Skocz do zawartości

Jaka Czapka.


pierotez

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki pewnie nieraz było. Kiedyś nie miałem problemu, było tego w brud. Teraz większość czapek płytkich - jakaś moda?

Z racji że pogubiłem ostatnie Satille i Wikingi chodzę w jakiś marketowych i jest mi w nich zimno.

Pomóżcie znaleźć taką ciepłą, wygodną i głęboką, zakrywającą dobrze uszy. Obojętnie czy wełna, polar czy z winstopperem itd. aby była OK. Może nosicie coś ciekawego na głowie. Cena też mogłaby być 'normalna'.

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno miałam okazję nosić czapkę Salomona 

34572.png

Krój idealny, przykrywa uszy, osłania oczy przed wiatrem i śniegiem ALE w życiu tak nie marzłam tak jak w tej czapce.

To że w dodatku niemiłosiernie się "mechaciła" to małe nic przy tym marznięciu.

Na zimne dni dobrze grzeją czopki polarowe i warto mieć kaptur.

 

 

Powiem szczerze że ideałem byłaby czapka takiego modelu jak na fotce ale z polarem wewnątrz. Zwłaszcza że panom w takim fasonie też jest dobrze,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skiteamie jest wyprzedaż i są fajne kolorowe czapki różnych typowo narciarskich firm. Ceny bardzo zbliżone do tych tu proponowanych ale jakościowo i wizualnie dzieli je przepaść.

No ta moja salomonka typisz nartowa albo raczej snowboardowa , właśnie ze ski-teamu ale straszny badziew. 

Już ja wolę mniej kolorową ale cieplejsza i trwalszą.
A uwierz mi na słowo, łysiejąca nie jestem, włosów sporo wiec łatwo nie wymarza mi głowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ta moja salomonka typisz nartowa albo raczej snowboardowa , właśnie ze ski-teamu ale straszny badziew. 
Już ja wolę mniej kolorową ale cieplejsza i trwalszą.
A uwierz mi na słowo, łysiejąca nie jestem, włosów sporo wiec łatwo nie wymarza mi głowa.

Ja kupiłem spyderka za 55 złociszy i jest po prostu boska. Ocieplana pod spodem, śliczna do tego w swojej zarówiastości. Nic mi więcej nie potrzeba. Sprawdzona dzisiaj przy - 12 i wiejącym wietrze - zdała egzamin celująco po wyjściu z siłowni. W sumie to mam dwie tego typu czapki i każda z nich jest rewelacyjna. Tylko że są ocieplane od wewnatrz.
Podobno gdy w nogi jest zimno to pomaga umycie - może spróbuj tak z głową zrobić :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam futrzaną pilotkę z misia i nie zamienię jej na żadną inną ,mama mi ją kupiła jak jeszcze do szkoły chodziłem i ląduje w szafie dopiero w maju-tak ją lubię,wspaniale też komponuje się z moim wprawdzie wysłużonym ale wciąż dobrym białym kombinezonem ,to mój obowiązkowy strój narciarski.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja, tak serio, słyszałem o fantastycznej ciepłocie i trwałości czapek "Eisbear" (a może trochę inaczej ale jakoś podobnie). Podobno są rewelacyjne, tylko trzeba trafić oryginał. Drogie są, moja żona coś o nich za często wspomina ale na szczęście w Trójmieście trudno je kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja, tak serio, słyszałem o fantastycznej ciepłocie i trwałości czapek "Eisbear" (a może trochę inaczej ale jakoś podobnie). Podobno są rewelacyjne, tylko trzeba trafić oryginał. Drogie są, moja żona coś o nich za często wspomina ale na szczęście w Trójmieście trudno je kupić.

U localesów powinieneś dostać. Tanie nie są to prawda - kosztują chyba coś koło 200 pln :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A ja, tak serio, słyszałem o fantastycznej ciepłocie i trwałości czapek "Eisbear" (a może trochę inaczej ale jakoś podobnie). Podobno są rewelacyjne, tylko trzeba trafić oryginał. Drogie są, moja żona coś o nich za często wspomina ale na szczęście w Trójmieście trudno je kupić.

Nie ciesz się, na allegro można je kupić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...