Skocz do zawartości

Zdjęcie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 wiwo

wiwo

Nowy użytkownik

• 17 postów
  • Na forum od: 02.2006
0
  • Poznań

Napisano 05 listopad 2014 - 15:57

Cześć!

Szukam transposrtu we wtorek 11.11 z Austrii do Poznania. Będę w Kaprun/Zell Am See albo mogę dostać się do Innsbrucka. Był bym bez bagażu i sprzętu.

Czy ktoś coś jest w stanie pomóc? Będę ogromnie wdzięczny

tel 664481474

pozdrawiam

Wojtek

#2 mirosław123

mirosław123

Nowy użytkownik

• 0 postów
  • Na forum od: 05.2018
0

Napisano 10 maj 2018 - 10:50

Cześć, ja korzystam z kierowcazadzwoni.pl. Zawsze szybko i łatwo udaje mi się znaleźć przewoźnika w dowolną trasę za granicę. Polecam bo można zaoszczędzić sporo czasu :)

#3 sirom

sirom

Nowy użytkownik

• 22 postów
  • Na forum od: 04.2018
17

Napisano 10 maj 2018 - 11:03

Rozumiem, że zarejestrowałeś się tylko po to, by nam to zakomunikować - masz nas za idiotów???

kolejny mistrz reklamy - do usunięcia jako przekaz komercyjny

#4 zielarka88

zielarka88

Nowy użytkownik

• Pip
  • 71 postów
  • Na forum od: 01.2012
24

Napisano 11 maj 2018 - 17:17

Rozumiem, że zarejestrowałeś się tylko po to, by nam to zakomunikować - masz nas za idiotów???

kolejny mistrz reklamy - do usunięcia jako przekaz komercyjny

srom - co się czepiasz ?

#5 sese

sese

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1352 postów
  • Na forum od: 02.2007
990
  • Umiejętności: 7
  • Wrocław

Napisano 11 maj 2018 - 18:03

Zielarka, jeśli wolisz mieć forum zasyfione reklamami to spoko, możesz nie reagować na ewidentny spam. Jednak nie czepiaj się kogoś, kto próbuje przeciwdziałać coraz bardziej bezczelnym formom spamowania. Swoją drogą Mirosław musiał sobie zadać trochę trudu żeby wygrzebac post z 2014 roku

#6 kordiankw

kordiankw

Samiec alfa

• PipPipPipPipPip
  • 2614 postów
  • Na forum od: 10.2011
6716
  • Umiejętności: 7

Napisano 11 maj 2018 - 19:02

Zielarka, jeśli wolisz mieć forum zasyfione reklamami to spoko, możesz nie reagować na ewidentny spam. Jednak nie czepiaj się kogoś, kto próbuje przeciwdziałać coraz bardziej bezczelnym formom spamowania. Swoją drogą Mirosław musiał sobie zadać trochę trudu żeby wygrzebac post z 2014 roku

Mnie bardziej nurtuje pytanie czy wpisany z błędem nick sirom-a to zabieg celowy, czy tylko literówka. Tak czy inaczej jest obraźliwy i wypadało by go poprawić.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • CaperSKI podziękował za tę wiadomość
Lubię ludzi ale nie wszystkich. Wiele wybaczam ale nie wszystko. Szybko zapominam, ale nie zawsze. Ci których lubię już o tym wiedzą. Ci, których nie lubię, to zauważą. Dla prawdziwych przyjaciół mogę przejść przez piekło. Wrogom wskażę tam drogę .....

#7 CaperSKI

CaperSKI

Nowy użytkownik

• Pip
  • 80 postów
  • Na forum od: 02.2013
50
  • Umiejętności: 6

Napisano 11 maj 2018 - 20:54

Mnie bardziej nurtuje pytanie czy wpisany z błędem nick sirom-a to zabieg celowy, czy tylko literówka. Tak czy inaczej jest obraźliwy i wypadało by go poprawić.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Sprawdziłeś Kordian w czyjej obronie stajesz😁😂? Wyjątkosy urodzaj nowych użytkowników na wiosnę😊
  • mig12345 podziękował za tę wiadomość

#8 sirom

sirom

Nowy użytkownik

• 22 postów
  • Na forum od: 04.2018
17

Napisano 12 maj 2018 - 22:43

Sprawdziłeś Kordian w czyjej obronie stajesz? Wyjątkosy urodzaj nowych użytkowników na wiosnę

To znaczy kogo broni? bo nie rozumiem

czy "nowi" na forum to ktoś gorszy? Jestem "krótko" więc nie mam praw wypowiedzi  zgodnej z tym co myślę??

oczywiście nie mam na myśli ewidentnych rejestracji dla reklamy/spamu