Skocz do zawartości

Dostępne długości nart w wypożyczalniach


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

właśnie zabieram się do przeglądania wypożyczalni sprzętu w Chamrousse. Muszę wypożyczyć dla siebie narty na tydzień i tutaj mam pytanie do was.

Jest około 15 wypożyczalni w samym Chamrousse jednakże te które maja najlepsze ceny na swojej stronie jako przykładowy sprzęt w danej grupie pokazują raptem 3 modele o max produkowanych długościach 164cm.

Jak to jest jezeli ja pretenduje do pewnej grupy a tam nartka max 164cm jak sam mam 190cm wzrostu? 

Czy należy od razu taką wypożyczalnie zignorować i skoncentrować się na tych z większym wyborem?

 

Edit.

Czy przy wypożyczaniu trzeba wpłacać jakaś kaucje?

Czy przy wykupie ubezpieczenia na kradzież/zniszczenie należy wpłacać jakaś kaucje?

 

 

Pozdrawiam

Radek


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit.

Czy przy wypożyczaniu trzeba wpłacać jakaś kaucje?

Czy przy wykupie ubezpieczenia na kradzież/zniszczenie należy wpłacać jakaś kaucje?

 

 

Pozdrawiam

Radek

 

Co do samego ubezpieczenia od kradzieży sprzętu to nie opieraj się wyłącznie na polisie. Sprawdź OWU ubezpieczyciela. Każdy ubezpieczyciel zwraca uwagę, że ubezpieczenie od kradzieży działa wyłącznie wtedy gdy udowodnisz, że sprzęt faktycznie został "dźwignięty". Napad, włamanie do apartamentu/narciarni, monitoring zdarzenia, świadkowie. Jak ktoś ukradnie Ci sprzęt spod knajpy gdy Ty np. będziesz popijał bombardini to ubezpieczenie nie zadziała. Zawsze mieć sprzęt na oku ;)

 

A co do kaucji to gdy w Tignes pożyczałem snowboard, wystarczył dowód osobisty w depozycie (sieciówka Sport2000).


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...