Skocz do zawartości

Kurtka Volkl - oryginał czy nie?


Estka

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę, zerknijcie na ofertę: http://allegro.pl/vo...5969389174.html

Czy to oryginalna kurtka? Sprzedawca powiedział, że wewnątrz, oprócz tej naszywki z logo, którą widać na zdjęciu i wszywki z instrukcją konserwacji, nie ma innych metek-naszywek informujących o "supertechnologiach" itd.

Zna ktoś produkty Volkl i może powiedzieć coś więcej o tej kurtce? Będę wdzięczna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...daj sobie spokój Estka. Mój znajomy kupił w ten sposób kurtkę Spydera za 750pln. Jak tylko to wziął w rękę - nie było złudzeń. Wysyłka ze Słowenii, ale kurier z Polski. Odesłał (ponad rok temu), ale forsy dotąd nie zobaczył i pewnie już nie zobaczy. Pewnie może "iść" do sądu... ale pewnie nie pójdzie.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

Potwierdziliście moje obawy. Ja wprawdzie kupiłam swoją kurtkę za 600 zł przecenioną z 1300 zł, ale i jakość i "dotyk" i ilość logo wewnątrz kurtki (na wszystkich podszewkach, gumkach, zamkach itd.) i sklep, w którym ją kupiłam przekonują mnie o oryginalności. Niestety ten Volkl, mimo pozytywnych komentarzy na allegro faktycznie wygląda mało wiarygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę, zerknijcie na ofertę: http://allegro.pl/vo...5969389174.html

Czy to oryginalna kurtka? Sprzedawca powiedział, że wewnątrz, oprócz tej naszywki z logo, którą widać na zdjęciu i wszywki z instrukcją konserwacji, nie ma innych metek-naszywek informujących o "supertechnologiach" itd.

Zna ktoś produkty Volkl i może powiedzieć coś więcej o tej kurtce? Będę wdzięczna :)

Jakoś marnie na tych zdjeciach wygląda. Podróba i jak pisali przedmówcy warto "dotknąć" przed zakupem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...