Skocz do zawartości

Memoriał Jerzego NIKO130 Dzięcielaka Dzikowiec 2014


radcom

Rekomendowane odpowiedzi

 Mam nadzieje, że będą udane i 23 marca, powtórzymy sukces. 

Również mam nadzieję że będzie po czym jeździć (: Widziałam zdjęcia z lutego, wyglądało na bardzo wesoła imprezę (:

 

dziś zaliczyłem glebę sezonu i wciągnął mnie las zły na Dzikowcu

Gleby sezonu to chyba taka przypadłość Dzikowca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 218
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Po bardzo długim biciu się z myślami oraz codziennym obserwowaniu zarówno dzikowcowej kamerki jak i wskazań termometru za oknem, podjęliśmy z Hesią decyzję, że niestety nie odwiedzimy Was podczas tegorocznego Memoriału.

Doskonale zdaje sobie sprawę, że Memoriał to nie tylko jazda na nartach i że tak naprawdę liczy się sama obecność i pamięć, ale z drugiej strony myślę, że przeprowadzanie Memoriału bez tej całej śnieżno-narciarskiej otoczki, która towarzyszyła nam w zeszłym roku to jednak nie będzie to samo.., 

Dodatkowo pojawiła się szansa aby w terminie zazębiającym się z Memoriałem wyjechać na nasz jedyny narciarski wypad w tym sezonie. Nie ukrywam, że bardzo nas to nęci i aktualnie robimy wszystko co w naszej mocy aby z tej szansy skorzystać.

 

Mamy nadzieje, że Niko nam wybaczy i uzna nasze niestawiennictwo na Dzikowcu za usprawiedliwione. Przecież to, że bedziemy wtedy gdzieś indziej wcale nie będzie oznaczać tego, że nie pamiętamy... Wręcz przeciwnie.

 

Hesski & Sese

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cisza jest ogromna i chyba każdy patrzy na kamerki i zastanawia się czy się uda.Przyznam szczerze ,że przestałam juz wierzyć kiedy Radcom napisał tydzień temu bodajże  "jeszcze tydzień wytrzymamy ".A tu jeszcze dwa tygodnie !?Jak widzę Puchar Dzikowca z 8.03. tez został odwołany ..

 

Jak to wygląda realnie i jakie są szanse i czy wogóle są ? Ile zostało jeszcze tego stoku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, na aurę nic nie poradzimy. Zima opuściła nas definitywnie. Słońce pali, śnieg ginie w oczach, jednak zgodnie z tym co pisałem wcześniej, Memoriał będzie. Co prawda nie pojeździmy, jednak powspominamy i upamiętnimy Jurka w gronie przyjaciół. Wiem, że brak śniegu i zawodów czyni bezcelowym przyjazd, dla wielu z Was, jednak będę prosił o chwilę wspomnień i zadumy w dniu Memoriału o godzinie 10. Tych co mogą i chcą przyjechać, serdecznie zapraszam. Pogadamy przy ognisku a kto wie, może nawet śmigniemy na ostatniej łacie śniegu. Dla Jurka...

 

Pozdrawiam, radcom

Załączone miniatury

  • 201403111752.jpg
  • 201403111753.jpg
  • 201403061730.jpg
  • 201403111751.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, na aurę nic nie poradzimy. Zima opuściła nas definitywnie. Słońce pali, śnieg ginie w oczach,

 

Pozdrawiam, radcom

 

Mówiąc brzydko pogoda jednoznacznie się wypieła na nas i nasze plany. Z tego co zaobserwowałem to krzesło w tym sezonie nawet nie ruszyło. Stasznie to smutne bo niesie niebezpieczeństwo utraty płynności finansowej przez takie ośrodki jak Dzikowiec, zwłaszcza, iż inwestycji przedsezonowych tam nie brakowało. Pewnie miało się to wszystko wyrównać wpływami  podczas sezonu... Mam nadzieje że odwrót tegorocznej i tak bardzo krótkiej zimy nie będzie miał jakichkolwiek negatywnych konsekwencji dla Dzikowca i że w przyszłym sezonie uda nam się go odwiedzić przynajmniej tyle samo razy co w zeszłym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Sese, kolej w sezonie letnim też działa i wywozi wielu turystów. Jest wieża widokowa, trasy rowerowe, niebawem będzie otwarta restauracja i pokoje. Planowane są kolejne inwestycje. Będzie dobrze...

 

Tadziu, Dzikowiec jako miejsce Memoriału wybrane zostało nieprzypadkowo. Jurek nie zdążył, wiec jeździmy za Niego i dla Niego. Oczywiście pomysł zorganizowania spotkania w miejscu gdzie jest śnieg, to dobra propozycja. Ja niestety odpadam, jednak rad byłbym gdybyście solidnie pojeździli w tym dniu, pamiętając o Jurku...

 

Pozdrawiam, radcom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Tadziu, Dzikowiec jako miejsce Memoriału wybrane zostało nieprzypadkowo. Jurek nie zdążył, wiec jeździmy za Niego i dla Niego. Oczywiście pomysł zorganizowania spotkania w miejscu gdzie jest śnieg, to dobra propozycja. Ja niestety odpadam, jednak rad byłbym gdybyście solidnie pojeździli w tym dniu, pamiętając o Jurku...

 

Pozdrawiam, radcom

Na pewno będziemy pamiętali. Mimo, że nie poznałem Go w realu, jest ciągle moim przewodnikiem.

Zaraz idę na rolki. Zacząłem na nich jeździć dzięki Niemu.

 

Tadek

 

PS.

Kto jest chętny na wspólny wyjazd ????

Miejsce jak w poprzednim moim poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez jazdy na nartach?

A może spotkajmy się tam gdzie jeszcze będzie śnieg?

Widzę kilka możliwości:

  • Kasprowy
  • Chopok
  • Szczyrbskie Pleso - Łomnica

Tadek

 

A wiesz ,że też o tym myslałam..

 

Mnie nie trzeba prosić żebym pomyślała o Niko ....nie da się zapomnieć ....zawsze kiedy jadę  na nartach pamiętam ...jak coś nie idzie to przypominam sobie Jego słowa ....a jak idzie to myślę ale miałeś rację...

 

Może Kasprowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, na aurę nic nie poradzimy. Zima opuściła nas definitywnie. Słońce pali, śnieg ginie w oczach, jednak zgodnie z tym co pisałem wcześniej, Memoriał będzie. Co prawda nie pojeździmy, jednak powspominamy i upamiętnimy Jurka w gronie przyjaciół. Wiem, że brak śniegu i zawodów czyni bezcelowym przyjazd, dla wielu z Was, jednak będę prosił o chwilę wspomnień i zadumy w dniu Memoriału o godzinie 10. Tych co mogą i chcą przyjechać, serdecznie zapraszam. Pogadamy przy ognisku a kto wie, może nawet śmigniemy na ostatniej łacie śniegu. Dla Jurka...

 

Pozdrawiam, radcom

Na pewno znicz dla Jurka o godzinie 10-tej 23-go zabłyśnie w Alpach Francuskich bo wtedy właśnie tam będę,wiszę mu jeszcze obietnicę wstawienia filmu z moją jazdą,może się uda coś nakręcić.Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz ,że też o tym myslałam..

 

Mnie nie trzeba prosić żebym pomyślała o Niko ....nie da się zapomnieć ....zawsze kiedy jadę  na nartach pamiętam ...jak coś nie idzie to przypominam sobie Jego słowa ....a jak idzie to myślę ale miałeś rację...

 

Może Kasprowy?

Mnie też się zdarza myśleć o Jurku, i nie tylko w temacie nart, ale też w temacie psim. Tyle z Nim o naszych psach przegadałam, że nadal mam wrażenie jakbym osobiście znała Niko - tak ma na imię Jego ukochany labrador. W tym roku nie przyjadę na Dzikowiec, ale tak jak Wy myślami będę z Nim w tym szczególnym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na razie na wyjazd w Tatry w terminie 20/21-23, 03. jest trójka chętnych:

  1. Sally
  2. Mig12345
  3. Tadeusz T

 

Kto jeszcze?

Tadek

21szy(piatek) tak na 70%. Wszystko zalezy od sprawnosci słuzby zdrowia w lokalnym szpitalu. (na szczeście nie cwiczą na mnie). Sobota i niedziela pewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale gdzie jedziemy, zasadniczo??

na Kasprowym tylko Gąsienicowa ...

 

jeździ ponoć Jurgów, Białka, Wierchomla i coś tam jeszcze ..... jakoś

no i słowackie Tatry -> chyba teraz najciekawsze 

 

a za tydzień ...???? 

 

no chyba że z rozpędu polecimy do strefy € - Juro , qrde .... 

:D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ,ze już mam pierwsze miejsce :D ......................................

.....................................na liście  ;)

 

W razie "W"  to już sobie piątek wolny zalatwiłam ...tylko gdzie ten zjazd najfajnieszych naraciarzy ze skiforum robimy?

Za Kasprowym sie nie upieram choć tam macie tyczki z pomiarem czasu w cenie karnetu.

A jak z kwaterami ..macie jakieś dobre miejsce?

 

 

Sezon już zakończony. I tak był dłuższy (3 dni) niż się spodziewałem (0 dni) :)

 

Nawet nie wiesz jaki miód na serce moje ;)  :D ...też mam tylko trzy dni ...a już myślałam ,że tylko ja tak poszczę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...