Skocz do zawartości

Jaworzyna Krynicka - szukam kompana na dzien zabawy FR/tury


Rekomendowane odpowiedzi

Tak miedzy 8-12 lutego.

Bede z rodzina na feriach. Moze ktos bedzie mial ochote na wspolny FR na Jaworzynie - lub okolice? Terenow nie znam - mapy mam - ale to nie to samo. Pelny rekonensans zrobie dopiero na miejscu. Samemu jezdzic strach - bo tereny sa gesto zalesione. Jak wpadne na drzewo albo do "tree well" (nie mam pojecia, jak to przetlumaczyc) - bede ugotwane na amen. 

 

Jestem otwarty na wszelkie pomysly w okolicy Krynicy (Stacjonowac bede w Berescie). Moze ktos chetny na jednodniowe tury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak miedzy 8-12 lutego.

Bede z rodzina na feriach. Moze ktos bedzie mial ochote na wspolny FR na Jaworzynie - lub okolice? Terenow nie znam - mapy mam - ale to nie to samo. Pelny rekonensans zrobie dopiero na miejscu. Samemu jezdzic strach - bo tereny sa gesto zalesione. Jak wpadne na drzewo albo do "tree well" (nie mam pojecia, jak to przetlumaczyc) - bede ugotwane na amen. 

 

Nie ma się co napalać :-)

Chyba w najbliższym czasie nam nie grożą studnie śnieżne,

trzeba się modlić aby wszystkie trasy porządnie się naśnieżyły :-)

 

W kontekście tych słabych zim to ja się zastanawiam czy inwestowanie w tury ma wogóle sens ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiązania turowe są piękne, takie beast czy kingpin. Można je sobie powiesić na ścianie i patrzeć , marzyć .... :-)

Oj tam, oj tam. Mam "Duki" i tez sa piekne. Takie czarne, mroczne :D Choc musze przyznac, ze nowe kingpiny Markera wygladaja oblednie. A Duki to chyba najciezsze wiazania w historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...