Skocz do zawartości

Smart Season Pass - Chopok / Vysoke Tatry ?


Rambo!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono.

Będąc na stronie www.jasna.sk natknąłem sie na coś takiego:

 

http://www.jasna.sk/...juz-od-199-eur/

 

Jak to rozumieć ?

 

Z wstępnie przeczytanego opisu wynika, że za 199 Euro mamy cały sezon 2015/2016 na Chopok (czy pozostałe ośrotki tj. Łomnica, Strbskie Pleso również ???).

Płacimy teraz 49 EUR i mamy karnet do końca bieżącego sezonu !!! , resztę dopłacamy przed kolejnym sezonem i śmigamy całą zimę.

 

Napisałem o tym na forum , bo aż dziwna mi się ta promocja wydała troszeczkę. Jak sobie pomyślę, że 1 dzień na Chopoku to 35-37 EUR to ta oferta ma sens :)

Przyglądnijcie się temu tematowi na stronce i podzielcie uwagami :)

Czytałem regulamin, ale jest tylko po Słowacku :>

 

Wydaje się to wszystko zbyt piękne, by mogło być prawdziwe ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kwiecień 2015 to bonus do sezonu 2015/2016. Nikt nie zmusza do jazdy na wiosnę.
Pozdr
Marcin

Patrząc za okno ,to spokojnie 2 weekendy razem z tym świątecznym można będzie pośmigać w dobrych warunkach,święta 3 dni, następny weekend 2 dni i już się opłaca ,jeśli ktoś ma blisko i jest chętny ,to oferta super,na zasadzie przedsprzedaży ,większość nie myśli o przyszłym sezonie i kupi karnety w normalnych cenach jedynie na czas wyjazdu. Ten skipass nie obowiązuje w Aquaparkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co warunki na chopoku coraz lepsze. Zima pełną gębą :) także jak sobie pomyślę, że jak ktoś się wybiera na 1 weekend w tym sezonie (zapłaci 49 euro, czyli taniej niż normalny 2 dniowy), to karnet na cały następny sezon mamy za 150 euro, a to już jest piękna cena :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono.

Będąc na stronie www.jasna.sk natknąłem sie na coś takiego:

 

http://www.jasna.sk/...juz-od-199-eur/

 

Jak to rozumieć ?

 

Z wstępnie przeczytanego opisu wynika, że za 199 Euro mamy cały sezon 2015/2016 na Chopok (czy pozostałe ośrotki tj. Łomnica, Strbskie Pleso również ???).

Płacimy teraz 49 EUR i mamy karnet do końca bieżącego sezonu !!! , resztę dopłacamy przed kolejnym sezonem i śmigamy całą zimę.

 

Napisałem o tym na forum , bo aż dziwna mi się ta promocja wydała troszeczkę. Jak sobie pomyślę, że 1 dzień na Chopoku to 35-37 EUR to ta oferta ma sens :)

Przyglądnijcie się temu tematowi na stronce i podzielcie uwagami :)

Czytałem regulamin, ale jest tylko po Słowacku :>

 

Wydaje się to wszystko zbyt piękne, by mogło być prawdziwe ;)

 

Pozdrawiam

Regulamin w języku polskim

 

http://www.jasna.sk/..._sezonka_PL.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra okazja z tym sezonowym skipassem. Myślę nad nią, jestem bez środka transportu, więc zostaje transport publiczny/dojazd zorganizowany. Znam wyjazdy zorganizowane tylko z Krakowa na Chopok lub Tatrzańską Łomnicę. Z Sącza nie ma. Ponad 6 wyjazdów tam i już się opłaca, fajnie by było jakby ktoś regularnie tam jeździł na narty i można by było do niego dołączyć. 

Coraz bardziej skłaniam się do zakupu  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo myślę coraz poważniej nad zakupem. Dziś sobie przekalkuluje za i przeciw :) następny weekend wstępnie zapowiada się pięknie więc można by godnie zakończyć obecny sezon weekendem na Słowacji :) w niedużych stacjach narciarskich w Bieszczadach karnet sezonowy to około 1200 zł. Więc jakby nie patrzeć Chopok plus Łomnica plus Szczyrbskie pleso i Smokovec za 800 zł wygląda naprawdę nieźle :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jeszcze taka ciekawostka.

W regulaminie Smart Season Pass napisane jest, że w ramach karnetu mogę korzystać ze stacji narciarskich zarządzanych przez Tatry Mountain Resorts.

A jak wiadomo od sezonu 2014/ 2015 spółka TMR jest również większościowym właścicielem Szczyrku tj. Dużego i Małego Skrzycznego.

Czy mam rozumieć, że oprócz ośrodków Słowackich będzie można korzystać również ze Szczyrku "do upadłego" :) ???

 

Coraz ciekawsze to wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

czy można, bez posiadania karty Gopass, skorzystać z oferty, by następnego /lub też tego samego/ dnia udać się na stok i korzystać z przywilejów jakie daje niniejsza oferta?  posiada ktoś wiedzę w tym temacie?

 

pozdrowienia

 

 

Jak coś kupujesz poprzez gopass, to dostajesz na maila PDFa, którego możesz wydrukować i podejść z nim do kasy, aby dostać karnet. Nie testowałem, ale powinno działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś kupujesz poprzez gopass, to dostajesz na maila PDFa, którego możesz wydrukować i podejść z nim do kasy, aby dostać karnet. Nie testowałem, ale powinno działać.

 

Działa. W kasie otrzymuje się karnet na takich samych zasadach jak ten jednorazowy. Można tą operację powtarza, aż do otrzymania imiennej karty.

Sprawdzone osobiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo myślę coraz poważniej nad zakupem. Dziś sobie przekalkuluje za i przeciw :) następny weekend wstępnie zapowiada się pięknie więc można by godnie zakończyć obecny sezon weekendem na Słowacji :) w niedużych stacjach narciarskich w Bieszczadach karnet sezonowy to około 1200 zł. Więc jakby nie patrzeć Chopok plus Łomnica plus Szczyrbskie pleso i Smokovec za 800 zł wygląda naprawdę nieźle :)

 

800zł za wszystko? ;)

 

Raczej nie. Zauważ, że TŁ i Chopok to dwie różne ceny. TM ma 

 

Koledzy jeszcze taka ciekawostka.

W regulaminie Smart Season Pass napisane jest, że w ramach karnetu mogę korzystać ze stacji narciarskich zarządzanych przez Tatry Mountain Resorts.

A jak wiadomo od sezonu 2014/ 2015 spółka TMR jest również większościowym właścicielem Szczyrku tj. Dużego i Małego Skrzycznego.

Czy mam rozumieć, że oprócz ośrodków Słowackich będzie można korzystać również ze Szczyrku "do upadłego" :) ???

 

Coraz ciekawsze to wszystko :)

 

800zł za cały TMR? ;)

 

Chopok, Łomnica, Szpindlerowy i Szczyrk? Obawiam się, że nie. Nawet kupując przez GoPass masz różne ceny na Chopok i Łomnicę. Łomnica dizała z Strpskie Pleso i Smokowcem, ale nie z Chopokiem i na pewno nie z Szpindlerowym Młynem o Szczyrku nie wspomnę bo tam pewnie dopiero sezon 2016/2017.

 

Pozdrawiam

PS Sorry za bałagan w poście, ale jeszcze się gubię w edytowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytajcie regulamin w poście nr 6 i wszystko jasne.


Punkt 6 mówi o tym, że w 1 dniu nie możemy skorzystać z wyciągów i aquaparków w przypadku posiadania karnetu z opcją Waterparks. Napisano również o wszystkich ośrodkach zarządzanych przez Tmr, wiec wychodzi na to, że mamy wszystkie ośrodki za 800 zł :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkt 6 mówi o tym, że w 1 dniu nie możemy skorzystać z wyciągów i aquaparków w przypadku posiadania karnetu z opcją Waterparks. Napisano również o wszystkich ośrodkach zarządzanych przez Tmr, wiec wychodzi na to, że mamy wszystkie ośrodki za 800 zł :)

Gdzie masz napisane 'wszystkich'? Chodzi o Jasna + VT + Strbskie Pleso + ewentualnie 2 aquaparki - ale to nie forum basenowe (:
Czy te 3 ramki na dole sa za trudne do zrozumienia? (:
http://www.jasna.sk/...juz-od-199-eur/

Swoja droga bardzo im zalezy na szybkiej gotowce ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również zakupiłem 2 karneciki sezonowe :)

 

W kwietniu pasowałoby jeszcze zaatakować Chopok  !

 

Pozdrawiam i do zobaczenia na stoku !!!

 

PS. Czy karta GOPASS, którą wyślą nam do domu będzie od razu "naładowana" na cały przyszły sezon, czy trzeba ją będzie jakoś uzupełnić w 2015/2016 ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jest dobrze :) sezonka działa na Chopoku oraz Strbskim Plese. Znajomy sprawdził tydzień temu. Ja sprawdzam w ten weekend. A swoją drogą jutro napiszę maila do Gopass.sk i zapytam o ten Szczyrk. A warunki w Strbskim Plese nadal całkiem fajne. snieg mokry ale nie może być inaczej przy letnich temperaturach. Na trasach kilka przetarc ale ogólnie warunki 4/5. Najbliższy tydzień ma być chłodno i padać śnieg wiec może być lepiej na majówkę :) pozdrawiam z Vysokych Tatr :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dla osób które nie zdążyły zakupić karnetu sezonowego 2015/2016 za 199 euro, pojawiła się kolejna okazja! Do końca października można kupić taki karnet za 249 euro (dalej bardzo dobra cena). Dla przypomnienia 6 dniowy karnet w sezonie kosztuje 199 euro.

12042918_10153704247477904_4316909440541
 

ale tylko dla posiadaczy gopass.

cyt.

"TYLKO Z GOPASSEM MOŻESZ SKORZYSTAĆ Z NASZEJ NAJLEPSZEJ OFERTY: SPRYTNY KARNET TO TWÓJ BILET
DO NIEOGRANICZONEGO SZUSOWANIA
I DO AQUAPARKÓW PRZEZ CAŁĄ ZIMĘ!|

 

inne opcje to

 

za 299 euro:

Szusuj bez ograniczeń podczas całego sezonu w Jasnej i w Tatrach Wysokich oraz korzystaj z nieograniczonych
usług zimowych w aquaparkach Tatralandia i Gino Paradise Bešeňová.

za 349 euro:

Szusuj bez ograniczeń przez cały sezon w Jasnej i w Tatrach Wysokich, korzystaj z nieograniczonych usług zimowych w aquaparkach Tatralandiaa i Gino Paradise Bešeňová, oraz z nieograniczonego wieczornego szusowania w Jasnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...