Skocz do zawartości

Memoriał Jerzego NIKO130 Dzięcielaka Dzikowiec 2014


radcom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

pojawiły się pierwsze zapytania dotyczące kontynuacji Memoriału na Dzikowu. W związku z tym, porozumiałem się z Martą (córką Jurka) i otrzymałem "oficjalną" zgodę na kontynuację Memoriału.  Oczywiście Wasz udział jest jak najbardziej wskazany. Ze swojej strony, jestem w stanie ogarnąć technicznie całe przedsięwzięcie łącznie z noclegami i atrakcjami towarzyszącymi...

Potrzebuję tylko odzewu, terminu i ilości osób chętnych do uczestnictwa. Trwają prace przy układaniu kalendarza imprez na przyszły rok, więc jest dobra pora by ustalić termin. Pomożecie?   ;)

 

Pozdrawiam, radcom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 218
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja "tradycyjnie" zobowiązuje się pomóc Radkowi w ogarnięciu tego wydarzenia.  

 

Bazując na ubiegłorocznych doświadczeniach proponuję z góry ustalić termin, biorąc pod uwagę dostępność stoku i możliwości kwaterunkowe hotelu Rodar (chyba że do nowego roku wybuduje się już to coś nowego na stoku :) ).

Nie ma co robić żadnych sond ani głosowania, bo pojawi się tyle terminów ile forumowiczów, a koniec końców okaże się że i tak przyjedzie 1/3 zadeklarowanych (jak w zeszłym roku).

Radek decyduj, my się dostosujemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek decyduj, my się dostosujemy...

 

I nie inaczej! Jeden leader jest potrzebny do takiej organizacji przy tak dużej imprezie :)

Moja skromna sugestia, która myślę że wielu ją podzieli to termin przystępny dla wszystkich, czyli okres po feriach. Najlepiej marzec. A dokładny termin to już wg Radka.

 

pozdravka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby powtórzyła się tegoroczna zima, to możemy nawet w kwietniu. Tak poważnie, to początek marca byłby najlepszy. Większość imprez jest już pozamiatana, ludziska myślą o świętach a piękne stoki świecą pustkami. Koniec lutego to u nas Bieg Gwarków i Puchar Wałbrzycha, więc odpada. Myślę, że ok. 8 lub 15 marca byłoby super. Myślę, że z początkiem grudnia ustalimy dokładny termin. Lista startowa otwarta, wpisujcie się...

 

1. radcom, organizator

2.

3.

 

Pozdrawiam, radcom 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. radcom, organizator

2. Tadeusz T

3.

 

Chociaż na liście zgłoszeń będę na pudle... :D

Tadek

 

PS. 8 marca super

Witam serdecznie

 

15 marca lub przed 1 plisssss :), Do 8. nie zdążymy wrócić... A mam wielką ochotę wystąpić i się z Wami spotkać, Mycha zresztą też. :)

 

pozdrawiam

 

Ps. 

 

1. radcom, organizator
2. Tadeusz T
3. sally67
4. Myszka81

5. arky

6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SkiForum popiera pomysł :)

 

Może taką deklarację należało by potwierdzić jakąś kwotą wspomagającą organizację.

Mogła by to być opłata za wynajem stoku, ufundowanie nagród ( losowanych wśród uczestników) lub jakaś inna inicjatywa.

W końcu forum korzysta z takich inicjatyw reklamowo.

Ponad 6 000,- użytkowników dziennie to duża siła marketingowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. radcom, organizator
2. Tadeusz T
3. sally67
4. Myszka81

5. arky

6. 1/2prokrzysiek

7.Kaem

 

Termin marcowy jak najbardziej.

Tylko tym razem kamerkę w lepsze / zdrowsze ręce powierzyć chciałbym ...:D

 

Rozumiem, że mówimy o SL????

To dobra nowa świecka tradycja wszakże .. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł mi do głowy dość szalony pomysł - superkombinacja!!! :)

Jeśli 2 pełne konkurencje po 2 przejazdy to za dużo ze względów organizacyjnych, to może superkombinacja?

Jednego dnia po 1 przejeździe SL i GS.

Co o tym myślicie?

Tadek

 

w sumie masz rację z tym, że ciężko będzie zrobić dwie pełne konkurencje ;) a mi przyszedł inny pomysł do głowy- zrobić zawody już od piątku, wieczorem w piątek slalom a w sobotę gigant, bo gigant w niedziele może być ciężki, jeśli wiecie o czym mówię ;)

 

pomysł rzucam tak o, do dyskusji, nie wiem czy jest to możliwe organizacyjne i w ogóle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł mi do głowy dość szalony pomysł - superkombinacja!!! :)

Jeśli 2 pełne konkurencje po 2 przejazdy to za dużo ze względów organizacyjnych, to może superkombinacja?

Jednego dnia po 1 przejeździe SL i GS.

Co o tym myślicie?

Tadek

 

 

I dlatego proponuję po jednym przejeździe SL i GS w sobotę. Czyli superkombinację. ;) .

Konkurencje rozgrywane w piątek i w niedzielę nie będą cieszyły się zbytnim powodzeniem, choć z zupełnie innych powodów... :D :D

Tadek

 

Pójdźmy dalej - ustawmy od samej góry hybrydę - na górze podkręcone bramki SL (wolniej i bezpieczniej), a od mniej więcej górnej stacji orczyka bramki GS...

Nie trzeba będzie przestawiać bramek przed 2 przejazdem, a konieczność "przestawienia się" przez jadących w połowie stoku z SL na GS może być ciekawa nawet dla starych wyjadaczy.

Moim zdaniem:

http://youtu.be/Pqaxe5o2Apo?t=1m11s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pójdźmy dalej - ustawmy od samej góry hybrydę - na górze podkręcone bramki SL (wolniej i bezpieczniej), a od mniej więcej górnej stacji orczyka bramki GS...

Nie trzeba będzie przestawiać bramek przed 2 przejazdem, a konieczność "przestawienia się" przez jadących w połowie stoku z SL na GS może być ciekawa nawet dla starych wyjadaczy.

Moim zdaniem:

http://youtu.be/Pqaxe5o2Apo?t=1m11s

dobry pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pójdźmy dalej - ustawmy od samej góry hybrydę - na górze podkręcone bramki SL (wolniej i bezpieczniej), a od mniej więcej górnej stacji orczyka bramki GS...

 

Pomysł fatalny i do tego niebezpieczny.

 

Nie wiem czy masz świadomość, jak trudno jest przejechać podkręcone bramki SL (te zeszłoroczne takie nie były). Połączenie z GS spowoduje, że będzie trzeba lecieć z dużą prędkością na Slalomkach co na tak stromym stoku jest bardzo ryzykowne.

 

A jak chcesz superkombinację to może połaczenie zjazdu na jajo ze szczytu ze slalomem. To i tak będzie mniej ryzykowne niż taka hybryda.

 

 

Mozna zrobić GS rano a SL w czasie przerwy technicznej. Myślę że jest to wykonalne. Gdyby tak miało nie być to lepiej jedna konkurencja bo 2 przejazdy po tej samej trasie maja większy walor edukacyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...