Skocz do zawartości

Mocowanie nart na dachu samochodu... obok boxu


Burdoror

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie. Czy istnieja jakies warte oplecenia uchwyty, ktore mozna zamocowac na bagazniku dachowym obok boxu?

Box zazwyczaj mam wypelniony na full torbami i nart tam juz nie wcisne. Widzialem podczas ostatniej podrozy, jak ktos mial przywiazal narty paskiem od spodni... ale jakos nie widzi mi sie taka metoda :)

 

O Kurcze, w zlym temacie napisalem.

Użytkownik Burdoror edytował ten post 27 styczeń 2015 - 15:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

uchwyty na pewno są tylko wtedy narty wkładasz w nie bez pokrowca,

odradzam wożenie nart na dachu bez pokrowca - woda, błoto, sól swoje zrobią zarówno w nartach jak i wiązaniach,

narty włożyć w pokrowiec i dopiero potem na dach, wtedy przymocować w dowolny sposób, byle bezpieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uchwyty na pewno są tylko wtedy narty wkładasz w nie bez pokrowca,

odradzam wożenie nart na dachu bez pokrowca - woda, błoto, sól swoje zrobią zarówno w nartach jak i wiązaniach,

narty włożyć w pokrowiec i dopiero potem na dach, wtedy przymocować w dowolny sposób, byle bezpieczny

Ok, wielkie dzieki. Czyli pasek, gumka, sznurek i jedziemy ;) ... bosze.. stare czasy mi sie przypominaja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wielkie dzieki. Czyli pasek, gumka, sznurek i jedziemy ;) ... bosze.. stare czasy mie ise przypominaja :)

mam nadzieję że tylko w żartobliwej formie użyłeś słów : pasek, gumka, sznurek

jeżeli na serio to pamiętaj że to musi być SOLIDNIE przymocowane,

czyli - pas , guma, sznur, najlepiej podwojonym niezależnym sposobem, bo gdy jeden zawiedzie drugi to przejmie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

....  Box zazwyczaj mam wypelniony na full torbami i nart tam juz nie wcisne  ....

na twoim miejscu przemyślałbym fakt niewłaściwego (tak sądzę) wykorzystywania boxa,

właduj w niego narty, kije, buty (te tylko w transporcie a nie dojazd na stok), "uszczelnij" niepotrzebnymi wewnątrz auta bambetlami,

pomyśl o właściwym rozmieszczeniu reszty bagaży w środku auta 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...