Skocz do zawartości

Pinzolo, Madonna Di Campiglio jakie warunki -czy trasy wszyskie czynne


janio66

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłem z tego regionu w sobotę. Jeździłem w Marrilevie, Folgaridzie, Madonnie i Tonale. Śmiało moge polecic wszystkie te miejsca. Większość tras czynna a jesli trafią się jeszcze jakieś zamknięte to na prawdę sporadycznie i nie wynika to już z braku śniegu a raczej z faktu ze spory opad pojawił się stosunkowo niedawno i zwyczajnie ekipy nie zdążyły jeszcze wyratrakowac i otworzyć wszystkich tras. Obecnie jest tam bardzo dobrze a w przeciągu kilku najbliższych dni powinno byc doskonale. :). Powodzenia i nie zastanawiaj się nad wyjazdem tylko śmiało jedź

ok ,wielkie dzięki to w drogę od 29-01 mieszkamy w okolicy Pinzolo miescowość (Bocenago ) czy to jest ok? mamy transfery na stoki pinzolo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bylem w tej miejscowosci ale sadzac po mapie to powinno byc ok - to jest dystans okolo 5 km od Pinzolo więc transfer powinien zająć zaledwie około 10 min czyli tyle co nic. Ja w samym Pinzolo tez nie jezdzilem bo niestety czasu troche zbraklo. Skupilem sie bardziej raczej na Madonnie którą z reszta bardzo polecam. Super trasy dobrze przygotowane. Madonna to jeden z priorytetowych ośrodków dla Włochów więc bardzo o niego dbaja. Jedyny minus ze ceny w samej Madonnie dużo wyzsze niz np w Folgaridzie. Jednak zdecydowanie warto stam sie wybrac nie dla drogich knajp ale dla swietnych tras. W Twoim przypadku warto tym bardziej, ze Pinzolo jest z Madonna połączone i mozna się tam dostac nie zdejmując nart z nog.

Pozdrawiam i życze udanego szusowania

Dzięki ,już odliczam dni 

pozdrawiam

Janio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ,już odliczam dni 

pozdrawiam

Janio

witam odświeżam temat ,jakie warunki na dzień dzisiejszy ?w ośrodku pinzolo-Madonna ,może ktoś podzielić się informacją ? mam jechać w Piątek 29/01 i od Niedzieli szusowanie -czy wszystkie trasy wraz z Madonna są czynne ?

Janio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam odświeżam temat ,jakie warunki na dzień dzisiejszy ?w ośrodku pinzolo-Madonna ,może ktoś podzielić się informacją ? mam jechać w Piątek 29/01 i od Niedzieli szusowanie -czy wszystkie trasy wraz z Madonna są czynne ?

Janio

WITAM MOŻE KTOŚ SIĘ PODZIELIĆ KTO OSTATNIO LUB PRZEBYWA W TYM REGIONIE  O WARUNKACH ŚENIEGOWYCH 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

ciągle śledzę warunki panujące w tym rejonie gdyż w piątek 5 lutego jedziemy tam na tydzień a dokładnie do Peio.

 

kolega mak0 wszystko dokładnie opisał i nie wydaje mi się żeby coś w ciągu dziesięciu dni się zmieniło.

 

poza tym jest środek sezonu i z tego co obserwuję na kamerkach to warunki wciąż są znakomite  :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...