Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

dobry ortopeda na śląsku?

ortopeda

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ami336

ami336

Nowy użytkownik

• Pip
  • 85 postów
  • Na forum od: 07.2013
83
  • Umiejętności: 6
  • katowice

Napisano 25 maj 2014 - 11:05

Od pewnego czasu mam problemy ze stopą i poszukuje dobrego ortopedę. Czy możecie kogoś polecić ? Najlepiej z Katowic bądź okolic...

#2 mig12345

mig12345

Stary maruda

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 6509 postów
  • Na forum od: 02.2008
4602
  • Umiejętności: 2
  • Rybnik, Ustroń

Napisano 25 maj 2014 - 18:12

Może Sport-klinika w Żorach? 40 km od Katowic za to poziom usług z gwarancją ;-)
  • ami336 podziękował za tę wiadomość

#3 kuman300

kuman300

Nowy użytkownik

• Pip
  • 44 postów
  • Na forum od: 01.2007
27
  • Umiejętności: 7
  • Stanowice k/Rybnika

Napisano 25 maj 2014 - 21:45

Może Sport-klinika w Żorach? 40 km od Katowic za to poziom usług z gwarancją ;-)

Potwierdzam, a z lekarzy polecam dr Macieja Marka.

#4 lski@interia.pl

lski@interia.pl

Użytkownik

• PipPipPip
  • 317 postów
  • Na forum od: 03.2014
202
  • Umiejętności: 1
  • Gorlice-okolice Krynicy

Napisano 25 maj 2014 - 21:57

Śląsk nie Kraków-ale polecam dr igora Zwinczewskiego-dokładnie od stopy...

#5 Szabir

Szabir

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 3671 postów
  • Na forum od: 09.2006
6738
  • Umiejętności: 7
  • Katowice

Napisano 25 maj 2014 - 22:09

Od pewnego czasu mam problemy ze stopą i poszukuje dobrego ortopedę. Czy możecie kogoś polecić ? Najlepiej z Katowic bądź okolic...

• Euromedic Katowice - kierownik ortopedii dr n. med. Jan Franiel - ortopeda traumatolog  - specjalista od kończyn górnych
  • Szpital Ruda Śląska - ordynator ortopedii   dr n. med. Adam Śliwiński - specjalista  od kolan i kończyn dolnych

do obydwu  dostaniesz się  na  konsultację  'prywatnie"..

Całe życie z wariatami    facebook     szabirski@gmail.com

#6 siano

siano

Użytkownik

• PipPipPip
  • 799 postów
  • Na forum od: 05.2011
545
  • Siemianowice Śl

Napisano 26 maj 2014 - 18:21

Również bardzo polecam klinike w Żorach można również bez problemu na pierwszą wizytę udać się prywatnie w Katowicach na Reymonta 6 przyjmuje Juliusz Dec najlepiej udać się do niego z wszystkimi zdjęciami wynikami itp.  Moja córka po tygodniu już miała zabieg u niego w klinice w Żorach i wszystko jest OK a inni lekarze mówili że ma jeść tabletki przeciwbólowe  bo rośnie i dlatego ją kolano boli. Dużo można o nim poczytać w necie naprawdę polecam.

#7 Janica

Janica

Użytkownik

• PipPipPip
  • 853 postów
  • Na forum od: 09.2007
241
  • Malvern, Worcestershire

Napisano 26 maj 2014 - 21:11

Bierun Stary, klinika ortopedyczna Galen, jest kilkunastu lekarzy, maja wlasna sale operacyjna, mi naprawiaja miednice (pekniety obrabek). Informacje i cennik mozna latwo wygooglowac.

#8 ami336

ami336

Nowy użytkownik

• Pip
  • 85 postów
83
  • katowice

Napisano 30 maj 2014 - 18:02

Dziękuję wszystkim za propozycje, umówiłam się z ortopedą ze sport-kliniki w Żorach. 

#9 jan koval

jan koval

FreeRiders

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 9272 postów
  • Na forum od: 09.2006
3535
  • Umiejętności: 9
  • oryginalnie z p-nia

Napisano 31 maj 2014 - 15:04

j

Również bardzo polecam klinike w Żorach można również bez problemu na pierwszą wizytę udać się prywatnie w Katowicach na Reymonta 6 przyjmuje Juliusz Dec najlepiej udać się do niego z wszystkimi zdjęciami wynikami itp.  Moja córka po tygodniu już miała zabieg u niego w klinice w Żorach i wszystko jest OK a inni lekarze mówili że ma jeść tabletki przeciwbólowe  bo rośnie i dlatego ją kolano boli. Dużo można o nim poczytać w necie naprawdę polecam.

A jaki byl powod  operacji  corki - jezeli nie chcesz, nie odpowiadaj albo na priv

pozdrawiam JK "...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

Plecak z ABS Mammut ProProtection 35l na sprzedaz - contact priv

http://blistergearre...pas-airbag-pack

#10 siano

siano

Użytkownik

• PipPipPip
  • 799 postów
  • Na forum od: 05.2011
545
  • Siemianowice Śl

Napisano 02 czerwiec 2014 - 18:46

A jaki byl powod  operacji  corki - jezeli nie chcesz, nie odpowiadaj albo na priv

Nie ma problemu Córka miała chondromalacje rzepki ( na brzegach rzepki robiły się wyrośla kostne które powodowały tarcie i bół )w szpitalu w Siemianowicach po kilku wizytach zrobieniu prześwietlenia i rezonansu lekarz stwierdził że córka jak na swój wiek szybko rośnie i dlatego kolano ją boli. Po pierwszej wizycie u Juliusza Deca dowiedzieliśmy się że rezonans został żle opisany ( w szpitalu płytki nikt nie oglądał skupili się tylko na opisie). Córka bardzo szybko trafiła do kliniki w Żorach i z NFZ-tu miała zrobiony zabieg ( była wtedy jeszcze niepełnoletnia i nie musiała jako dziecko czekać w długiej kolejce na termin. A o tym że córka nie symuluje jak to również sugerował lekarz w szpitalu w Siemianowicach ( wiadomo WF w szkole) przekonałem się jak mając bilet na Metallice prosiła o to abym go sprzedał bo ona nie jest w stanie tylu godzin wytrzymać na stojąco.

Pozdrawiam Siano

#11 snowblade'man

snowblade'man

Użytkownik

• PipPipPip
  • 775 postów
  • Na forum od: 02.2007
198
  • SCI,20min.jazdy do najbliższego wyciągu :)

Napisano 02 czerwiec 2014 - 20:33

Witam.

Również polecam klinikę w Żorach.

W 2008r. miałem problem z kolanem.

Trafnie postawiona diagnoza,etc....

Niestety nie pamiętam kto mnie przyjmował.

#12 ami336

ami336

Nowy użytkownik

• Pip
  • 85 postów
83
  • katowice

Napisano 07 czerwiec 2014 - 11:25

Ponawiam temat, ponieważ byłam już na wizycie i wiem że mam problem z tym jak stawiam stopy przez co ciężar ciała nie rozkłada się równomiernie na stopach i  przez to eksploatuje pewne ścięgna bardziej i zalecono mi abym miała indywidualne wkładki, polecono mi firmę w Tychach niestety Pan, który się tym zajmuje wyjeżdża zagranicę na dłuższy czas...

Czy nie znacie jeszcze jakiejś firmy z okolic Katowic? Szukam od wczoraj w sieci ale nic nie mogę znaleźć...

Mam też inny pytanie robiłam zdjęcie RTG stopy czy jest ktoś kto się zna na tym i mógł by sprawdzić czy wszystko w porządku? Mogę je wrzucić tutaj...

#13 overclocker

overclocker

Nowy użytkownik

• 5 postów
  • Na forum od: 12.2014
3

Napisano 13 grudzień 2014 - 22:35

Polecam reha-feet.pl i p. Janusza Barycza na pewno pomoże - firma w Tychach ;)

#14 cathykgb

cathykgb

Nowy użytkownik

• 19 postów
  • Na forum od: 08.2014
3
  • Umiejętności: 5
  • SLU

Napisano 14 styczeń 2015 - 07:18

a może w Chorzowie Synergia?

http://www.centrum-synergia.pl/

#15 lski@interia.pl

lski@interia.pl

Użytkownik

• PipPipPip
  • 317 postów
  • Na forum od: 03.2014
202
  • Gorlice-okolice Krynicy

Napisano 14 marzec 2016 - 08:28

Jeżeli to stopa, to zdecydowanie Igor Zwingrodzki w Krakowie, sam korzystałem, przejrzyj opinie...

#16 izou

izou

Użytkownik

• Pip
  • 40 postów
  • Na forum od: 02.2016
3

Napisano 26 październik 2018 - 06:39

Jeśli chcecie sie dostać na fundusz, polecam uzbroić sie w cierpliwośc.No i szykować sie na to,ze będziecie na wizytę czekali po kilka miesięcy ( no chyba,ze rodzinny da Wam skierowanie na cito, aczkolwiek wiem,ze takie skierowanie nie jest wystawiane często).

W Katowicach prywatnie polecam klinikę Maguccy.Trafiłem tam swego czasu z urazem, bałem się,ze nie będe w stanie wrócić do uprawiania sportu.  Na szczęście się udało ( dzięki zabiegom oraz rehabilitacji,poza tym sam wiele ćwiczyłem). 

https://klinikamagnuccy.pl/ortopedia/