Skocz do zawartości

Zdjęcie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Madzienka

Madzienka

Nowy użytkownik

• 7 postów
  • Na forum od: 01.2014
0

Napisano 10 styczeń 2014 - 12:19

Witam,

Bardzo proszę o pomoc:)Jak możemy się dostać z lotniska Bergamo do Val di Sole, konkretnie do Marilleva? Wiem, że zimą są busy dla narciarzy flyskishuttle, ale niestety kursują one tylko w weekendy, natomiast my mamy samolot w poniedziałek. Czy jedyny transport to taxi albo jakiś prywatny transfer?

Z góry dziękuję za pomoc:)

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

#2 Mitek

Mitek

uprzywilejowany cwaniaczek

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 12954 postów
  • Na forum od: 11.2007
7877
  • Umiejętności: 8
  • Warszawa

Napisano 10 styczeń 2014 - 12:55

Witam,

Bardzo proszę o pomoc:)Jak możemy się dostać z lotniska Bergamo do Val di Sole, konkretnie do Marilleva? Wiem, że zimą są busy dla narciarzy flyskishuttle, ale niestety kursują one tylko w weekendy, natomiast my mamy samolot w poniedziałek. Czy jedyny transport to taxi albo jakiś prywatny transfer?

Cześć

O której przylatujecie i kiedy? Niestety nie mogę znaleźć stron z włoska lokalną komunikacja autobusową ale swego czasu (mniej więcej między 15 a 8 lat temu) sporo poruszalem się w zimie po włoskich górach autobusami rejsowymi wsiadając i wysiadając w przeróżnych miejscach. Wszystko zawsze było mniej więcej na czas, bilety w autobusie i niedrogie. Myślę, ze bez problemu znajdziecie transport. jak coś wymysle to dam znać.

Pozdrowienia

#3 Sart

Sart

Nowy użytkownik

• Pip
  • 91 postów
  • Na forum od: 02.2008
66
  • Kraków

Napisano 10 styczeń 2014 - 17:21

Pod tym adresem działa codzienny transport do Madonny di Campiglio, do Marillevy też zapewne pojadą, ale nie jest to najtańsze rozwiązanie. Można rozważyć wynajęcie na lotnisku samochodu. W Madonna di Campiglio można zostawić samochody z niektórych wypożyczalni. Koszt od 110 Euro.

Jeżeli chodzi o komunikację publiczną to nie znalazłem nic zachęcającego - można z lotniska autobusem do Bresci, następnie pociągiem do Trento, a stamtąd nie powinno już być problemu. Pozdrawiam

• SkiForum podziękował za tę wiadomość

#4 Sart

Sart

Nowy użytkownik

• Pip
  • 91 postów
66
  • Kraków

Napisano 10 styczeń 2014 - 17:36

Dodatek do powyższego posta - zapomniałem wkleić link, przepraszam.

http://www.campiglio...rvice_,561.html

#5 mig12345

mig12345

Stary maruda

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 6534 postów
4712
  • Umiejętności: 2
  • Rybnik, Ustroń

Napisano 10 styczeń 2014 - 17:47

Z Trydentu juz z górki:

http://www.valdisole...load.asp?ID=485

#6 Madzienka

Madzienka

Nowy użytkownik

• 7 postów
  • Na forum od: 01.2014
0

Napisano 10 styczeń 2014 - 20:21

Bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi. Samolot ląduje dopiero koło 16. Hmm czyli tak jak się spodziewałam, autobusami lokalnymi to podróż z wieloma przesiadkami, a prywatny transfer faktycznie dość drogi. W takim razie pojedziemy z zorganizowaną grupą, cenowo praktycznie to samo, a jednak wszystko dopięte na ostatni guzik:)

Dzięki! Pozdrawiam

#7 skibus

skibus

Nowy użytkownik

• 16 postów
  • Na forum od: 11.2015
4

Napisano 27 listopad 2015 - 10:00

Witam,

Witam, polecam Ci: www.transferbergamo.com