Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Gdzie pojechać?

narty polska

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Adidek

Adidek

Nowy użytkownik

• 3 postów
  • Na forum od: 01.2014
0

Napisano 06 styczeń 2014 - 19:43

Witam!

Wybieram się z rodziną na narty. Szukam gdzie można pojeździć i wyjść na miasto, bo mam nie lubi nart, a nie chciałbym, żeby się nudziła :) 
Jeżdżę już od 3 lat i można powiedzieć, że jestem średnio zaawansowany. Szukam wyciągi powyżej 1km. Najlepiej, aby nie był trudny, żeby poradzili sobie początkujący, bo zabieramy kilka osób, którzy będą dopiero 2 raz na nartach :)
Macie taki wyciag? Byłem już na Jaworzynie, jeździło się super, ale poza stokiem nie ma co do roboty :P 
Z góry dziękuje.

#2 kordiankw

kordiankw

W życiu nie ma stopklatki.

• PipPipPipPipPip
  • 3044 postów
  • Na forum od: 10.2011
8920
  • Umiejętności: 7

Napisano 06 styczeń 2014 - 19:54

Sayonara

Lubię ludzi ale nie wszystkich. Wiele wybaczam ale nie wszystko. Szybko zapominam, ale nie zawsze. Ci których lubię już o tym wiedzą. Ci, których nie lubię, to zauważą. Dla prawdziwych przyjaciół mogę przejść przez piekło. Wrogom wskażę tam drogę .....

#3 Adidek

Adidek

Nowy użytkownik

• 3 postów
  • Na forum od: 01.2014
0

Napisano 06 styczeń 2014 - 20:03

Bo w jak jesteś w Zakopanem, to możesz sobie pochodzić po Krupówkach, jak to baby pójdą do sklepów coś kupią :) Do jakiejś knajpki posiedzieć sobie, czy coś takiego. Coś żeby tętniło życiem i, żeby osoby nie interesujące się nartami mogły coś porobić. Jeśli nie ma czegoś takiego, to napisz wyciągi odpowiadające temu co napisałem wcześniej :P 

#4 kordiankw

kordiankw

W życiu nie ma stopklatki.

• PipPipPipPipPip
  • 3044 postów
  • Na forum od: 10.2011
8920
  • Umiejętności: 7

Napisano 06 styczeń 2014 - 21:00

Sayonara

Lubię ludzi ale nie wszystkich. Wiele wybaczam ale nie wszystko. Szybko zapominam, ale nie zawsze. Ci których lubię już o tym wiedzą. Ci, których nie lubię, to zauważą. Dla prawdziwych przyjaciół mogę przejść przez piekło. Wrogom wskażę tam drogę .....

#5 radcom

radcom

KNA DZIKOWIEC

• PipPipPipPip
  • 1474 postów
  • Na forum od: 12.2011
1102
  • Umiejętności: 1
  • wałbrzych

Napisano 06 styczeń 2014 - 21:42

Bo w jak jesteś w Zakopanem, to możesz sobie pochodzić po Krupówkach, jak to baby pójdą do sklepów coś kupią :) Do jakiejś knajpki posiedzieć sobie, czy coś takiego. Coś żeby tętniło życiem i, żeby osoby nie interesujące się nartami mogły coś porobić. Jeśli nie ma czegoś takiego, to napisz wyciągi odpowiadające temu co napisałem wcześniej :P

Najlepiej nie łączyć takich wyjazdów. Albo narty, albo bieganie po sklepach i knajpach. Niestety, jak ktoś chce się wyjeździć, to powinien szukać miejsc mniej modnych, by nie stać w kolejkach. A tam po za wyciągiem i stokiem, wieje wiatr...

Pozdrawiam, radcom

#6 Kyto

Kyto

Nowy użytkownik

• 18 postów
  • Na forum od: 12.2013
0
  • Umiejętności: 1

Napisano 07 styczeń 2014 - 14:10

wybrał bym Zakopane

#7 jumpek

jumpek

Nowy użytkownik

• 4 postów
  • Na forum od: 11.2012
1

Napisano 28 styczeń 2014 - 21:17

Może warto pomyśleć o wypadzie za granicę. Ja bym się skusił na Sierra Nevada w Hiszpanii. Hotel Saray jest położony blisko centrum Grenady a od tego miasta jest tylko 70 km do Costa del Sol więc mama może nad morze pojechać :)

• gajowy01 podziękował za tę wiadomość

#8 mojka

mojka

Nowy użytkownik

• 2 postów
  • Na forum od: 02.2012
0

Napisano 29 styczeń 2014 - 12:55

A co powiecie o Erzurum w Turcji z Itaką? ceny mają bardzo ciekawe a ja już niebawem zaczynam ferie więc czasu niewiele :) myślę nad last.

#9 NRGizer

NRGizer

Użytkownik

• PipPip
  • 221 postów
  • Na forum od: 01.2013
27
  • Umiejętności: 4
  • Poznań

Napisano 29 styczeń 2014 - 15:43

Ktos tu pisał, że całkiem fajnie.

Ale kierunek nowy wiec jedz, wróć, opowiedz!

#10 belgrano

belgrano

Użytkownik

• Pip
  • 40 postów
  • Na forum od: 12.2010
0
  • Umiejętności: 5
  • Kraków

Napisano 02 luty 2014 - 17:22

Małe Ciche, Koziniec, Czerwienne. Ładne rekreacyjne stoki.