Skocz do zawartości

Zdjęcie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 cre900

cre900

Nowy użytkownik

• 5 postów
  • Na forum od: 01.2016
0
  • Umiejętności: 4
  • Wrocław

Napisano 11 luty 2016 - 10:14

Cześć,

wie ktoś czy i gdzie można znaleźć w Zillertal (Zell am Ziller / Aschau / Fugen - po zachodniej stronie) wypożyczalnię, która ma tegoroczny/max zeszłoroczny sprzęt z wyższej półki (Voelkl Racetiger / Atomic Redster / Fischer RC4 i podobne) i pozwoli wielokrotnie w ciągu jednego dnia zmieniać wypożyczone narty?

#2 Pinifarina

Pinifarina

Użytkownik

• Pip
  • 93 postów
  • Na forum od: 01.2011
10
  • Umiejętności: 8
  • Warszawa

Napisano 08 luty 2017 - 14:36

Cześć,

wie ktoś czy i gdzie można znaleźć w Zillertal (Zell am Ziller / Aschau / Fugen - po zachodniej stronie) wypożyczalnię, która ma tegoroczny/max zeszłoroczny sprzęt z wyższej półki (Voelkl Racetiger / Atomic Redster / Fischer RC4 i podobne) i pozwoli wielokrotnie w ciągu jednego dnia zmieniać wypożyczone narty?

Nie mam doświadczenia z tego terenu, ale z innych miejsc Austrii jak najbardziej.

Głównymi ośrodkami wypożyczenia są Intersporty. Należy skontaktować się obsługą i powiedzieć im co chcemy testować. Jeszcze mi nigdy nie odmówili pomocy i w swoich zasobach wyciągali narty które pokazały się dopiero w sprzedaży w kolejnym sezonie. Zatem można nawet dostać nartę 2018 i obsługa jest w stanie ja wskazać . Nigdy nie zabronili wymienić narty kilka razy dziennie wtedy trzymali kartę w kasie, i nie wprowadzali do systemu przechowywania.. Zatem tylko wchodzą w grę dobówki

Ciężko jest zmieniać narty w ciągu dnia, gdy jest tłum na stoku ponieważ zasoby wypożyczalni topniały i nie można było otrzymać odpowiedniej długości w stosunku do modelu.

Prywatne wypożyczalnie maja tą samą cenę, ale duże ograniczenia co do wyboru modeli