Skocz do zawartości

Zdjęcie
  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 rudi-82

rudi-82

Nowy użytkownik

• 1 postów
  • Na forum od: 02.2011
0
  • Umiejętności: 7
  • Warszawa/Pułtusk/Inowrocław

Napisano 16 październik 2013 - 13:03

Witam

tak jak w temacie...narty dla dziecka. 

dziewczynka
wzrost okolo 105 cm
rozmiar buta w ktorych teraz chodzi to jest okolo 26/27, ale jak bedziemy jechac na narty to pewnie juz bedzie okolo 27/28 bo wyjazd dopiero w lutym....
dziecko ma prawie 5 lat. 

Interesuje mnie zestaw narty + buty. 
Myslalem o czyms w max. rozmiarze 90 cm a minimalnym 80 cm. rok temu dziecko jezdzilo na nartach z wypozyczalni po raz pierwszy i tamte narty to byly chyba 77 lub cos okolo tego. chcialbym zeby te narty starczyly jej chociaz na 2 sezony a pozniej to juz jej siostra bedzie akurat na narty i by po niej to przejela zeby nic w przyrodzie sie nie marnowalo :)

Nie bede ukrywal, ze cena tez gra role, ponieważ mam mocno ograniczone srodki na ten cel, wiec myslalem zeby raczej nie przekraczac tych 200 zl... 

jakby ktos mial cos na sprzedaz to bylbym wdzieczny za informacje... najlepiej okolice Pułtusk, Warszawa, Błonie. Generalnie jestem w stanie dojechac do każdego w tych okolicach po wcześniejszym umówieniu się. oczywiscie najlepiej to byłoby zobaczyc jak narty wygladaja na zdjeciu, zeby nie jezdzic na marne :)

z góry dziękuję
pozdrawiam

#2 narciarz70

narciarz70

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 2277 postów
  • Na forum od: 03.2009
678
  • Umiejętności: 1
  • Polska

Napisano 17 październik 2013 - 08:20

Witam.

Mam do sprzedania nowe narty na 90cm.

Więcej informacji pod linkiem http://sportone.pl/pl/p/Kneissl-Junior-Star-100-120/273