Skocz do zawartości

Damskie Rozprawki, na temat narciarskiej wyprawki :)


luśka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

No to widać zdolność do brudzenia masz bardziej rozwiniętą niż moje dzieci. Dzięki za to info. w ich imieniu.

Pozdrowienia

 To tylko wyjątkowo sprzyjające okoliczności się trafiły :/

 

Zeberkaa ja mam tę wątpliwą przyjemność mieć figurę chłopięcą, wąsko w biodrach i wcięcia w talii brak (takie minimalne tylko) :( ale wariatką jak Cher nie jestem i żeber sobie wyjmować nie będę

może powinnam kupować męskie spodnie tylko czy one nie mają szerszej jednej nogawki w okolicach kroku? tu chyba panowie powinni się wypowiedzieć

 

Mam wrażenie że te czasy z szersza nogawka już minęły a o ile o ile pamiętam Ty drobna jesteś to szukaj na dziale dziecięcym , chłopięcym konkretnie. ja przy swoim 170 i kobiecych biodrach całkiem nieźle wyglądałam w chłopięcym rozmiarze /coś. ok 160 wzrostu/. Przymierzałam w outlecie cubusa bo akurat dziecięcy dział był przy przymierzalni to z ciekawości wciągnęłam bo żółte były. Typowo męskie rozmiary zaczynają się zwykle od M wiec może być probleM. Rozmiary dziecięce czasem są do 176 przynajmniej w odzieży "cywilnej".


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak widzę Panie chcą nabyć spodnie do wypinania pupy przy barze, a nie do jazdy na nartach... Może zatem jakieś forum modowe coś na to poradzi... ;-)
Tam takie aspekty jak wygląd pupy w spodniach, marszczenie się w miejscu zasłanianym przez kurtkę, czy odcienie idealnie pasujące do siebie będą faktycznie na 1 miejscu. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę Panie chcą nabyć spodnie do wypinania pupy przy barze, a nie do jazdy na nartach... Może zatem jakieś forum modowe coś na to poradzi... ;-)
Tam takie aspekty jak wygląd pupy w spodniach, marszczenie się w miejscu zasłanianym przez kurtkę, czy odcienie idealnie pasujące do siebie będą faktycznie na 1 miejscu. ;-)

 

Marcelku drogi, jak Ci się nie podoba że nam się tak podoba to tylko i wyłącznie Twój problem bo my dajemy radę. A całkiem nie na miejscu są Twoje uwagi.

Jeśli mi się zamarzy wypinanie zadka przy barze w ładnie dobranych spodniach to będę to robiła - jakiś problem?

 

 

Spędziłem właśnie weekend w przymierzalni dlatego znam ceny i parametry damskich ciuszków na narty...
 

 

Ciekawa jestem co tam robiłeś w tej przymierzalni z damskimi łaszkami?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

A to, czy mamy piersiówki na stoku to już nasza słodka tajemnica :) Panowie mogą się tylko domyślać obserwując kunszt jazdy.

Jako inspektor Towarzystwa Ukrywania Piersiówek, mam obowiązek sprawdzania na stoku, czy zaokrąglenia na przedzie kurtki to piersiówka czy naturalne wypukłości, lepie się nie zdradzaj...


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako inspektor Towarzystwa Ukrywania Piersiówek, mam obowiązek sprawdzania na stoku, czy zaokrąglenia na przedzie kurtki to piersiówka czy naturalne wypukłości, lepie się nie zdradzaj...

 

A skąd takie stereotypy? A może nowoczesne narciarki piersiówki pod kaskiem wożą? Albo na kasku, jak tu:

 

http://allegro.pl/ka...4808513316.html


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wskazane jeżdżenie zespolone w parach...

 

Takiego jeszcze nie widziałam... Ale może ja jeszcze mało o życiu i narciarstwie wiem  :D

Jedyne zespolenie, jakie się widuje na stoku to jednosekundowy kontakt dwóch osób, niekoniecznie porządany i niekoniecznie odmiennej płci, po którym obie osoby leżą na ziemi, niekoniecznie obie szczęśliwe i w ekstazie.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego jeszcze nie widziałam... Ale może ja jeszcze mało o życiu i narciarstwie wiem  :D

Jedyne zespolenie, jakie się widuje na stoku to jednosekundowy kontakt dwóch osób, niekoniecznie porządany i niekoniecznie odmiennej płci, po którym obie osoby leżą na ziemi, niekoniecznie obie szczęśliwe i w ekstazie.

Bądźcie trochę kreatywne...


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądźcie trochę kreatywne...

 

Zadzwoń sobie na odpowiednio płatny numer telefonu to ci pani nakreuje że ho ho!

Tutaj się o poważnych sprawach rozmawia.

 

 

I ja mam poważną sprawę. 

Tyle się mówi o niestosowaniu włókien naturalnych w odzieży narciarskiej, ortodoksi wołają - tylko sztuczne specjalne "techniczne" odprowadzające wodę od skóry. A zaraz potem pochwały bielizny z wełny, najlepiej z merynosa. Tyle że wełna ma wysokie właściwości higroskopijne. Ta bielizna niby jest warstwowa, wełna ma się znajdować w wierzchniej warstwie /w skarpetach to nie za bardzo/ wiem też ze mokra wełna to ciepła wełna. Jakoś to tak dziwnie działa. Ale w zaistniałej sytuacji dalsze warstwy to już chyba nie koniecznie muszą być super odprowadzające wilgoć. Wełna łatwo nie puszcza wody.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...