Skocz do zawartości

Buty custom / semi-custom - jakie firmy?


Szymon

Rekomendowane odpowiedzi

Nie śledzę ostatnio nowinek sprzętowych i chciałem Was zapytać, jakie firmy (z powszechnie dostępnych) robią buty, w których skorupy da się uformować w dość dużym zakresie, szczególnie na podbiciu?

 

Prawdę mówiąc ostatnio nic nie mierzyłem, ale z poprzednich sezonów pamiętam, że nie spotkałem butów sklepowych z dostatecznie wysokim podbiciem (modele o flexie od 100 w górę). Poprzednio wybrałem Salomony Impact 9, bo były najmniej dokuczliwe, ale i tak musiałem samodzielnie o kilka milimetrów piętę obniżyć, żeby stały się w miarę wygodne. Ale po latach zrobiły się już trochę kapciowate i powoli trzeba się rozglądać za nowymi.

 

Czytałem o firmie Strolz i może nawet bym się na nie szarpnął, ale jakoś nie składa się, żebym był w tamtych rejonach, a tracić 2 dni nartowania na dojechanie np. z Ischgl średnio mi się uśmiecha, cena też trochę skłania do puknięcia się w głowę.

 

Jakie popularne marki dają możliwość formowania podbicia w dużym zakresie, pojawiło się coś nowego ostatnio? Nie mam na myśli odbarczania u pana Heńka w serwisie, tylko dopasowania przewidzianego przez producenta, coś jak fischer vacuum (które akurat z podbiciem podobno słabo sobie radzą). Mogą być też jakieś modele z wstrzykiwaniem pianki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...