Skocz do zawartości

Małe pytanie


kolo

Rekomendowane odpowiedzi

O który serwis chodzi? http://www.skiforum....-temat-zniknal/

Obawiam się że jeśli to nie ten sam który ja mam na myśli to wygląda to tak.,  że jedni z niepochlebną opinią świeżo zarejestrowanego użytkownika  wiszą i ma temat prawie 2000 wyświetleń a drugi (jeśli faktycznie inny serwis)  temat jest natychmiast zamykany i żąda się dowodów. Troszkę śmiesznie.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś mnie Jarku. Jedna opinia bez jakichkolwiek  dowodów wisi, została wyświetlona ponad 1500 razy i co teraz zniknie? Jedno można wyświetlać do woli, drugie  blokuje się natychmiast bez publikacji treści. (jeśli drugie) Coś dziwnie,  jakiś parasol na znajomych króliczka?  JAKAŚ EPIDEMIA ZAMYKANIA?

Duża część forum zniknęła i niejako trudno mi niektóre wypowiedzi z przed lat poprzeć np linkiem coś się zmieni?

 

Czyli żeby było jasne,  w celu ochrony (ewentualnie) interesu jednej strony zamknąłeś temat i żeby nie było różnego traktowania serwisów w krakowie temat wyświetlony kilkaset razy zniknie?  to jest równość informacji  tak?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doskonale to rozumiem .... i jak widzisz ma reakcja jest natychmiastowa

pod warunkiem że, to widzę

... nie czytam wszystkiego na bieżąco

po prostu jest to nierealne (szczególnie w sezonie )

dlatego jestem wdzięczny za pomoc ... raporty

to naprawdę pomaga ... a nam wszystkim pozwala dbać o swoje ...

 

pozdrawiam

jarek


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo, przycisk "Raportuj" możesz wcisnąć i ty, nie tylko właściciel serwisu. Na tym to polega.

Pozdr

Marcin

Marcin, Ty też nie rozumiesz sytuacji. Jeden krakowski serwis był napiętnowany przez jakiegoś tam jedno postowca i wisi 1700 odwiedzin nikomu i mnie nie przeszkadza, (bardziej przeszkadza obecne o nim bzdurzenie). Drugi (jeśli drugi) nie jest puszczony do publikacji,  czy to jest normalne? Wolałbym jednakowe traktowanie. ;)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

co za bezsens, 100 postów żeby móc dodać ogłoszenie w dziale sprzedam... litości

 

Nie rozumiem dlaczego nie można urealnić regulaminu i nagrodzić starych bywalców forum. Jak ktoś ma interes, to machnie te 100 bzdurnych postów w kilka dni i będzie handelek. A np. lumberjack który jest na forum od 12.2011 nie może. I co z tego, że nic nie pisał? Nie każdy lubi, ale wielu namiętnie czyta. Ja np. do takich należę. Niewiele mam do powiedzenia, bo na niewielu sprawach narciarskich się znam i uzbieranie 100 postów zajęło mi ponad 4 lata. Zróbcie 100 postów albo 1 rok  rejestracji na forum.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego nie można urealnić regulaminu i nagrodzić starych bywalców forum. Jak ktoś ma interes, to machnie te 100 bzdurnych postów w kilka dni i będzie handelek. A np. lumberjack który jest na forum od 12.2011 nie może. I co z tego, że nic nie pisał? Nie każdy lubi, ale wielu namiętnie czyta. Ja np. do takich należę. Niewiele mam do powiedzenia, bo na niewielu sprawach narciarskich się znam i uzbieranie 100 postów zajęło mi ponad 4 lata. Zróbcie 100 postów albo 1 rok  rejestracji na forum.

Mam tak samo. Wolę czytać posty niż pisać coś dla zaistnienia na forum. Po drugie, jeżeli już coś zostanie napisane a nie daj boże skomentowany zostanie jakiś wielopostowiec to jest już przes..rane. będzie 1000 "pustych" postów w odpowiedzi na jeden. Odechciewa się pisać. Dodam tylko, że moim zdaniem większość postów tak zwanych np. ośmiotysięczników nadaje się tylko do kosza lub do moderacji z racji braku meritum lub nawet w związku z nieposzanowaniem innych forumowiczów. Jest chyba potrzebna zmiana dotycząca właśnie działu ogłoszeń dla starych forumowiczów.  


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jest w dziale ogłoszenia, ale czy nie powinno być w regulaminie? Nie znam się, ale czy taki zapis umieszczony poza regulaminem ma jakąkolwiek moc? Pytam, bo na serio nie wiem.

 

 

Właśnie to, że w regulaminie nie ma żadnej wzmianki o zasadach umieszczania prywatnych ofert handlowych (czyli zwykłych "szarych czytaczy" forum). Jest coś o umieszczaniu reklam, ale to chyba nie dotyczy osób prywatnych. Dobrze by było, żeby uregulować zasady jakoś korzystnie dla starych forumowiczów. Mnie, to już tak naprawdę wisi, bo swoje 100 postów uzbierałem :D Ale w ramach tak zwanej sprawiedliwości społecznej, warto dobyć miecza :D


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały dział "Ogłoszenia" jest zrobiony domyślnie dla ofert prywatnych forumowiczów (okazyjne ktoś coś sprzedaje) a nie żeby robić drugie allegro i wystawiać po 100 ogłoszeń jednego dnia - temu został wprowadzony limit postów... Na dniach postaramy się również podreperować ten dział...

 

Przy okazji jak już temat jest to chciałbym zapytać o dział "Wyjazdy komercyjne"...co o nim myślicie?

To głownie plac ogłoszeń dla firm wyjazdowych? Powinien zostać tak jak jest? Powinien zostać przeniesiony poza forum?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...