Skocz do zawartości

Cisowa 3.12.2014


Harpia

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma tu nikogo z Zawiercia, Pilicy ?

Byłem w Cisowej i właśnie wróciłem.

Warunki doskonałe.

 

Gdyby ktoś miał ochotę na treningi na tykach w tygodniu za bardzo sensowne pieniądze , proszę o kontakt.

W Cisowej funkcjonuje bardzo dobry TRENER  ( piszę wielkimi bo to nie instruktor) i jest chętny do działania.

Na końcu poprzedniego sezonu jeździłem z nim jeden dzień i wprawił mnie w osłupienie fachowymi uwagami.

 

Na stoku jest super atmosfera. Wszyscy się znają i wielu by się zdziwiło jaki jest poziom w tak niepozornym miejscu. 

Naprawdę gorąco polecam.

Nawet z Krakowa to najwyżej 40 ści parę kilometrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie ktoś jutro na otwarciu?
Ja się wybieram.

  

BO TO WŁAŚNIE DZIŚ :D :D :D !!!!


:) Miałem pisać do was ...jako "swatka" ;)
Znam jako tako dwóch sympatycznych dziwaków - miłośników tych rejonów, mogę was przedstawić sobie, poznajcie się... Jerzy - Jerzy :)

BTW kiedyś już deklarowałem, że zrobię ski-safari: Cisowa, Morsko, Bolków ...jest coś jeszcze "extra" w okolicy? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tu nikogo z Zawiercia, Pilicy ?

Byłem w Cisowej i właśnie wróciłem.

Warunki doskonałe.

 

Gdyby ktoś miał ochotę na treningi na tykach w tygodniu za bardzo sensowne pieniądze , proszę o kontakt.

W Cisowej funkcjonuje bardzo dobry TRENER  ( piszę wielkimi bo to nie instruktor) i jest chętny do działania.

Na końcu poprzedniego sezonu jeździłem z nim jeden dzień i wprawił mnie w osłupienie fachowymi uwagami.

 

Na stoku jest super atmosfera. Wszyscy się znają i wielu by się zdziwiło jaki jest poziom w tak niepozornym miejscu. 

Naprawdę gorąco polecam.

Nawet z Krakowa to najwyżej 40 ści parę kilometrów.

Cześć, możesz napisać więcej o treninagach na tyczkach? (Slalom, Slalom Gigant, jaka godzina terningów i jakie dni?), jestm z Gliwic, ale chetnie potrenuje bo mam tam fajny dojazd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

:) Miałem pisać do was ...jako "swatka" ;)
Znam jako tako dwóch sympatycznych dziwaków - miłośników tych rejonów, mogę was przedstawić sobie, poznajcie się... Jerzy - Jerzy :)

BTW kiedyś już deklarowałem, że zrobię ski-safari: Cisowa, Morsko, Bolków ...jest coś jeszcze "extra" w okolicy? :)

 

 

Dajesz :)

 

W okolicy jest jeszcze Smoleń i Sławice.

 

p.s. tylko proszę bez zestawień z Zillertal czy Oetztal :)

 

Cześć, możesz napisać więcej o treninagach na tyczkach? (Slalom, Slalom Gigant, jaka godzina terningów i jakie dni?), jestm z Gliwic, ale chetnie potrenuje bo mam tam fajny dojazd

 

 

Rozmawiałem z Arturem i założenia są takie:

Dowolne dni w tygodniu ( pusto na stoku) po 17:30.

Powiedzmy 18-18:30

Dwie godziny treningu z analizą Video, pomiarem czasu  i przestawieniem trasy po godzinie.

Na początek raczej GS.

Gdyby była chęć i wyposażenie uczestników w gardy i inne osłony to także SL.

Cena  30 zł za trening ( 2h).

Karnet na 2 godziny w Cisowej w tygodniu to 25zł.

To wszystko jest bardzo płynne i elastyczne .

Właściwie sami musimy sobie zorganizować więc jest możliwość aby to dobrze ustawić.

 

Na razie jest za mało śniegu aby wiercić tyki i trzeba jeszcze chwilę poczekać.

Na pewno dam znać jak stok będzie gotowy.

Można także obserwować na Fejsie stronę Cisowej a także stronę Artura.

https://www.facebook...ts&locale=pl_PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

:) Miałem pisać do was ...jako "swatka" ;)
Znam jako tako dwóch sympatycznych dziwaków - miłośników tych rejonów, mogę was przedstawić sobie, poznajcie się... Jerzy - Jerzy :)

BTW kiedyś już deklarowałem, że zrobię ski-safari: Cisowa, Morsko, Bolków ...jest coś jeszcze "extra" w okolicy? :)

Niestety nie mogłem być na inauguracji, bo antyszambrowałem w przychodni rejonowej :mellow: . Dopiero wczoraj.

Jako zdeklarowany przeciwnik tłumów wybieram się tam dopiero w poniedziałek i wtorek rano, po czym kończę jazdy w Polsce w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem do Cisowej ok 18-tej. Szukałem jakiegoś banera skiforum ale znalazłem jedynie czapkę Mikołaja :) Oczywiście byłem bez nart, wszedłem z buta na czubek i nie jest źle, może sam wybrałbym się kiedyś na jakieś tyki, bo w mojej okolicy nie ma szans. Tak z mojej oceny: do wystawienia SL-a wystarczy zajęcie 1/4 szerokości stoku, ale do GS-a to już prawie połowa - może być z tym problem. No i żeby było twardawo, choć na dzisiejszy czas to zarządcy stoku należy się duży szacun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cisowa to niezły fenomen.

"Wielkie" podtatrzańskie ośrodki stoją, a w Cisowej zabawa na całego.

Byłem od dziewiątej z Krisem.

Warunki od rana ( jak na +1 stopień) fenomenalne.

Później trochę zmiękło, ale cały czas fajnie.

Ludzi bardzo mało.

 

p.s. widać  moje starania nad pozbyciem się A-Frame nie idą na marne :)

Załączone miniatury

  • 10671330_695776240521377_2498648033342992944_n.jpg
  • 10171884_695776280521373_5374991671959524458_n.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jutro ponownie rusza Cisowa.

Będziemy z Krisem późnym popołudniem lub wieczorem.

 

 

Jestem pod wrażeniem, bo wczoraj zaczęli śnieżyć, po starym zostało kilka kałuż, a nowego śniegu mają już nawalone multum. Kamieńsk też śnieży, byłem przed chwilą, ale wcześniej jak na Nowy Rok raczej nie ruszą. Chętnie bym się ruszył na Cisową, ale póki co trudno mi planować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...