Skocz do zawartości

Zdjęcie

Atomic SL po Bydlińskim i HIRSCHERZE

• Zamknięty Temat jest zamknięty
52 odpowiedzi w tym temacie

#41 Dany de Vino

Dany de Vino

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1269 postów
  • Na forum od: 09.2014
986
  • Umiejętności: 6
  • Kraków / Białystok

Napisano 28 luty 2015 - 22:12

...dżentelmeny, bywacie okropni... No, ale za to inną razą - wprost anioły!

Ale o sprzęcie. Miałem jakiś czas temu rakietę tenisową John'a McEnroe, którą podarował mojej córce (podpisywaną przez niego w mojej obecności). Oczywiście dziecko się nią nie nagrało, bo poszła zaraz pod folię i na honorowe miejsce. Po jakimś czasie podarowałem ją znajomemu trenerowi tenisowemu, bo dla niego to była wprost relikwia, a dla mnie istotna ale ...ot ciekawostka. No, ale mogłem autentyczność potwierdzić fotografią mistrza i córki, więc dyskusji nie było. Wcale mnie nie ciągnęło aby nią zagrać. Nie jestem zawodowcem i pewnie bym jej walorów nie docenił. A mistrz pewnie by zagrał wspaniale każdą rakietą i żaden amator by się nawet nie połapał, że to normalna sklepówa. Ludziom się czasem wydaje, że to sprzęt czyni mistrza. Sprzęt jest istotny i owszem pomaga, ale sam roboty nie zrobi. I wcale nie jest tak, że ja bym Jego rakietą nie zagrał. Nie grałbym również jakoś o poziom wyżej. Ot nie moja rakieta i tyle. Jedyny chyba wyjątek to Sampras. Grał rakietą o niespotykanie małej "główce", do tego naciągał ją prawie do 80 funtów (musieli Mu te rakiety specjalnie robić, bo sklepowy Wilson by tego nie wytrzymał), więc rozbijał w ciągu 3 setowego meczu do 12 naciągów. I tu prawda, taką rakietą bym nie pograł. 

I róbta pease, please! Z pozdrowieniami z okolic Soelden.

#42 be-ja

be-ja

Użytkownik

• PipPip
  • 190 postów
  • Na forum od: 11.2007
101
  • Umiejętności: 1
  • Warszawa

Napisano 01 marzec 2015 - 17:52

Znalazłem takie ogłoszenie na sąsiednim portalu. :)

http://www.skionline...scher-165cm?p=2

Chyba rozdawał po zawodach. ;) cena super bo nie jeżdżił na nich Bydliński. ;)

Pzd be-ja

#43 m!xeR

m!xeR

Użytkownik

• PipPip
  • 239 postów
  • Na forum od: 08.2014
175
  • Kraków

Napisano 01 marzec 2015 - 18:07

Chciałem właśnie wkleić link do tego ogłoszenia. Mamy wysyp byłych nart Hirschera :-D

#44 be-ja

be-ja

Użytkownik

• PipPip
  • 190 postów
101
  • Warszawa

Napisano 01 marzec 2015 - 18:17

Chciałem właśnie wkleić link do tego ogłoszenia. Mamy wysyp byłych nart Hirschera :-D

Udało mi się, byłem ciut szybszy.

Lubi Hirscher naszych Rodaków.

Pzd be-ja

#45 RobertK

RobertK

Podły szyderca

• PipPipPip
  • 975 postów
  • Na forum od: 10.2011
659
  • Umiejętności: 4
  • Świdnica

Napisano 01 marzec 2015 - 19:26

ale o co chodzi?

ktoś wczesniej pisał, ze zawodnicy PŚ maja po 20 par danego modelu ;)

pewnie była wyprzedaż w wypożyczalni gdzieś w Austrii

#46 kolo

kolo

Były użytkownik

• PipPipPip
  • 986 postów
246

Napisano 01 marzec 2015 - 20:09

Nie chcą być złośliwy ale chciałbym zapytać czy to te które Mu ukradli w Krakowie jak poskąpili na parking strzeżony?

#47 Lukaszo86

Lukaszo86

prowinter_kraków

• PipPipPipPip
  • 1107 postów
  • Na forum od: 05.2010
349
  • Umiejętności: 8
  • Kraków

Napisano 05 marzec 2015 - 01:10

Nie chcą być złośliwy ale chciałbym zapytać czy to te które Mu ukradli w Krakowie jak poskąpili na parking strzeżony?

Pod M1 nie ma chyba strzeżonego :P

A swoją drogą zostawienie samochodu z takim sprzętem bez opieki to istna głupota... Ja na swoim osiedlu, gdy zostawiam auto na noc to albo chowam albo zabieram fanty, aby przypadkiem jakiś kolekcjoner nie wpadł na pomysł wybicia mi szyby.. :P  A tu zostawiają gablotę wypchaną bajeranckim sprzętem pod centrum handlowym, gdzie nie tylko uczciwi ludzie chodzą ale kręcą się także $$$$$*
  ;)

moje posty mogą zawierać lokowanie produktu :)

sklepnarciarski.info
skiman.pl

#48 Iven

Iven

użytkownik

• PipPipPipPip
  • 1281 postów
  • Na forum od: 12.2007
333
  • Umiejętności: 2
  • Chełmża

Napisano 05 marzec 2015 - 08:10

Model Atomic Redster Marcel Hirscher Limited Editionn to model , który jest w oficjalnych katalogach Atomica ,a dlatego jest wyjątkowy bo szatę graficzną projektował w/w pan. Testował je już magazyn NTN

http://www.ntn.pl/te...imited-edition/

i co jakiś czas pojawiają się na portalu aukcyjnym

http://allegro.pl/at...5130108534.html

żeby nie było , nie są moje ;)

#49 master32

master32

Użytkownik

• PipPipPip
  • 571 postów
  • Na forum od: 09.2009
298
  • Ząbkowice Śląskie

Napisano 05 marzec 2015 - 08:25

Model Atomic Redster Marcel Hirscher Limited Editionn to model , który jest w oficjalnych katalogach Atomica ,a dlatego jest wyjątkowy bo szatę graficzną projektował w/w pan. Testował je już magazyn NTN

http://www.ntn.pl/te...imited-edition/

i co jakiś czas pojawiają się na portalu aukcyjnym

http://allegro.pl/at...5130108534.html

żeby nie było , nie są moje ;)

Niestety ale piszesz o zupełnie innej narcie - o wersji sklepowej  ;)

...chodz wersja fis tez takowa była/jest dostępna :)

Nie potrafię jezdzić ale lubię  :D

#50 kolo

kolo

Były użytkownik

• PipPipPip
  • 986 postów
246

Napisano 05 marzec 2015 - 14:17

Kwestia czy narta ologowana czy odrzucona przez. Mała acz może kluczowa sprawa. Jak sprawdzić?

Łukasz sam sprzęt to pół sprawy szlag zdaje się trafił ustawienia i cykl treningowy.

#51 be-ja

be-ja

Użytkownik

• PipPip
  • 190 postów
101
  • Warszawa

Napisano 05 marzec 2015 - 14:37

Kwestia czy narta ologowana czy odrzucona przez. Mała acz może kluczowa sprawa. Jak sprawdzić?

Łukasz sam sprzęt to pół sprawy szlag zdaje się trafił ustawienia i cykl treningowy.

O ile mnie pamięć nie myli to nart ma kilka par, jedne z nich sprzedaje na allegro aby mieć na sterty i treningi ;) , te co ukradli to już stara historia. Sezon ma się ku końcowi,czas myśleć o planach z nowym cyklem treningowym i wymianie sprzętu.

Pzd be-ja

#52 MarioJ

MarioJ

Frirajder

• PipPipPipPip
  • 1992 postów
1201
  • Umiejętności: 8
  • Wrocław

Napisano 05 marzec 2015 - 15:08

Można oczywiście się doszukiwać drugiego dna, ale należy założyć że Bydliński napisal prawdę:

"Narty jeżdżone w ostatnim czasie przeze mnie, a wcześniej używał je Marcel Hirscher w sezonie 2013 zdobywajac tytuł Mistrza Świata w slalomie."

Wyraźnie napisał że to są narty używane przez Hirschera, a nawet że wygrał na nich MŚ w slalomie,

czyli narty ekskluzywne.

#53 kolo

kolo

Były użytkownik

• PipPipPip
  • 986 postów
246

Napisano 06 marzec 2015 - 08:27

Można oczywiście się doszukiwać drugiego dna, ale należy założyć że Bydliński napisal prawdę:

"Narty jeżdżone w ostatnim czasie przeze mnie, a wcześniej używał je Marcel Hirscher w sezonie 2013 zdobywajac tytuł Mistrza Świata w slalomie."

Wyraźnie napisał że to są narty używane przez Hirschera, a nawet że wygrał na nich MŚ w slalomie,

czyli narty ekskluzywne.

Generalnie rzecz ujmując potrafię czytać, może nawet rozumiem. Nie doszukuję się żadnego drugiego dna. Pytam jak ewentualnie zweryfikować czyjeś deklaracje, ot wszystko.

A głównie chodzi mi o to że najlepszy lub prawie najlepszy polski alpejczyk ma sprzęt ze spadów po kimś, chyba że to kara za wcześniejszą utratę sprzetu, nie wiem.