Skocz do zawartości

Kaski SHRED


Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o kaskach SHRED. Chciał bym kupić model Brain Bucket. Zastanawiałem się nad zakupem POC lub Uvex ale SHRED y po prostu podobają mi się najbardziej. Czy ktoś ma jakąś wiedze na temat jakości. Teoretycznie najbardziej zaawansowane technologicznie są wysokie modele POC ale praktycznie wszystkie one maja atesty.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiałem się ostatnio na kaskiem POC, ale wykończenie środka jest wg mnie beznadziejne

jak na kask za ponad 4 stówki, to gąbeczki przyklejone w środku w kilku miejscach do pianki wygladają strasznie badziewnie

 

Shredy - przynajmniej w necie wygladają lepiej od środka:

Shred-Ready-Eleven-Snow-Helmet-Black-Whi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o kaskach SHRED. Chciał bym kupić model Brain Bucket. Zastanawiałem się nad zakupem POC lub Uvex ale SHRED y po prostu podobają mi się najbardziej. Czy ktoś ma jakąś wiedze na temat jakości. Teoretycznie najbardziej zaawansowane technologicznie są wysokie modele POC ale praktycznie wszystkie one maja atesty.  

absolutnie godne polecenia, zwlaszcza ten model

sprawdzone - corka wlasnie w tym rpku zmienila na Shred - jezdzi na bramkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janie fajnie to słyszeć bo POC i UVEX po prostu nie podobają mi się. Na stare lata lekko najarana trawką stylistyka Shreda jakoś wyjątkowo spasowała mi 

mamy w Rodzinie POC-i (ja osobiscie Skull Comp z ktorego jestem zadowolony), Shred i  Smith.

Shred ma troche zwariowana kolorystyke, ale jakosciowo  jest absolutnie godny polecenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janie De gustibus non disputandum. SHRED podoba mi się Przymierzałem POC Skull Comp 2.0 i był bardzo fajny lekki co dla mnie z powodu dyskopatii szyjnej ma znaczenie, przód kasku nie jest zbyt gruby co ułatwi widzenie jak jedziesz w pozycji. Orbic Comp jest dla mnie za ciężki ważył 750g i ten gruby przód kasku ogranicza widzenie – musiałem zadzierać szyje. Podobno ten przód jest jakoś specjalnie genialnie chroni przed uderzeniami tyczek. Skull Orbic X bardziej budżetowy ale nadal ciężki. Uvex Race +  taki brzydki i do tego wykonanie gorsze niż w POC. Karbonowy UVEX nie przymierzałem. Atomic  fajnie leży, jest tani, warstwy Kewlaru itd. Ale jest potwornie ciężki. Brain Bucket tak naprawdę miałem go tylko w ręku ale liczę że łatwo będzie dał się dopasować a w najgorszym wypadku odeślę. 

PS Dziękuje za opinie o Shred zie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiałem się ostatnio na kaskiem POC, ale wykończenie środka jest wg mnie beznadziejne

jak na kask za ponad 4 stówki, to gąbeczki przyklejone w środku w kilku miejscach do pianki wygladają strasznie badziewnie

 

Shredy - przynajmniej w necie wygladają lepiej od środka:

Shred-Ready-Eleven-Snow-Helmet-Black-Whi

Daj sobie spokój z Poc kupiłem to badziewie przez duże B i dobrze że był za mały ,  szybko go sprzedałem bo i tak bym w nim nie jeździł .Jeszcze jaki był problem ze sprzedażą nikt go nie chciał za marne trzy stówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój z Poc kupiłem to badziewie przez duże B i dobrze że był za mały ,  szybko go sprzedałem bo i tak bym w nim nie jeździł .Jeszcze jaki był problem ze sprzedażą nikt go nie chciał za marne trzy stówki

normalni ludzie nawet by niewzieli za darmo

niezaleznie od f-my

a stwierdzenie ze POC to badziewie....................nie bdede komentowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...