Skocz do zawartości

Slalomki atomic


qqaazzxx

Rekomendowane odpowiedzi

1. K/M - M
2. Wiek - 17
3. Waga - 75 kg
4. Wzrost - 178 cm
5. Jak długo jeździsz na nartach ? 12 lat
6. Ja się oceniasz wg skali Forum ? ( http://www.skiforum....highlight=skala ) 6/7 bliżej 7
7. Jakie masz buty ? - Atomic Hawx Plus Flex 100 13/14
8. Jakie masz teraz narty / na jakich już jeździłeś ? - Volkl Sensor 2 10/11 154cm (więc już za krótkie) za duży promień skrętu (ostatnio się wywróciłem bo za ostro chciałem pojechać) jeździłem na kilku modelach ale byłem za mały i nie pamiętam
9. Jaki preferujesz promień skrętu, szybkość jazdy ? - Szybkość w miarę duża (ostatnio 60-70 km/h na czerwonej trasie) skręty krótkie i długie
10. Jakie lubisz trasy, w jakim kraju ? - czerwone, czarne sztruks (lubię też puch ale to raczej nie XP)
11. Jak lubisz jeździć, lub jak chciałbyś jeździć ? - Szybko i długo  :P 

12. Jak z Twoją kondycją, ile dni w sezonie spędzasz na stoku ? - Kondycja dobra na stoku ok. 20 dni
13. Możliwości finansowe - do 1000 zł mogą być używane

 

A i jeszcze żeby nie zakładać nowego tematu w tych butach są buty wewnętrzne sidasa i nie wiem czy nadają się do termoformowania. Czy wszystkie buty wewnętrzne sidasa są termoformowalne, czy tylko niektóre modele?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem na all ...... nowe volkle racetigery 173 sprzed kilku sezonów (bez rockera:D); dobre i solidne narty, pojadą średni i dłuższy skręt stabilnie i dynamicznie

Dla Ciebie jak znalazł , a i w cenie się mieścisz.

 

lub volkl speedwall code 171 lub 178

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........
I czy napewno takie długie narty mam kupować? Kiedyś mówiono mi, że powinny być do brody ewentualnie do nosa.

twoja samoocena to 6/7,

napisałeś o swoich nartach że 15 m to za duży promień skrętu a potem typujesz kolejne narty o podobnym promieniu ?  :huh:

wypożycz więc na kilka godzin narty 170-175cm, R15-16m i sprawdzisz jak ci się na takich jeździ,

wtedy albo się przekonasz do tej długości albo zweryfikujesz swoją samoocenę

na nartach dłuższych jeździ się stabilniej i szybciej - jako "prawie siudemka" powinieneś to wiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://skirace.pl/16...c-titanium.html Takie jeszcze znalazłem z mniejszym radiusem (od razu mówię, że bardzo mili ludzie tam pracują i jak byłem tam osatnio to koledze mojemu ojca przyniósł z innego budynku takie narty schowane, normalnie nówki nie jeżdżone sprzedawane jako używane) http://skirace.pl/13...l-sidewall.html Te już chyba mają odpowiedni promień skrętu? Wypowiecie się na ich temat?

Użytkownik jark edytował ten post 21 luty 2015 - 22:34

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

1. Meżczyzna
2. Wiek 17
3. Waga 80
4. Wzrost 177
5. Jeżdżę 12 lat
6. wg skali Forum taka szczęśliwa 7
7. Jakie masz buty ? atomic hawx plus flex 100
8. Jakie masz teraz narty / na jakich już jeździłeś ? Volkl sensor 1 10/11 154cm wymęczyłem je do końca (juz za krotkie i za latwe)
9. Jaki preferujesz promień skrętu, szybkość jazdy ? Szybko jezdze oboma skretami
10. Jakie lubisz trasy, w jakim kraju ? czerwone/czarne Polska na sztruks jeszcze nigdy nie trafiłem tak więc troche rozjeżdżony lub muldy całkowite (jak ostatnio na harendzie muldy do kolan na 80% stoku) chciałbym też móc wyskoczyć poza trasę (tylko żeby nie było jak na tych co mam teraz,że muszę siedzieć tak strasznie na tyłach) ale to tak trasy:poza trasą 9:1
11. Jak lubisz jeździć, lub jak chciałbyś jeździć ? Szybko średnim skrętem ale zdarza się też czasami zacieśnić lub wydłużyć ten skręt. Lubię jechać ręką po stoku
12. Jak z Twoją kondycją, ile dni w sezonie spędzasz na stoku ? Około 20, kondycja dobra
13. Możliwości finansowe do 1500zł używane mogą być

Myślałem o i.supershape rally ale nie wiem jak spisują się poza trasą. Kolega jeździł na dynastar cham 87 i bardzo mu się spodobały na trasie jak i poza nią.

Cześć

Polecam Dynastar Cham i to jak najdłuższą. Bardzo dobra narta dostatecznie sztywna żeby spisywać się na trasie bez problemu. Jazda przypomina trochę jazdę na slalomce = podobny typ adaptacji techniki. Przy Twoim funduszu można spróbować załatwić nówkę. Odezwij się na priv.

Harenda 80% - He he w którym miejscu. :)

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Mitek myślał, że nachylenie stoku 80%? Bo mi chodziło, że 80% powierzchni górki była zmuldzona, a muldy po kolana. A może jeździł ktoś na tych headach rally? A może komuś udało się wyskoczyć na nich poza trasę? Jak się sprawują na stoku a jak poza? Proponuje zajrzeć na skionline dział sprzęt.

Użytkownik jark edytował ten post 21 luty 2015 - 22:34

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...