Skocz do zawartości

Zieleniec Ski Arena


TomiQ82

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko....maja teraz promocję na Skipassy http://www.skionline...newsy,6483.htmla moje pytanie jest czy WARTO tam jechać??? Jakie są trasy, ośrodki w Zieleńcu.......był ktoś z Was tam ;) ?? - może głupie pytanie ;) Pytam bo nigdy tam nie byłem a chcemy jechać z rodzinką ( ja , żona i 6 letnia córka - wszyscy jeździmy ;) ) na 7 dni w ferie zimowe........ale na razie zastanawiamy się gdzie uderzyć poszaleć na białym ;) Opinie mile widziane :D

 

PS: jeżeli zły dział to proszę o przeniesienie do odpowiedniego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko....maja teraz promocję na Skipassy http://www.skionline...newsy,6483.htmla moje pytanie jest czy WARTO tam jechać??? Jakie są trasy, ośrodki w Zieleńcu.......był ktoś z Was tam ;) ?? - może głupie pytanie ;) Pytam bo nigdy tam nie byłem a chcemy jechać z rodzinką ( ja , żona i 6 letnia córka - wszyscy jeździmy ;) ) na 7 dni w ferie zimowe........ale na razie zastanawiamy się gdzie uderzyć poszaleć na białym ;) Opinie mile widziane :D

 

PS: jeżeli zły dział to proszę o przeniesienie do odpowiedniego ;)

 

To ośrodek dla bardzo początkujących, trasy są krótkie i płaskie. Dla mnie niekoniecznie.

 

Zamiast tygodnia w bardzo narciarsko słabym ośrodku (czego nikomu nie życzę ;) ) możesz sobie zafundować polsko-czeskie skisafarii - pojechać do Międzylesia. Będziesz miał: Dolni Morava (19 km), Cervena Voda (20 km), Czarna Góra (24 km) oraz Ricky v Orlickich Horach (28 km). Wszystko ośrodki z kanapami a Dolni Morava i Czarna Góra są bardzo przyzwoite (pozostałe są po prostu mniejsze za to gwarantowanym spokojem).  Po zaliczeniu tych ośrodków dwa, które najbardziej się spodobają powtórzycie sobie.

 

Pozdro

Wiesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ Panowie, Zieleniec to jest ośrodek wręcz idealny dla 6-letniego dziecka. Polecam zapisać dziecko w tym czasie na kurs grupowy po 2-3h dziennie. Mogę polecić szkołę i instruktora na priv.
A o samym Zielencu poczytaj więcej w dziale ośrodków.

 

 

 

wszyscy jeździmy  ;) ) 

 

 

To można różnie rozumieć :)

 

 

Pozdro

Wiesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sudetach nigdy nie jeździłem,więc się nie wypowiem, o Szczyrku masz niekończącą się opowieść w dziale ośrodki,sęk w tym czego oczekujecie,jak jeździcie i co jest dla was najważniejsze? czy chcecie się przemieszczać,czy nie? Ja kilka razy robiłem takie połączenie nocleg w Bukowinie Tatrzańskiej, jazda w Jurgowie,Bachledovej Dolinie i Tatrzańskiej Łomnicy,możesz do tego dorzucić Białkę ,wszystkie ośrodki jak najbardziej rodzinne a i lepsi narciarze prócz Białki znajdą coś dla siebie. Połączenie Krynicy i Dwóch dolin też jest bardzo ciekawe,masz czas, masz w czym wybierać zastanów się na spokojnie ,bo tydzień w jednym kiepskim narciarsko ośrodku może być męczący.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to rozumiem tak - skoro jeździcie to Zieleniec nie jest dla Was (bo jest dla tych co nie jeżdżą).  :P

 

Tylko nie traktujcie tego śmiertelnie poważnie.

 

Pozdro

Wiesiek

Spoko ...bez napinki nie biorę życia zbyt poważnie;) ;) Młoda dopiero w tamtym roku "nauczyła" się jeździć. Żona jeździ bardzo spokojnie .. powiedziałbym że bardziej "widokowo" ;) Ja staram się wciąż doskonalić swoją jazdę i lubię czasami depnąć na dechcach ;) Zależy nam na odpoczynku od pracy, zamętu codzienności i jak to napisał radcom "bez parcia na szkło " ;) Wszyscy nie jesteśmy profesjonalistami w narciarstwie......ale uwielbiamy tą dyscyplinę sportu :D i chcemy po prostu miło spędzić czas i na spokojnie sobie pojeździć :D Byliśmy w Białce w tamtym sezonie i było oki...tylko w ferie ludzi było sporo......za to na Wielkanoc BAJKA. Mało ludzi i warunki KAPITALNE :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zieleniec to taka "nasza Białka". Masz tu podobnie jak w Białce, dużo wyciągów na łatwej górce o podobnym profilu tras. Szkółki, wypożyczalnie, knajpy, kwatery, wszystko w zasięgu wzroku. Jak nie ma ferii dolnośląskich, to i ludzi deko mniej. W tygodniu zawsze można wyskoczyć na Czarną Górę...

 

Pozdrawiam, radcom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zieleniec to taka "nasza Białka". Masz tu podobnie jak w Białce, dużo wyciągów na łatwej górce o podobnym profilu tras. Szkółki, wypożyczalnie, knajpy, kwatery, wszystko w zasięgu wzroku. Jak nie ma ferii dolnośląskich, to i ludzi deko mniej. W tygodniu zawsze można wyskoczyć na Czarną Górę...

 

Pozdrawiam, radcom

Akurat łódzkie i dolnośląskie ferie 2016 nie są w tym samym terminie ;) Może zajrzymy głównie ze względu na córę....niech szkoli swoje umiejętności.

Mamy też Górę Kamieńsk pod nosem to też będzie miała gdzie szlifować "formę" .....  oby śnieg dopisał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...