Skocz do zawartości

Zdjęcie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 HesSki

HesSki

Serwis

• PipPipPipPipPip
  • 2117 postów
  • Na forum od: 01.2008
629
  • Umiejętności: 1
  • Wrocław

Napisano 21 grudzień 2013 - 23:38

Do poczytania.

Temat mnie nie dotyczy ale dużo tu tych co się tym interesują.

P.S. Mnie jedynie szczególnie spodobał się podpis pod zdjęciem ;)

http://nanarty.sport..._.html#TRrelSST

• Sart podziękował za tę wiadomość

..:: Find New Heights ::..

#2 Mitek

Mitek

uprzywilejowany cwaniaczek

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 13005 postów
  • Na forum od: 11.2007
7918
  • Umiejętności: 8
  • Warszawa

Napisano 22 grudzień 2013 - 01:52

Cześć

I bardzo słusznie. Narty to niezwykle niebezpieczny sport. Ilość urazów jakie widziałem na nartach jest niezwykle wysoka. Rzadko sie zdarza aby ktos po powążniejszym urazie powracał do zdrowia. Jeżęli nie ,musicie na narty nie jeźdzcie bo możecie zginąć.

Pozdro serdeczne

#3 radcom

radcom

KNA DZIKOWIEC

• PipPipPipPip
  • 1474 postów
  • Na forum od: 12.2011
1102
  • wałbrzych

Napisano 22 grudzień 2013 - 09:19

No, to problem pędzących po stoku szkrabów, mamy z głowy. Wystarczy rozesłać artykuł do wszystkich "Matek Polek".   :D

Pozdrawiam, radcom

• sally67 podziękował za tę wiadomość

#4 kordiankw

kordiankw

W życiu nie ma stopklatki.

• PipPipPipPipPip
  • 3041 postów
  • Na forum od: 10.2011
8914
  • Umiejętności: 7

Napisano 23 grudzień 2013 - 07:17

Sayonara

Lubię ludzi ale nie wszystkich. Wiele wybaczam ale nie wszystko. Szybko zapominam, ale nie zawsze. Ci których lubię już o tym wiedzą. Ci, których nie lubię, to zauważą. Dla prawdziwych przyjaciół mogę przejść przez piekło. Wrogom wskażę tam drogę .....

#5 RyM

RyM

Użytkownik

• Pip
  • 78 postów
  • Na forum od: 04.2010
14
  • Umiejętności: 5
  • Białystok

Napisano 23 grudzień 2013 - 08:46

Mitek ale ty chyba nie pisałeś do końca poważnie ?

#6 Mitek

Mitek

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 13005 postów
7918
  • Warszawa

Napisano 23 grudzień 2013 - 09:01

Mitek ale ty chyba nie pisałeś do końca poważnie ?

Cześć

Absolutnie poważnie.

Przez wiele lat myślałem, że tak nie jest ale tu na forum mnie przekonano. Nawet jeżeli nasze dziecko jest wyjątkowo mocnej budowy i od jazdy na nartach nie wymiękną mu chrząstki i mięśnie - bo normalnie dzieci przecież siedzą i grają na PSP - nie biegają skaczą, graja w piłkę itd. ale nawet gdyby to tu przeciążenia są żadne w porównaniu z nartami.

Więc nawet jeżeli dziecko  nie załatwi sobie na amen kolanek to i tak dostanie starzał od szalejącego po stoku Ukraińca lub innego przybysza z zagranicy - najlepiej ze wschodu bo tam jest siedlisko wszelkiego zła i chamstwo ogólne.

Jeżeli natomiast ochronimy je dobrze - kaski, zółwie, odzież z membranami, softshele, polary itd. i jakimś cudem uderzenie przetrwa to i tak zabije się na popołudniowych lodowych garbach wielkości pół metra albo utopi w termach.

Taka prawda.

Pozdrowienia

• fantom podziękował za tę wiadomość

#7 HesSki

HesSki

Serwis

• PipPipPipPipPip
  • 2117 postów
  • Na forum od: 01.2008
629
  • Wrocław

Napisano 23 grudzień 2013 - 09:12

Mitek... nie każdy czytał post w temacie z nieszczęsnym "Ukraińcem" żeby wiedzieć do czego pijesz. Nie każdy też wie, jakiej natury posty czasem piszesz. W sumie dla postronnej osoby ten Twój "wschodniograniczny" wywód do jakaś masakra... :/ 

..:: Find New Heights ::..

#8 Mitek

Mitek

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 13005 postów
7918
  • Warszawa

Napisano 23 grudzień 2013 - 09:14

Cześć

Ale wiesz o co chodzi Hesiu prawda. Intelekt jak widać nie boli za bardzo. ;) :)

Pozdrowienia

#9 Slawczyk

Slawczyk

Użytkownik

• Pip
  • 49 postów
  • Na forum od: 10.2007
5
  • Bogatynia/Zgorzelec

Napisano 24 grudzień 2013 - 13:30

Na to wygląda, że Czesi to same "kaleki" i "niedorozwoje". Tam prawie każdy poza umiejętnością pływania, jazdy na łyżwach musi umieć jeździć na nartach. A jak widać, brzdące jeszcze dobrze nie potrafią chodzić a śmigają na nartach aż miło.

• Mitek podziękował za tę wiadomość

#10 Mitek

Mitek

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 13005 postów
7918
  • Warszawa

Napisano 24 grudzień 2013 - 13:37

Cześć

Na to wygląda, że Czesi to same "kaleki" i "niedorozwoje". Tam prawie każdy poza umiejętnością pływania, jazdy na łyżwach musi umieć jeździć na nartach. A jak widać, brzdące jeszcze dobrze nie potrafią chodzić a śmigają na nartach aż miło.

Dokładnie, o austriakach nie mówiąc.

Pozdrowienia

#11 bubol

bubol

Użytkownik

• PipPipPipPip
  • 1520 postów
  • Na forum od: 01.2010
1294
  • Katowice

Napisano 24 grudzień 2013 - 14:23

Zapomnieliście o Norwegach,którzy praktycznie równo z chodzeniem uczą się jazdy ,głównie na biegówkach, jakoś nie słyszałem ,żeby była u nich nadzwyczaj duża ,ponadprzeciętna liczba chorych na kolana w późnym wieku,za to my wiedziemy prym w zwolnieniach z WF, bo lepiej ,żeby synek pograł na PS lub XB, zamiast narażać się na urazy,znam taki przykład osobiście wypisywania zwolnień z WF ,bo się z chłopaka koledzy śmieją na zajęciach i koło się zamyka...Co do nieszczęsnego przybysza ze wschodu, to we mnie też taki wjechał w Białce jakieś 5 lat temu ,pędzący na krechę, może to był ten sam ,którego spotkał wideo ;) przyznam, że mogłem tego uniknąć stając bardziej z boku, niech będzie ,że moja wina. Białka to dla mnie bardzo niebezpieczne i zatłoczone miejsce pozbawione klimatu, ale to moje zdanie i zderzyć mogłem się tak samo z Polakiem, czy Słowakiem.U mnie każdy ma na początku czyste konto, a miałem przyjemność spotkać i poznać kilku Ukraińców w życiu i byli to bardzo mili i zarazem pomocni ludzie.

Pozdrawiam i życzę Zdrowych Spokojnych Świąt.