Skocz do zawartości

Zdjęcie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Adonis

Adonis

Nowy użytkownik

• 2 postów
  • Na forum od: 08.2014
0

Napisano 07 sierpień 2014 - 11:13

Do tej pory jeździłem na kolonie organizowane z mojego byłego LO do Białki i wydawało mi się.. nie wydawało a było fajnie. Ale w tym roku odwiedziłem z dziewczyną jej brata w DE i od tematu do tematu zaczęliśmy oglądać ich zdjęcia z zimowego wypadu do Tyrolu. Nie mogłam uwierzyć w te widoki, który zobaczyłem :blink:

Długie szerokie trasy, nie ma kolejek, pogoda słoneczna, polskie warunki niestety nie dorastają do pięt. Aczkolwiek jak usłyszałem cenę to nagle cały urok prysł, bo człowieka który nie dawno przestał być studentem nie stać na takie wypady.

I tutaj moje zapytanie! Nie wiecie, kto organizuje niedrogie narty w Alpach? Chętnie wymienię samolot na dojazd autokarem, hotel nie musi być nie wiadomo jaki i fajnie żeby zamiast drogiego all inclusive dostać miejsce z aneksem kuchennym. Wiadomo, że kosztów skipassu się nie ominie ale nie trzeba odraz wydawać nie wiadomo jakiej kasy, żeby mieć dostęp na wszystkie stoki.  

#2 Szabir

Szabir

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 3719 postów
  • Na forum od: 09.2006
6990
  • Umiejętności: 7
  • Katowice

Napisano 07 sierpień 2014 - 11:44

Do tej pory jeździłem na kolonie organizowane z mojego byłego LO do Białki i wydawało mi się.. nie wydawało a było fajnie. Ale w tym roku odwiedziłem z dziewczyną jej brata w DE i od tematu do tematu zaczęliśmy oglądać ich zdjęcia z zimowego wypadu do Tyrolu. Nie mogłam uwierzyć w te widoki, który zobaczyłem :blink:

Długie szerokie trasy, nie ma kolejek, pogoda słoneczna, polskie warunki niestety nie dorastają do pięt. Aczkolwiek jak usłyszałem cenę to nagle cały urok prysł, bo człowieka który nie dawno przestał być studentem nie stać na takie wypady.

I tutaj moje zapytanie! Nie wiecie, kto organizuje niedrogie narty w Alpach? Chętnie wymienię samolot na dojazd autokarem, hotel nie musi być nie wiadomo jaki i fajnie żeby zamiast drogiego all inclusive dostać miejsce z aneksem kuchennym. Wiadomo, że kosztów skipassu się nie ominie ale nie trzeba odraz wydawać nie wiadomo jakiej kasy, żeby mieć dostęp na wszystkie stoki.  

Relatywnie  tanio ogarniesz ten temat z  ludźmi  śmigającymi  na karnetach sezonowych jak,  np.  JurekByd, Gajowy Jaroo323 itd,   pewnie niebawem i w sezonie  będzie ich sporo  ogłoszeń z wolnymi miejscami więc dobić do składu na wypad  zawsze  możesz.

Po  prostu  obserwuj  bacznie forum  od  października i  przeglądaj tematy z działu "szukam  ludzi" wyjazdy zagraniczne" a  jak ci coś spasi to się dopisuj.

http://www.skiforum....nowka-20142015/

Całe życie z wariatami    facebook     szabirski@gmail.com

#3 marioo

marioo

Użytkownik

• PipPipPip
  • 931 postów
  • Na forum od: 02.2009
560
  • Umiejętności: 3
  • Warszawa

Napisano 07 sierpień 2014 - 13:18

Możesz też wybrać się z Szabirem, który przez wrodzoną skromność :P nie zareklamował swojego flagowego wyjazdu (też Alpy, tyle że francuskie):

http://www.skiforum....-stycznia-2015/

Pozdrawiam

marioo

• Szabir podziękował za tę wiadomość

#4 dziesiatka

dziesiatka

Nowy użytkownik

• 22 postów
  • Na forum od: 11.2012
0
  • Umiejętności: 3
  • Kostrzyn

Napisano 07 sierpień 2014 - 15:01

Ze snow showem byłam w tym roku w Risoul, polecam miejsce :wub: :D :) Za niecałe 1600 mieliśmy zapewniony transport, noclegi w nawet ładnych pokojach z aneksami kuchennymi, skipass,opiekę + dodatkowe atrakcje, konkursy itp. duperele.

Bierzesz dodatkowo jakiś pieniądz na jadło ale poznałam taką ekipę, że przygotowanie obiadu na 6 odób wynosiło max z 10 pln dziennie

Ps: jest gdzie szusować :D

risoul_%20vars_mapka_stokow_duza.jpg

#5 Wujot

Wujot

głosss rozsądku

• PipPipPipPipPip
  • 2857 postów
  • Na forum od: 11.2008
3602
  • Umiejętności: 1
  • Wrocław

Napisano 07 sierpień 2014 - 15:09

Relatywnie  tanio ogarniesz ten temat z  ludźmi  śmigającymi  na karnetach sezonowych jak,  np.  JurekByd, Gajowy Jaroo323 itd,   pewnie niebawem i w sezonie  będzie ich sporo  ogłoszeń z wolnymi miejscami więc dobić do składu na wypad  zawsze  możesz.

http://www.skiforum....nowka-20142015/

Nie da się jednak ukryć, że te wyjazdy są najbardziej sensowne dla posiadaczy karnetów sezonowych i to jeżdżących dużo (wtedy cena dnia kształtuje się na poziomie 200 zł wszystko). Płacąc w Austrii oddzielnie karnet oddzielnie kwatery już tak różowo nie jest i wtedy operatorzy francuscy (a i włoscy) sprzedający obie te usługi razem mają często zdecydowanie lepszą (tańszą) ofertę. 

jeśli możesz swobodniej dysponować czasem to na początku sezonu są w niektórych stacjach dobre oferty (np z reguły w SFL albo w zeszłym roku HochZeiger w grudniu był za 20 E) więc jak Szabir napisał - warto śledzić forum.

Pozdro

Wiesiek 

• Szabir podziękował za tę wiadomość

Aby było 5 cm śniegu pod nartą, Blogi: fotograficzny i turystyczny

#6 zyguś

zyguś

Nowy użytkownik

• 18 postów
2
  • Umiejętności: 4
  • Gryfów

Napisano 08 sierpień 2014 - 09:05

Ze snow showem byłam w tym roku w Risoul, polecam miejsce :wub: :D :) Za niecałe 1600 mieliśmy zapewniony transport, noclegi w nawet ładnych pokojach z aneksami kuchennymi, skipass,opiekę + dodatkowe atrakcje, konkursy itp. duperele.

Bierzesz dodatkowo jakiś pieniądz na jadło ale poznałam taką ekipę, że przygotowanie obiadu na 6 odób wynosiło max z 10 pln dziennie

Ps: jest gdzie szusować :D

byłem w marcu na music fescie ze SS i naprawdę dobra impreza. atrakcji nie brakowało nie wspominając ile gwiazd spotkałem

poznałem nawet Rawicza z CGM, mojego idola ;) już ustawionyz ludźmi na następną edycję!

#7 Tadeusz T

Tadeusz T

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 2505 postów
  • Na forum od: 01.2008
2034
  • Umiejętności: 7
  • Łódź

Napisano 08 sierpień 2014 - 10:01

... nie wspominając ile gwiazd spotkałem

poznałem nawet Rawicza z CGM, mojego idola ...

Hmmm.

Gwiazda powiadasz?

A kto to jest Rawicz z CGM?

I co to jest CGM?

Tadek

#8 mig12345

mig12345

Stary maruda

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 6577 postów
  • Na forum od: 02.2008
4777
  • Umiejętności: 2
  • Rybnik, Ustroń

Napisano 08 sierpień 2014 - 10:57

No jak możesz nie wiedziec...???

http://www.rawicz.pl/

;)

--

Miłego weekendu!

M

#9 Predator

Predator

Użytkownik

• PipPipPip
  • 395 postów
  • Na forum od: 12.2010
111
  • Umiejętności: 5
  • Torun

Napisano 08 sierpień 2014 - 13:14

co rocznie (od 3 sezonow) odwiedzam St. Jakob im Defereggental na skipas skihit (215E) w okolicy do 80 km 6 bardzo przyzwoitych osrodkow narciarskich a przy odrobinie checia do dyspozycji lodowiec Moltek:) zawsze korzystamy z goscinnosci naszego znajomego Austryiaka Ulricha wynajmuje domki 6 osobowe w cenie okolo 480E za 7 noclegow, cena styczniowa, sniegu pelen wypas!!!! razem z transportem jedzeniem I wscieklym mlekiem wychodzi na osobe ok 1600 zl. Bardzo polecam wyjazdy z Jerzym z Bydgoszczy wzorowa organizacja topowe osrodki I przystepne ceny transport:)

#10 bartas73

bartas73

Użytkownik

• PipPip
  • 204 postów
  • Na forum od: 03.2013
23
  • Wrocław, Szklarska Poręba

Napisano 08 sierpień 2014 - 14:33

Ja natomiast nie polecam wyjazdów z Jurkiem z Bydgoszczy, ponieważ jak tak ludzie poczytają to za chwilę ustawi się mega kolejka na jego wyjazdy .... a wszystko jest zajefajnie zaplanowane i zorganizowane :)  :)  :) by tak się tym dzielić :)

1-N, 8-Ischgl, 1-SFL, 1 - Kaunertal, 4 - Piztal, 1 - Lermoos

#11 zyguś

zyguś

Nowy użytkownik

• 18 postów
2
  • Umiejętności: 4
  • Gryfów

Napisano 09 sierpień 2014 - 10:14

Hmmm.

Gwiazda powiadasz?

I co to jest CGM?

Tadek

już wyjaśniam :)

Rawicz- dziennikarz muzyczny i fotograf, jego CV http://www.goldenline.pl/artur-rawicz/

CGM- codzienna gazeta muzyczna http://www.cgm.pl/

nie chcę już podawać żadnych linków, żeby nikt nie pisał, że spamuje. na YT można zobaczyć wywiady Rawicza se SnowShow ;)

#12 Adonis

Adonis

Nowy użytkownik

• 2 postów
  • Na forum od: 08.2014
0

Napisano 11 sierpień 2014 - 08:46

Dzięki za informacje wszystkim. Jeśli na tym Snow Show jest tak piszą ludzie to chyba będziecie mieli kolejnych kompanów bo najlepiej by mi odpowiadał. Ale to jeszcze trochę czasu i muszę rozważyć wszelki możliwości.

#13 mlodzio

mlodzio

Użytkownik

• PipPipPip
  • 546 postów
  • Na forum od: 11.2011
408
  • Umiejętności: 6
  • Siedlce (Mazowieckie)

Napisano 11 sierpień 2014 - 18:10

Hmmm.

Gwiazda powiadasz?

I co to jest CGM?

Tadek

Ja też nie wiem  :(  - nie żartuję  

Pozdrawiam -Włodek

#14 Nartoholik.

Nartoholik.

Użytkownik

• PipPipPip
  • 371 postów
235
  • Rybnik

Napisano 11 sierpień 2014 - 20:22

Teraz to się tych gwiazd mnoży na potęgi  :) Jaki naród takie gwiazdy :)

https://www.facebook.com/nartoholik/

Od 2008/09 Alta Badia*Arabba*Bachledova*Białka*Courchevel*Cortina d'Ampezzo*Czarna Góra*Harrachov*Herlikovice*Janske Lazne*Jasna*Jurgów*Korbielów*La Plagne*Les Arcs*Les Menuires*Łomnica*Madonna di Campiglio*Małe Ciche*Marilleva*Marmolada*Meribel*Peisey-Vallandry*Pejo*Ramzova*Rohace*Rokytnice*Sella Ronda*Soelden*Spindleruv Mlyn*Strbske Pleso*Stubai*Szczyrk*Tonale*Ustroń*Wisła*Val di Fassa*Val Gardena*Val Thorens*Velka Raca*Vratna*Zakopane*Zawoja*Zieleniec. Sezon 2017/18: HochZillertal*Ischgl*Samnaun*Soelden*Serre Chevalier*Montgenevre*Sestriere*Via Lattea*Szczyrk*Jasna*Bormio*Santa Caterina*Livigno. Sezon 2018/19 grudzień: Serfaus*Fiss*Ladis* Ischgl styczeń: Alpe d'Huez*Les Deux Alpes marzec: Tre Cime* Kronplatz* Sella Ronda

#15 charlize91

charlize91

Nowy użytkownik

• 2 postów
  • Na forum od: 03.2017
0

Napisano 28 marzec 2017 - 05:59

Jeśli chcesz wybrać się na narty warto zajrzeć na http://www.primoris.pl/narty/samolotemfirma ta organizuje wyjazdy narciarskie do najlepszych ośrodków w Europie. Oferta jest naprawdę bardzo rozbudowana. My z mężem myslimy o Francji. Chcielibyśmy się tam wybrac jeszcze w tym roku.