Skocz do zawartości

III memoriał Jurka "niko130" Dzięcielaka - Dzikowiec 13-15 marca 2015


arky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

)

 

 

Cześć.

 

odpowiedzi na Twoje pytania:

 

Tyczki będą ustawione na slalom raczej bliżej specjalnego niż gigant (takie są założenia), Choć nie jest wykluczone, a raczej prawdopodobne pokonywanie go techniką dowolną.. Co do szczegółów to sam nie wiem, są od tego sprawdzeni ludzie, bez obaw. Tu zarządza Radcom i ja mam pełne zaufanie. Nie będzie jazdy z samej góry w zawodach, w wolnej jeździe jak najbardziej. 

 

Nie ma żadnych przeciwskazań byś dotarł w sobotę. Jeśli zostaniesz do niedzieli - to będzie miło, nudzić się nie będziesz, a może Ci się spodoba i wrócisz kiedyś..  ;)

 

Stok jest świetnie oświetlony (o wiele lepiej niż np. Czarna Góra), wszystko jest pod ręką

 

pozdrawiam


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda :(

 

Pozdrawiam

marioo

 

Marioo

 

No, moim zdaniem nie szkoda, Miejscówek do ustawiania giganta jest sporo, a dla dobrego slalomu w Sudetach już mniej.

 

Inny jest cel też spotkania - co najistotniejsze.

 

Nic oczywuście nie przeszkadza, byś sobie pojechał z Dzikowca na 3 skręty.. albo 5. 

 

Zapraszamy, bo to fajne spotkanie.

 

pozdrawiam


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Inny jest cel też spotkania - co najistotniejsze.

 

 

Sorry ale jeśli narty mają być tylko wartością dodaną do tego "co najistotniejsze" to cokolwiek nierozsądnym z mojej strony, byłoby gnanie 900km na piwo. Z pewnością inne są Wasze odczucia ale... nadmierną celebracją samego spotkania, nie zachęcacie tych którzy jeszcze nie byli na memoriale (zwłaszcza mających trochę dalej niż rzut beretem ;)).
Zawody skiforum też były przede wszystkim spotkaniem ale przynajmniej wiadomo było po co i jakie narty zabrać.

 

Pozdrawiam

marioo


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda :(

 

Pozdrawiam

marioo

Temat był wałkowany wielokrotnie 2 lata temu i ze dwa razy w tym roku.

Przeczytaj posty tego wątku 0d 10 do 15.

 

Marioo - to nie jest Czarny Groń z łagodną górką, którą w dużej części trzeba było pokonywać na jajo, tylko bardzo stroma ściana. Bardziej stroma niż większość slalomowych tras PŚ!!! Jak sobie wyobrażasz giganta na takiej trasie otoczonej lasem???

 

Tadek


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat był wałkowany wielokrotnie 2 lata temu i ze dwa razy w tym roku.

Przeczytaj posty tego wątku 0d 10 do 15.

 

Ok. Wyraźnie czytałem wcześniej inny wątek :) Po prostu raczej nie zdążę zeskrobać rdzy ze slalomek w tak krótkim czasie ;)

 

Pozdrawiam

marioo


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat był wałkowany wielokrotnie 2 lata temu i ze dwa razy w tym roku.

Przeczytaj posty tego wątku 0d 10 do 15.

 

Marioo - to nie jest Czarny Groń z łagodną górką, którą w dużej części trzeba było pokonywać na jajo, tylko bardzo stroma ściana. Bardziej stroma niż większość slalomowych tras PŚ!!! Jak sobie wyobrażasz giganta na takiej trasie otoczonej lasem???

 

Tadek

to bardzo zły las

 

wielokrotnie widziałem jak "wciągał" ludzi 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Wyraźnie czytałem wcześniej inny wątek :) Po prostu raczej nie zdążę zeskrobać rdzy ze slalomek w tak krótkim czasie ;)

 

Pozdrawiam

marioo

 

 

Sorry ale jeśli narty mają być tylko wartością dodaną do tego "co najistotniejsze" to cokolwiek nierozsądnym z mojej strony, byłoby gnanie 900km na piwo. Z pewnością inne są Wasze odczucia ale... nadmierną celebracją samego spotkania, nie zachęcacie tych którzy jeszcze nie byli na memoriale (zwłaszcza mających trochę dalej niż rzut beretem ;)).
Zawody skiforum też były przede wszystkim spotkaniem ale przynajmniej wiadomo było po co i jakie narty zabrać.

 

Pozdrawiam

marioo

 

 

Przecież to jest otwarta, niekomercyjna impreza, wszystko na luzie. Nie rozumiem, co masz na myśli z celebracją. Chcesz przyjechać - będzie miło, sprawisz przyjemność swoją obecnością. Przyjedź po prostu.

 

Żeby było jasne, to narty też są tą najistotniejszą kwestią spotkania.

 

A że spotkanie tak, a nie inaczej się nazywa, to wynika z pewnej potrzeby narciarzy, która się uzewnętrzniła przed dwoma laty...

 

pozdrowienia


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale jeśli narty mają być tylko wartością dodaną do tego "co najistotniejsze" to cokolwiek nierozsądnym z mojej strony, byłoby gnanie 900km na piwo. Z pewnością inne są Wasze odczucia ale... nadmierną celebracją samego spotkania, nie zachęcacie tych którzy jeszcze nie byli na memoriale (zwłaszcza mających trochę dalej niż rzut beretem ;)).
Zawody skiforum też były przede wszystkim spotkaniem ale przynajmniej wiadomo było po co i jakie narty zabrać.

 

Pozdrawiam

marioo

 

Marioo,

 

przykro mi było, gdy czytałem Twój post.

 

Ale po namyśle uznałem, ze to w zasadzie dobrze, ze nie przyjedziesz.

 

Jeśli bowiem uważasz, że głównym celem tego spotkania jest, aby wspólnie nażłopać się piwa czy innego zagzajeru, a pamięć o Jurku oraz wspólne nartowanie tylko pretekstem, to rzeczywiście ja niespecjalnie chętnie bym Cię tu widział, a gnanie 900 km dla piwa jest rzeczywiście idiotyzmem.

 

Powodzenia i bezpiecznej jazdy, Przyszły Prawie Dobry Narciarzu.

 

Zakończę:

- pytaniem: skąd wywnioskowaleś, że  skrzykujemy się w celu wspólnego raczenia się alkoholem

- oraz prośbą: staraj się nie obrażać innych forumowiczów.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Czy ktoś z Lublina się wybiera??

 

A czy ktoś ewentualnie z Wrocławia by w sobotę mnie zgarnął z dworca pkp jakbym sam się wybrał :) ?

 

Pzdr

 

Cześć,

 

z pewnością nie będzie problemów z dowozem Ciebie do Wrocławia w niedzielę na pociąg powrotny. Wielu przyjeżdża na zawody wcześniej niż w sobotę, choć może ktoś jeszcze się akurat wybierze w sobotę i o tym napisze tu. Za chęć przyjazdu szacuneczek :)

 

W razie czego tu masz przykładowe dojazdy

www.e-podroznik.pl/public/searchingResultsVW.do?startCity=Wroc%C5%82aw&tabToken=86f1a73d3e2ec73d402a5c983ce90335&toV=c%7C72178&endCity=Bogusz%C3%B3w-Gorce&fromV=c%7C13019&tseVw=regularP


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marioo,

 

przykro mi było, gdy czytałem Twój post.

 

Ale po namyśle uznałem, ze to w zasadzie dobrze, ze nie przyjedziesz.

 

Prawdę mówiąc, jeszcze nie napisałem nigdzie że nie przyjadę ale po takim zaproszeniu - sam rozumiesz...

 

Pozdrawiam

marioo

 

PS. Jeśli kogokolwiek gdzieś w tym wątku obraziłem to serdecznie przepraszam - nie było to moim zamiarem.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...