Skocz do zawartości

Zdjęcie
  • Zamknięty Temat jest zamknięty
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 atk

atk

Nowy użytkownik

• 2 postów
  • Na forum od: 10.2014
0

Napisano 05 październik 2014 - 18:21

Drodzy Koledzy,
chciałbym zdobyć wasze zdanie na temat wynajmu kamer sportowych (np. GoPro) na stokach narciarskich. Jeżeli możecie - wypełnijcie krótką ankietę (link poniżej). To tylko 5 pytań, które zajmą nie więcej niż minutę, będę bardzo wdzięczny! Celem ankiety jest oszacowanie czy warto, aby poza możliwością wypożyczenia nart pojawiła się również możliwość wynajmu kamer GoPro w głównych ośrodkach narciarskich w Polsce i Czechach.

Zachęcam również do dyskusji na powyższy temat w tym temacie - czy uważacie za dobry pomysł taki wynajem? Czy jednak preferowalibyście zakup kamery na własność?

Jeżeli temat został umieszczony w złym dziale - z góry przepraszam, ten wydawał mi się najbardziej prawidłowy.

#2 jark

jark

Instruktor SkiForum.pl

• 7891 postów
  • Na forum od: 04.2006
2777
  • Umiejętności: 1
  • Ojczyzna

Napisano 05 październik 2014 - 18:38

wybrałem wiek

znaczyłem 'jeżdżę na nartach'

zaznaczyłem 'tak mam taka kamerę' 

i ...

koniec ankiety 'prześlij'

naprawdę Ci to w czymś pomoże ?

:)

jarek

cisza potrafi krzyczeć .... posłuchaj

#3 atk

atk

Nowy użytkownik

• 2 postów
0

Napisano 05 październik 2014 - 18:45

Tak, bo dzięki temu wiem,że nie wynająłbyś kamery (masz swoją). Nie pytam Cię o to ile zapłaciłbyś za wynajem jeżeli wiem,że i tak masz swój sprzęt i nie będziesz chciał wynająć - dlatego ankieta w tym wypadku kończy się tak szybko. Dzięki ogromne za pomoc!

#4 jarjak

jarjak

Nowy użytkownik

• Pip
  • 67 postów
  • Na forum od: 02.2011
44
  • Umiejętności: 5
  • Częstochowa

Napisano 05 październik 2014 - 18:55

Jeżdżę na narty. Kamery nie mam. Czy bym wypożyczył i gdzie-ciężko powiedzieć. Nie wiem tylko, czy tych 4 pytań nie warto tu wstawić, a nie męczyć się z ankietą. Powodzenia
  • gajowy01 podziękował za tę wiadomość

#5 zjazdomaniak

zjazdomaniak

Nowy użytkownik

• PipPip
  • 124 postów
  • Na forum od: 11.2012
27
  • Piękne Sudety

Napisano 14 październik 2014 - 09:27

ankieta wysłana 

#6 fantom

fantom

Użytkownik

• PipPip
  • 194 postów
  • Na forum od: 11.2009
1028
  • Umiejętności: 6
  • Śląsk

Napisano 19 październik 2014 - 17:27

Załatwione

#7 atk

atk

Nowy użytkownik

• 2 postów
0

Napisano 16 grudzień 2014 - 17:58

Kontynuując wątek sprzed 2 miesięcy - mogę już poinformować,że otworzyliśmy pierwszy taki punkt w Czarnej Górze.

Wszystkie szczegóły na : www.skicam.pl

Zapraszamy ;-)

#8 SkiForum

SkiForum

Administrator SkiForum.pl

• 789 postów
  • Na forum od: 10.2005
251
  • Bielsko-Biała

Napisano 16 grudzień 2014 - 18:39

Bardzo ładnie zrobiona strona, przejrzysty cennik - powodzenia :)

#9 Optima

Optima

Użytkownik

• PipPip
  • 122 postów
  • Na forum od: 07.2009
45
  • Umiejętności: 4
  • Bytom

Napisano 17 grudzień 2014 - 09:42

Strona taka sobie - nie lubię stron w kafelkach czy jak to tam się nazywa. Odkąd onet poszedł w te stronę - złapałem się na tym, że już nie wchodzę na ich stronę... Ale dzięki temu ile czasu zaoszczędziłem. Tu na skiforum strona główna też mnie zniechęca - ale mam link na pasku bezpośrednio do forum - więc "mi to loto" co tam na głownej.

Na stronie nie wyświetlają mi się czccionki z polskimi znakami (znaczy wyświetlają - ale nie w oryginalenj czcionce - tylko chyba to jest Arial.

Po drugie - nie wiem czy znów coś u mnie nie działa, ale w części "niezapomniana przygoda" gdy najeżdżam myszka na ikonę w kółeczku obok jakiejkolwiek pozycji (np. "najniższe ceny", czy "fachowa pomoc") ikonka się łądnie (aimowne) podświetla - i nic... kliknięcie na nią nie odsyła mnie nigdzie.. :-( To po co te podświetlanie ikonki (po co komu taki wodotrysk)?

No i na koniec coś czego bi brakowało w ankecie: ceny. Bałem sie ich, że będą w stylu - wypożyczysz więcej niż 3 razy w sezonbie to już lepiej kupić swoją na raty - po dwóch sezonach się zwróci :D

A tu miłe (patrząc od strony klienta) zaskoczenie.

Wg mnie są takie w sam raz. Mogę tyle zapłacić choćby nawet pokręcić tylko teściową jak je oscypka. Za takie ceny wynajmu chętnie nawet "ot tak" mógłbym wypozyczyć.

#10 zeberkaa

zeberkaa

Ja Użytkownik

• PipPipPipPipPip
  • 2172 postów
  • Na forum od: 01.2011
1045
  • Umiejętności: 5
  • ZDolny Śląsk

Napisano 17 grudzień 2014 - 10:29

To zależy jak długo szanowna teściowa tego łoscypka krowskiego wciąga bo niby bierzesz na dobę ale jest limit czasowy chyba baterią albo pojemnością pamięci ograniczony.
W pierwszy dzień jazd na CG widziałam chyba właśnie trzech osobników wymachujacych kamerami na pałąku i już myślałam że koniec, ze już nie sposób pokazać sie na górce bez kijka z go pro a teraz myślę że to była akcja promocyjna więc jakoś mi lżej.
Ale te zabawy nasunely mi pytanie _ co z ubezpieczeniem sprzętu.?
Może przegapilam ale nie zauważyłam informacji na stronie a wydaje mi się że zawsze może coś pójść nie tak.

zbieram na skręty 

#11 Optima

Optima

Użytkownik

• PipPip
  • 122 postów
  • Na forum od: 07.2009
45
  • Umiejętności: 4
  • Bytom

Napisano 17 grudzień 2014 - 10:50

Tak - winno to być ubezpieczone. Ja kiedyś miałem "incydent" ze znajomym, który wziął narty z wypożyczlani (Szczyrk). Tak niefortunnie się zdarzyło, że po 1,5h musieliśmy wrócić ze stoku. Udało nam się wjechać na Skrzyczne, tam z dwa razy zjechać i... na dół. Śniegu było w brud, kamieni żadnych - ale pan w wypożyczlani się dopieprzył, że niby zniszczyliśmy mu slizgi hahahah i chciał rekompensaty. Jeździliśmy cały czas obok siebie i widziałem, że nic z nartami złego się nie stało. Po małej pyskówce ustąpił - ale został niesmak. Wiadomo jak narty z wypożyczalni wyglądają - więć zawsze ktoś może Cię oskarżyć o zniszczenie. Nie wiem - mam swoje narty  - ale gdyby wypożaczł do dokłądnie by je chyba teraz komróką obfotografował by uniknąć takich oskarżeń.

Ze sprzętem tym może być tak samo - urządzenie jako elektronika (choćby najlepsza) narażona na takie warunki pracy - nie chciałbym być oskarżony o zniszczenie.

Teraz to już bym się grubo zastanawiał nad wypożyczeniem po tym incydencie z wypożyczalni.

#12 kuzon

kuzon

Użytkownik

• PipPip
  • 139 postów
  • Na forum od: 06.2010
88
  • Umiejętności: 6
  • Gdańsk / Chełmsko Śląskie

Napisano 17 grudzień 2014 - 15:03

Życzę powodzenia, obyś miał duży ruch w biznesie! :)

"Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.” - Maya Angelou