Skocz do zawartości

opaska kompresyjna na narty


maverick_mk

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

czy  używa  ktoś może  opaski  kompresyjnej  na  łydki  podczas  jeżdzenia na nartach  np  takiej  z  compressportu : http://compressport.pl/opaski-ur2

 

a  może  ktoś  używa  specjalnych  skarpet  narciarskich  kompresyjnych   marki  CEP : http://www.cepsports...na-nartach.html

 

 

bardzo  chetnie  usłyszałbym  opinie  osób  które  używają  

 

z  góry  dzieki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak często w takich bajerach liczy się psychika ;) tak jak, nie wiem czy pamiętacie, było z opaskami pomagającymi utrzymać równowagę. ;) Opaska na rękę i równowaga gwarantowana ;)

 

Jedno i drugie działa.

Bielizna kompresyjna działa, miliony użytkowników się nie mylą.

Ja się o tym przekonam już wkrótce.

Opaska na rękę działała ale już mi się zużyła niestety. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Ja nie wiem czy działa, nie wiem nawet za dobrze co to jest i dlatego pytam po co się tego używa?
Pozdro

Jak jest w narciarstwie - nie wiem

W triathlonie wielu zawodników używa opasek kompresyjnych na nogi ale po zawodach i ewentualnie przed (np w czasie dojazdu samochodem) - podobno działają.

W czasie zawodów używają takich opasek tylko "nawiedzeni"

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest w narciarstwie - nie wiem

W triathlonie wielu zawodników używa opasek kompresyjnych na nogi ale po zawodach i ewentualnie przed (np w czasie dojazdu samochodem) - podobno działają.

W czasie zawodów używają takich opasek tylko "nawiedzeni"

Pozdrawiam

"nauka" jaka za tym stoi, jest co najmniej  dwuznaczna.  (BTW: "opaska na narty" to nie jest "opaska na nogi"….)

 

wielu zawodnikow w ultramarathon, czy zwyklych marathonach uzywa kompresyjne  skarpety - wlaczajac moja corke - i sobie chwali

sugeruje sie, ze  skom[presowanie jakiegokolwiek miesnia zwieksza jego wydajnosc ok 25% - PRAWDZIWEGO research na ten temat nie widzialem…...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"nauka" jaka za tym stoi, jest co najmniej  dwuznaczna.  (BTW: "opaska na narty" to nie jest "opaska na nogi"….)

 

wielu zawodnikow w ultramarathon, czy zwyklych marathonach uzywa kompresyjne  skarpety - wlaczajac moja corke - i sobie chwali

sugeruje sie, ze  skom[presowanie jakiegokolwiek miesnia zwieksza jego wydajnosc ok 25% - PRAWDZIWEGO research na ten temat nie widzialem…...

 

 

To co napisałeś jest prawdą .

Zauważ, że nikt nie zadał pytania o to jak działa opaska kompresyjna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie wiedziałem, że coś takiego istnieje.

Nie mniej jak przeczytałem wypociny producenta z linku kolegi maverick_mk, to chyba sobie nie kupię.

Tu cytat:

Inteligentna odzież: COMPRESSPORT®UR2 to pierwsze opaski wykonane z użyciem technologii mikrokapsułek. Miliony mikrokapsułek 6 olejków eterycznych wtopione w tkaninę powoli uwalniają swoje właściwości. Stopniowa kompresja w połączeniu z olejkami zamkniętymi w mikrokapsułkach to nowy sposób na to, aby Twoje nogi były w wymarzonej kondycji.

 

Bałbym się, że te "pół skarpetki" okażą się inteligentniejsze ode mnie :)

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź - jak to działa.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabyłem kiedyś taką opaskę na rękę na targach ISPO w Monachium.

 

 

i jak konretnie działała? To zuzycie polegało na tym ze działanie osłabło (zanikło?) , czy sie np. rozleciała?... 

 

Pytam dociekliwie , bo jedyne co wygooglałem poza reklamami to:

http://www.insomnia....t648356-s2.html

 

Pozdrawiam

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak konretnie działała? To zuzycie polegało na tym ze działanie osłabło (zanikło?) , czy sie np. rozleciała?... 

 

Pytam dociekliwie , bo jedyne co wygooglałem poza reklamami to:

http://www.insomnia....t648356-s2.html

 

Pozdrawiam

M

 

 

Opaska się rozpadła bo silikon pękł po 2 lata ciągłego noszenia wszędzie ale najważniejszy element czyli hologram cały czas działał

Ja byłem bardzo zadowolony z działania tej opaski i żałuję, że nie mogę kupić drugiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

...oczywiście. Głównie osłabia działanie "sił nieczystych". A wiara czyni cuda!

                                                     pozdr.

 

Panowie, nie wierzycie a od lat są dostępne na rynku opaski, które władają umysłami ludzi.

 

Jakby ktoś nie pamiętał to jednym z czołowych producentów jest firma Rolex.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie wierzycie a od lat są dostępne na rynku opaski, które władają umysłami ludzi.

 

Jakby ktoś nie pamiętał to jednym z czołowych producentów jest firma Rolex.

Niektóre plemiona dotąd używają opasek na biodra. Podobno bardzo wspomaga rozrodczość i w ogóle zdrowie psychiczne użytkowników, a więc bardzo pożyteczne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...