Skocz do zawartości

Zdjęcie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
62 odpowiedzi w tym temacie

#61 Piskoor

Piskoor

Nowy użytkownik

• PipPipPip
  • 514 postów
  • Na forum od: 01.2008
484
  • Umiejętności: 8
  • Warszawa

Napisano 30 październik 2014 - 19:09

Co do motorków, to u nas prężnie działa kilkoro tatusiów. Pięciolatki motorkami robią rzeczy, których ja nigdy bym nie zrobił. Nie dlatego, że jestem przeciw, ale po prostu nie mam ciągu do motorów. (oduczył mnie Kobus) A jeżeli chodzi o ogólny rozwój fizyczny współczesnych dzieci, to jest tragicznie. Wiele wody w Wiśle upłynie by kolejne pokolenia osiągnęły sprawność fizyczną choćby moją. A jestem dzieckiem dekady Towarzysza Edwarda...

Pozdrawiam, radcom 

Oj chciałbym, mieć nawet niewielkie górki w mojej okolicy żeby na motorach pojeździć ( tam gdzie wolno !!! ) Póki co zadowolony jestem że w okolicy jest coś na kształt toru gdzie można nauczyć się jeździć... swoją droga to jak po 20 latach przerwy wsiadłem na motor.. ( ostatni to simson enduro ) to brutalnie zweryfikowałem twierdzenie że na crossie się człowiek nie męczy...  po pierwszej godzinnej jeździe szklanki utrzymać w ręku  nie mogłem :-).. a i nogi porządnie w kość dostają..

Oj nie wrócą chyba czasy kiedy sport dla dzieciaków to była rozrywka...

jak dostałem pierwszy zegarek ze stoperem to chyba z miesiąc robiliśmy z kolegami wyścigi wokół domu na czas :-)

#62 MrJasiek

MrJasiek

Użytkownik

• PipPip
  • 125 postów
  • Na forum od: 10.2014
47
  • Umiejętności: 10
  • Innsbruck

Napisano 06 listopad 2014 - 18:28

Filipa znam i muszę stanąć w jego obronie. Filip chciał pojechać na Olimpiadę i startować w Pucharze Świata i chociaż nie wiem jaki dobry jesteś to jesteś zależny od związku. Jak obrazisz leśnych dziadków to możesz zapomnieć o wszystkim, dlatego łatwiej jest napisać coś odważniejszego "po", bo może to coś zmieni dla tych co przyjdą po Filipie. 

• MarioJ podziękował za tę wiadomość

Instuktor SITN - PZN mieszkający w Innsbrucku, Tyrol, Austria. 

Zapraszam na szkolenia! 

#63 janusz35

janusz35

Użytkownik

• PipPip
  • 285 postów
  • Na forum od: 02.2008
44
  • Umiejętności: 1
  • Beskid Niski i okolice

Napisano 24 listopad 2014 - 12:18

Może Filip ma jakies egzotyczne korznie i to jest jego szansa na start w IO ( jak Vannessa Mae) to oczywiście żart, szczególnie po tym jak wyszło na jaw w jaki sposób zdobyła kwalifikacje  na zawodach w Słowenii. Jednak myślę, że Filip już do kadry nie wskoczy, nie można bowiem liczyć, że w  PZsN coś się zmieni po prostu nie ma ku temu woli.