Skocz do zawartości

Fajna kwatera dla 4 dziewczyn na Chopoku 21-24 03 POSZUKIWANA


Mitek

Rekomendowane odpowiedzi

polecam apartamenty i studia  Miroslav, Demanovska Dolina 11, 00 32 51, super właściciele, mili, sympatyczni, dojazd pod Chopok prosty jak drut (Dolina Demianowska), byliśmy w tamtym roku w marcu, apartamenty czyste, dobrze wyposażone, ładnie wyposażone, obok rwąca górska rzeczka, altanka, ogród do dyspozycji, z przodu domu zjeżdżalnia i huśtawka bodajże, schowek na narty, parking przy domu, obok zaraz super koliba z dobrym żarciem i przystojnym kelnerem (nie wiem czy jeszcze pracuje), noclegodawcy dają zniżki na różnego rodzaju apres ski w ramach liptov region card, pani właścicielka bardzo sympatyczna, pomocna, co chcesz dodatkowego to się postara dać (dodatkowe szmatki do czyszczenia butów, miotła itp.).

Gdybym miała jeszcze raz jechać na Chopok to bym się tam ponownie zatrzymała.

Niestety nie mogę wklejać linków, forum nie pozwala.

 

ps. my zajmowaliśmy apartament na parterze, po wejściu na wewnętrzne podwórko pierwszy na lewo.

miał kuchnię z jadalnią, łazienkę, pokój dzienny z rozkładaną dwuosobową kanapą i oddzielną sypialnię z dwoma łóżkami, jedno małżeńskie i drugie obok jednoosobowe. Także na 4 dziewczyny byłby odpowiedni. Z tego co pamiętam płaciliśmy za ok. 7 dni jakieś 350 czy 370 euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mitku a dokładnie o czym myślisz? Tzn. co przy stoku (i którym bo to ważne, tzn która stacja: zahradky jasna czy otupne)? Chodzi ci o knajpy, sklepy, rozrywkę, parkingi??

Cześć

Chodzi o to żeby było blisko na narty - bez ruszanie fury. Na Chopoku byłem ostatni raz jak jeszcze jeździły krzesełka bokiem więc nie wiem jak tam teraz jest.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Miroslava bez ruszania fury to nie bardzo, choć ski busy chodzą w demianowskiej dolinie ale chyba dopiero od wysokości tego dużego parkingu przy jednym z hoteli i restauracji po lewej stronie patrząc w stronę chopoka.

znajomy z pracy zatrzymuje się zawsze  w energetiku i sobie chwali bardzo tą kwaterę (dla mnie ciut za droga), z tego co wiem pod energetykiem jest przystanek ski busa i generalnie jest bliżej pod zahradky niż z miroslava

szczerze mówiąc to nie wiem o których krzesełkach jeżdżących bokiem mówisz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie zahradky ostatnio wykończyły, to dla ludzi z kondycją:), mam na myśli mnóstwo metalowych schodów które trzeba pokonać do wyciągu, ale masz rację, wszystkie stacje połączone i gdzie by nie stacjonować jak dostaniesz się do jednej, to i do pozostałych też.

powodzenia w szukaniu przyjaznej niedrogiej kwaterki:)

aha nam nie przeszkadzało jechanie samochodem na parking ale zawsze wyjeżdżaliśmy wcześnie aby być na otwarcie wyciągów, miejsc na parkingu było dużo, nawet pod samymi schodami, potem zostawało pobocze drogi prowadzącej do doliny, taki parking potrafił sięgnąć energetika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...