tylko zazdrościć i życzyć jeszcze więcej słoneczka. Z tym 110+ jednak mogłeś sobie darować. ;)

Pozdrowienia

To może zacznij od swojego podsumowania, bo poza poszukiwaniem moderatora w większości wątków, tez się za bardzo nie przykładasz :). Czytać to by chcieli wszyscy a piszą tylko nieliczni :D.

Zaraz zrobi się ruch.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podsumowan czas....

to sie pochwale, to moj dotychczas najlepszy sezon,

od 10 pazdziernika do 3. maja:

- 37 dni na sniegu

- 1039,92 pokonanych km (wg GPS, Endomodno)

- tysiace spalonych kcal ;)

chart.jpeg

bede musial sie w przyszlym sezonie niezle sprezyc, aby poprawic wynik :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podsumowan czas....

to sie pochwale, to moj dotychczas najlepszy sezon,

od 10 pazdziernika do 3. maja:

- 37 dni na sniegu

- 1039,92 pokonanych km (wg GPS, Endomodno)

- tysiace spalonych kcal ;)

chart.jpeg

bede musial sie w przyszlym sezonie niezle sprezyc, aby poprawic wynik :D

Krzysztof zabrakło mi w zestawieniu max speed ;). Żartuję oczywiście. Zazdrość bierze :angry: . Ja niestety musiałem zakończyć sezon wcześniej niż planowałem w związku z kontuzją żony. Tylko 10 dni na nartach, chociaż bardzo intensywnych, ale chwalić się nie ma czym :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...