Skocz do zawartości

Gdzie zamiast Wisły (np.Nowa Osada), Istebnej (np.Zagroń)?


bodex4

Rekomendowane odpowiedzi

W czasie ferii (tura wraz z woj. mazowieckim) od kilku lat jeździmy na rarty Wisła/Istebna. Niestety tłumy sa po prostu dramatyczne i z roku na rok większe:(

 

Szukam alternatywnego miejsca z niebieskimi i lekkoczerwonymi trasami gdzie jest szansa że będzie ciut luźniej.

 

Może ktoś doradzi fajne miejsce (moze i  nocleg  - na priv) .

 

W miarę blisko mamy też w woj. dolnośląskie (Mieszkamy w okolicach  Opola) i może jest szansa na mniejsze obłożenie feryjne niż ośrodki bliższe Wawy?

 

Dziękuję za propozycje.

 

Preferencje:

- stok rodzinny (bezpieczny z wmiarę  łagodnymi trasami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mile wspominam mój pobyt w Tyliczu. Jest to niewielki ośrodek z 3-osobowym krzesełkiem i kilkoma wyciągami wspomagającymi. Jazda się tam nie nudzi, bo istnieje kilka różnych tras połączonych ze sobą. Ceny kwater i karnetu umiarkowane, do Krynicy kilka kilometrów. Byłem tam w marcu, ludzi praktycznie nie było, dojeżdżali nawet z Krynicy. Trudno mi powiedzieć jak sytuacja wygląda w czasie ferii, ale można ich zapytać przez stronę internetową - odpowiadają bardzo szybko. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakbym mógł dostać namiar na fajną kwaterę to może jednak skorzystamy.

 

Prywatnych kwater w Tyliczu jest dosyć dużo, są też pensjonaty. My nocowaliśmy tutaj:

http://www.nocowanie...urystyka/32243/

Ceny umiarkowane, czyściutko i była możliwość korzystania z obiadokolacji - bardzo smaczne!

W marcu skorzystaliśmy z promocji na karnety - były w cenie 30 zł za dzień. Być może w tym roku też powtórzą. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mile wspominam mój pobyt w Tyliczu. Jest to niewielki ośrodek z 3-osobowym krzesełkiem i kilkoma wyciągami wspomagającymi. Jazda się tam nie nudzi, bo istnieje kilka różnych tras połączonych ze sobą.

 

I dodam jeszcze, że dużym plusem tej lokalizacji jest fakt, że jak znudzi Ci się jazda np. w Tyliczu to wsiadasz w autko i pod nosem masz Słotwiny, Jaworzynę trochę dalej Wierchomlę (2 Valees :P ) oraz jeszcze nieco dalej ale stosunkowo blisko Ryter-ski Raj i Piwniczną ;)

 

pozdravka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...