Skocz do zawartości

Tyrol -wyjazdy z Gdyni i Krakowa. sezon 13/14


jaro323

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Razem z żoną i dwójką juniorów od 18 do 23 kwietnia planujemy Solden. Dojeżdzać będziemy z Langenfeld. Chętnie przyjmniemy konstruktywną krytykę od zdolniejszych.

 

Pozdrawiam - Tomek

Hej, jest szansa , że my też bedziemy spać w okolicach Lagenfeld więc możemy się zgadywać na wspólne jeżdżenie :)  

Podam na priva nr telefonu  

Pozdrawiam

Zośka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
dwie lub trzy osoby
polecą chętnie z Tobą w terminie 17.04 w nocy lub 18.04 do 21.04
z Wa-wy ale podjedziemy jeśli trzeba
pozdrawiam
k

Moze uda Wam sie wygospodarować jeszcze jeden wolny dzień i dołączycie do mnie ?
My ruszamy 17.04 popołudniu z Gdyni. Lecimy trasą prawdopodobnie na Bydgoszcz/ Poznań - trasa może być jeszcze w jakimś stopniu skorygowana.
Nartujemy w dniach 18.04-22.04 -pięć dni w Solden oraz Obergurglach. 22.04 po nartach wracamy do PL.
Aktualnie mam dwa wolne miejsca na ten termin.
Postaram się zabrać jakiś catering świąteczny żeby uczcić święta zgodnie z Polską tradycją.
Mam jeszcze trochę voucherów na lodowce także jest fajna opcja obniżenia kosztów wyjazdu wielkanocnego.
Zima w Tyrolu jeszcze dopisuje - poniżej trochę aktualnych fotek z Serfaus Fiss Ladis oraz lodowca Kaunertal

P1180098.JPG P1180100.JPG P1180102.JPG P1180107.JPG P1180110.JPG P1180113.JPG P1180117.JPG P1180119.JPG P1180121.JPG P1180123.JPG P1180130.JPG P1180132.JPG P1180135.JPG P1180137.JPG P1180154.JPG P1180161.JPG P1180163.JPG P1180171.JPG P1180176.JPG P1180177.JPG P1180179.JPG P1180186.JPG P1180196.JPG P1180202.JPG P1180207.JPG P1180220.JPG P1180221.JPG P1180228.JPG
2014-04-08 10.07.39.jpg 2014-04-07 09.03.27.jpg

Załączone miniatury

  • P1180151.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze uda Wam sie wygospodarować jeszcze jeden wolny dzień i dołączycie do mnie ?
My ruszamy 17.04 popołudniu z Gdyni. Lecimy trasą prawdopodobnie na Bydgoszcz/ Poznań - trasa może być jeszcze w jakimś stopniu skorygowana.
Nartujemy w dniach 18.04-22.04 -pięć dni w Solden oraz Obergurglach. 22.04 po nartach wracamy do PL.
Aktualnie mam dwa wolne miejsca na ten termin.
Postaram się zabrać jakiś catering świąteczny żeby uczcić święta zgodnie z Polską tradycją.
Mam jeszcze trochę voucherów na lodowce także jest fajna opcja obniżenia kosztów wyjazdu wielkanocnego.
Zima w Tyrolu jeszcze dopisuje - poniżej trochę aktualnych fotek z Serfaus Fiss Ladis oraz lodowca Kaunertal

Jaro, niecierpliwie czekam na relację z Kaunertalera:
- czy tam są trasy zjazdowe - czy tylko biegowe ;) OK, żartuję, ale tak to trochę wygląda na foto
- jak tam droga pod lodowiec, czołgasz się tam sam pod górę, czy skibusem ...jak klocki, tarcze, gumy? :)
- cały lodowiec czynny? Trasy, wyciągi, warun itd.
- czy jest Mitek? ...miał chyba być tam? Coś mi się mgliście jakieś deklaracje kojarzą, a tu nic nie pisze, ...więc? :)
- ...i w końcu: czy trzeba się zacząć ciebie bać? ;) :) ptysiem już nie jesteś/nie byłeś ...a te parę dni tłuczenia tyczek, hmmm, co to będzie teraz? :)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro, niecierpliwie czekam na relację z Kaunertalera:
- czy tam są trasy zjazdowe - czy tylko biegowe ;) OK, żartuję, ale tak to trochę wygląda na foto
- jak tam droga pod lodowiec, czołgasz się tam sam pod górę, czy skibusem ...jak klocki, tarcze, gumy? :)
- cały lodowiec czynny? Trasy, wyciągi, warun itd.
- czy jest Mitek? ...miał chyba być tam? Coś mi się mgliście jakieś deklaracje kojarzą, a tu nic nie pisze, ...więc? :)
- ...i w końcu: czy trzeba się zacząć ciebie bać? ;) :) ptysiem już nie jesteś/nie byłeś ...a te parę dni tłuczenia tyczek, hmmm, co to będzie teraz? :)

Tak w skrócie - małe klimatyczne miejsce rewelacyjne widokowo i na wszelkiego rodzaju szkolenia. Pojeżdzić od biedy też jest gdzie :)
Dojazd na 2100 mtr jest w miarę ok - kolejny parking znajdujący się na 2600 to już jest mały hardcore dla napedu i z powrotem dla układu hamlcowego :) Zimą tego nie widzę.
Warun rewelacja, wszystko chodzi - mało tego podczas mojego pobytu dosypało trochę białego i nawet budowali spory snowpark. Dlaczego dopiero na koniec sezonu to nie wiem .
Bać się mnie nie ma co ale mam nadzieje że (ponownie ) Cię zadziwię przy najbliższej okazji (majówka ?) :)
Sporo się nauczyłem, zrozumiałem i zostało mi wtłoczone do głowy parę rzeczy o kórych pojęcia zielonego nie miałem - chodzi tu o mechanikę skrętów i co w danym momencie ma wpływ na skuteczną jazdę i efektowną jazdę.
Generalnie jestem mega zadowolony z wyjazdu i efektów szkolenia. AA z łokciem dalej walczę :)

Wracając do najblizszych planów wyjazdowych
Mam dwa wolne miejsca na wyjazd Wielkanocny w terminie 18-22.04.
Jedziemy do Solden oraz Gurgli - w planie mam jeszcze jeden ośrodek z drogi Kuchtai lub Hochzaiger. Wyjazd z Gdyni w czwartek 17.04, jadę trasą na Bydgoszcz/ Poznań. Będziemy tam większą połączona grupą. Na kwaterze mamy wifi oraz saune do dyspozycji.
Z tego co widzę najbardziej realny scenariusz tego wyjazdu to jest dwa dni w Solden, dwa dni w Gurglach i ostatniego dnia ze względu na obniżkę cen skipasów odwiedzimy Kuchtai oraz Hochetz. Bardzo fajne dwa małe osrodki znajdujące sie na początku doliny Otztal.
Ze względu na to że mam do zorganizowania tańsze vouchery na skipasy to na pewno dwa dni spędzimy w Solden

 

Następny termin to majówka 01.05-05.05 jakiś mix lodowcowy prawdopodobnie Solden +Gurgle albo Ischgl może z Pitztalem. Tutaj również bedą tansze karnety do wykorzystania.

 

Ostatni planowany wyjazd to postmajówka 12-15.05 - tu ewidentnie same lodowce zostaną do dyspozycji.

Gdyby zebrała się grupa chętnych można to można rozważyć podczas wyjazdu majówkowego konkretne szkolenie na tyczkach - GS oraz SL  wraz ze szlifowaniem  techniki ogólnonarciarskiej na Kaunertalu. W takim przypadku jeżeli byłby to wyjazd typowo szkoleniowy  zmienilibyśmy  termin na 10 -15 maj

 

Zima w Tyrolu jeszcze jest w pełni także zapraszam na te ostatki narciarskie.

DSCN0653.jpg


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w skrócie - małe klimatyczne miejsce rewelacyjne widokowo i na wszelkiego rodzaju szkolenia. Pojeżdzić od biedy też jest gdzie :)
Dojazd na 2100 mtr jest w miarę ok - kolejny parking znajdujący się na 2600 to już jest mały hardcore dla napedu i z powrotem dla układu hamlcowego :) Zimą tego nie widzę.
Warun rewelacja, wszystko chodzi - mało tego podczas mojego pobytu dosypało trochę białego i nawet budowali spory snowpark. Dlaczego dopiero na koniec sezonu to nie wiem .
Bać się mnie nie ma co ale mam nadzieje że (ponownie ) Cię zadziwię przy najbliższej okazji (majówka ?) :)
Sporo się nauczyłem, zrozumiałem i zostało mi wtłoczone do głowy parę rzeczy o kórych pojęcia zielonego nie miałem - chodzi tu o mechanikę skrętów i co w danym momencie ma wpływ na skuteczną jazdę i efektowną jazdę.
Generalnie jestem mega zadowolony z wyjazdu i efektów szkolenia. AA z łokciem dalej walczę :)

Wracając do najblizszych planów wyjazdowych
Mam dwa wolne miejsca na wyjazd Wielkanocny w terminie 18-22.04.
Jedziemy do Solden oraz Gurgli - w planie mam jeszcze jeden ośrodek z drogi Kuchtai lub Hochzaiger. Wyjazd z Gdyni w czwartek 17.04, jadę trasą na Bydgoszcz/ Poznań. Będziemy tam większą połączona grupą. Na kwaterze mamy wifi oraz saune do dyspozycji.
Z tego co widzę najbardziej realny scenariusz tego wyjazdu to jest dwa dni w Solden, dwa dni w Gurglach i ostatniego dnia ze względu na obniżkę cen skipasów odwiedzimy Kuchtai oraz Hochetz. Bardzo fajne dwa małe osrodki znajdujące sie na początku doliny Otztal.
Ze względu na to że mam do zorganizowania tańsze vouchery na skipasy to na pewno dwa dni spędzimy w Solden

Następny termin to majówka 01.05-05.05 jakiś mix lodowcowy prawdopodobnie Solden +Gurgle albo Ischgl może z Pitztalem.

 

Gdyby zebrała się grupa chętnych można to można rozważyć szkolenie na tyczkach oraz ogólnonarciarskie na Kaunertalu. Ostatni planowany wyjazd to postmajówka 12-15.05 - tu ewidentnie same lodowce zostaną do dyspozycji.

Zima w Tyrolu jeszcze jest w pełni także zapraszam na te ostatki narciarskie.

attachicon.gifDSCN0653.jpg

Następny termin to majówka 01.05-05.05 jakiś mix lodowcowy prawdopodobnie Solden +Gurgle albo Ischgl może z Pitztalem.

 

Jareczku  dobrze kombinujesz , może będzie okazja na małe z pianką , zobaczymy co Juras wymyśli 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem post wyżej - powinno być czytelniej. Chodziło mi o termin majówkowy.

Poprawiłem jeszcze raz  - szkolenie na tyczkach podczas majówki nie wchodzi w rachubę ale szkolenie ogólne z techniki narciarskiej  z Gajowym jest jak najbardziej do zrealizowania. Wieczorne omówienia też bo będziemy  wspólnie mieszkać z ekipą z Krakowa.

Możliwy termin do realizacji szkolenia na tyczkach GS oraz Sl oraz poprawy techniki narciarskiej to 10-15 maj na lodowcu Kaunertal.
Jeżeli nie będzie chętnych na wycisk szkoleniowy z Tadkiem Skowrońskim to robimy normalną turystykę narciarską. Słowo wycisk nie jest tu bez przypadku - na tych szkoleniach czas jest zagospodarowany do maximum i kończyliśmy je przeważnie poł godziny po wyłączeniu wyciągów :)
Później jeszcze wieczorna  video analiza i  w pokojach lądowalismy koło 23.
Kto ma chęć na taki "wycisk" to proszę o informacje.

 

Koszty tego wyjazdu szkoleniowego w terminie 10-15.05
Koszt szkolenia u Tadka wynosi 500 pln .
Dojazd 400-450 pln
Kwaterki do załatwienia w granicach 15-17 eur .


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dalszym ciągu mamy po dwa wolne miejsca na wyjazd Wlkn zarówno z Gdyni jak i Łodzi - auto z Gdyni jedzie trasą Bydgoszcz/Poznan.

Z Łodzi pewnie polecą od razu na południe.

Jeżeli dojdą dodatkowe osoby kwatera wyjdzie ok 25 eur/osoba.

Na kwaterze mamy saunę, wifi, w pełni wyposażone kuchnie w apartamentach.

Jedziemy w tej chwili  w 16 osób i w grupie jest kilko dzieci w wieku 9-13 lat.

Oprócz tego jest możliwość załatwienia tańszych skipasów.

Zapraszam chętnych na aktywne spędzenie świąt .


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dalszym ciągu mamy po dwa wolne miejsca na wyjazd Wlkn zarówno z Gdyni jak i Łodzi - auto z Gdyni jedzie trasą Bydgoszcz/Poznan.
Z Łodzi pewnie polecą od razu na południe.
Jeżeli dojdą dodatkowe osoby kwatera wyjdzie ok 25 eur/osoba.
Na kwaterze mamy saunę, wifi, w pełni wyposażone kuchnie w apartamentach.
Jedziemy w tej chwili w 16 osób i w grupie jest kilko dzieci w wieku 9-13 lat.
Oprócz tego jest możliwość załatwienia tańszych skipasów.
Zapraszam chętnych na aktywne spędzenie świąt .


Ja tylko w kwestii formalnej ;)

Kühtai albo Kuehtai
Sölden albo Soelden
Obergurgl-Hochgurgl ...czyli Gurgle ;)
Ötztal albo Oetztal.

Nie ma czegoś takiego jak "lodowiec Sölden" - są Rettenbach i Tiefenbach, czyli dwa obszary lodowcowe w ośrodku pt. Sölden... choć czasem spotykam sie z określeniem "Ötztaler Gletscher", ale tylko na znakach/tablicach drogowych :)

...a poza tym, plan dobry, dolina i ośrodki - wypas :)

Pozdrawiam z zimowego Ischgl, solidny mróz u góry, świeży opad w nocy, nawet w dolinie przypruszyło :)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po świętach :) Zleciało strasznie szybko - jutro jeszcze powtórzymy Solden i ruszamy do domu.
Śniegu dopadało, warunki całkiem przyjemne - dla każdego było coś dobrego- był fryrajdzik  i puch poza trasą oraz sztruksik  na nartostradach.
Aktualne fotki poniżej.
Najbliższe plany wyjazdowe to już majówka w Tyrolu w terminie 01.05-04.05 (cztery dni )- wybieramy się większą grupą z Gajowym jadącym z Krakowa. Wolne miejsca jeszcze są.
Pod uwagę bierę dwie lokalizacje - Solden plus Gurgle lub drugi wariant Ischgl z Pitztalem. O miejscu zdecydują warunki pogodowe i aktualna sytuacja sniegowa.
Będzie jeszcze możliwość wykorzystania tanich skipasów ze skiteamu  - trzeba je zarejestrować do 27 kwietnia i wykorzystać do 4 maja także czasu na decyzję dużo nie zostało.
Trasa przez PL jeszcze nie jest ustalone także są różne możliwości przejazdu w zależności od chętnych.
 
 
2014-04-19 07.46.22.jpg 2014-04-19 07.46.50.jpg 2014-04-20 16.23.39.jpg 2014-04-20 16.23.42.jpg 2014-04-20 16.23.45.jpg 20140420_115544.jpg IMG_20140419_114428.jpg IMG_20140419_115957.jpg P1180238.JPG P1180242.JPG P1180252.JPG P1180257.JPG P1180266.JPG P1180272.JPG P1180275.JPG P1180277.JPG P1180279.JPG P1180280.JPG P1180284.JPG P1180288.JPG P1180289.JPG P1180302.JPG P1180312.JPG P1180349.JPG P1180355.JPG P1180363.JPG P1180386.JPG P1180392.JPG P1180393.JPG


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po świętach :) Zleciało strasznie szybko - jutro jeszcze powtórzymy Solden i ruszamy do domu.

Śniegu dopadało, warunki całkiem przyjemne - dla każdego było coś dobrego- był fryrajdzik  i puch poza trasą oraz sztruksik  na nartostradach.

Aktualne fotki poniżej.

Najbliższe plany wyjazdowe to już majówka w Tyrolu w terminie 01.05-05.05 (pięć dni )- wybieramy się większą grupą z Gajowym jadącym z Krakowa. Wolne miejsca jeszcze są.

Pod uwagę bierę dwie lokalizacje - Solden plus Gurgle lub drugi wariant Ischgl z Pitztalem. O miejscu zdecydują warunki pogodowe i aktualna sytuacja sniegowa.

Będzie jeszcze możliwość wykorzystania tanich skipasów ze skiteamu  - trzeba je zarejestrować do 27 kwietnia i wykorzystać do 4 maja także czasu na decyzję dużo nie zostało.

Trasa przez PL jeszcze nie jest ustalone także są różne możliwości przejazdu w zależności od chętnych.

 

 

attachicon.gif2014-04-19 07.46.22.jpgattachicon.gif2014-04-19 07.46.50.jpgattachicon.gif2014-04-20 16.23.39.jpgattachicon.gif2014-04-20 16.23.42.jpgattachicon.gif2014-04-20 16.23.45.jpgattachicon.gif20140420_115544.jpgattachicon.gifIMG_20140419_114428.jpgattachicon.gifIMG_20140419_115957.jpgattachicon.gifP1180238.JPGattachicon.gifP1180242.JPGattachicon.gifP1180252.JPGattachicon.gifP1180257.JPGattachicon.gifP1180266.JPGattachicon.gifP1180272.JPGattachicon.gifP1180275.JPGattachicon.gifP1180277.JPGattachicon.gifP1180279.JPGattachicon.gifP1180280.JPGattachicon.gifP1180284.JPGattachicon.gifP1180288.JPGattachicon.gifP1180289.JPGattachicon.gifP1180302.JPGattachicon.gifP1180312.JPGattachicon.gifP1180349.JPGattachicon.gifP1180355.JPGattachicon.gifP1180363.JPGattachicon.gifP1180386.JPGattachicon.gifP1180392.JPGattachicon.gifP1180393.JPG

Szkoda,że terminy wyjazdów raczej sztywne, a nie związane z prognozą pogody,miałem się do Was zapisać, ale prognoza jest sprzyjająca dopiero od 4go maja przez cały tydzień...


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Najbliższe plany wyjazdowe to już majówka w Tyrolu w terminie 01.05-05.05 (pięć dni )- wybieramy się większą grupą z Gajowym jadącym z Krakowa. Wolne miejsca jeszcze są.

Pod uwagę biorę dwie lokalizacje - Solden plus Gurgle lub drugi wariant Ischgl z Pitztalem. O miejscu zdecydują warunki pogodowe i aktualna sytuacja sniegowa.

Będzie jeszcze możliwość wykorzystania tanich skipasów ze skiteamu  - trzeba je zarejestrować do 27 kwietnia i wykorzystać do 4 maja także czasu na decyzję dużo nie zostało.

 

Jakby co - ja/my jedziemy na 4 dni, tak żeby wykorzystać dni wolne, de facto bez urlopu.

Optuję dość zdecydowanie za Oetztal, czyli Sölden + Gurgle ...z różnych względów :)
W Ischgl np. byłem rok temu na majówce, do tego ten koncert Robbiego Williamsa w sobotę komplikuje sprawę.
Jedynym argumentem byłaby ew. jakaś niemożność ogarnięcia kwatery na większą grupę, czy jakaś bariera finansowa dot. kwatery. Wiadomo, że w Oetztal lubią poszaleć czasem a trzeba to ogarnąć za ludzkie pieniądze. Zobaczymy.

 

Szkoda,że terminy wyjazdów raczej sztywne, a nie związane z prognozą pogody,miałem się do Was zapisać, ale prognoza jest sprzyjająca dopiero od 4go maja przez cały tydzień...

 

Zbyszku, terminy wyjazdów muszą być oparte na weekendach :)

Poza tym - jedni patrzą na słońce w prognozach (wtedy będzie ciepło), a inni teraz się wahają bo wypatrują mrozu, opadów i świeżego poza trasą :)

Co do prognoz długoterminowych ...to trzeba jakoś zmniejszać bezrobocie, także wśród meteorologów - ale czy ich praca ma sens? :) W górach, także w tym sezonie żadna dłuższa, nigdy nie działała :) Takie bieżące, na jutro czy 2 dni - potrafią się zmieniać co 6 godzin, a rzeczywistość i tak swoje.

Krótkie fronty, co dzień coś innego, ..."kwiecień plecień...", a w maju w Alpach podobnie, i pewnie jest też na to jakieś tamtejsze przysłowie ;)

Gdybym się wahał i patrzył na dłuższe prognozy to od dawna bym nigdzie nie pojechał, ale całe szczęście tak nie było, za to było np. tak :)
http://www.skiforum....slask/?p=486281

i wcześniej też nie najgorzej, w wątku i w życiu też ;)

 

Myślę, że nikt nie wie na pewno jaka pogoda będzie po 4 maja - ja wiem tyle, że część ośrodków się zamknie i wybór będzie mniejszy. Tymczasem wiadomo, że zima trzyma się nieźle, jest gdzie i po czym jeździć :)

Zapraszam więc na najbliższy wyjazd, w czwartek wieczorem, bo przynajmniej jest pewny - i do tego jest wybór, jest manewr, itd. Do tego, jak mówiłem, jest też ktoś z Gorlic - więc umówię czy coś :)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co - ja/my jedziemy na 4 dni, tak żeby wykorzystać dni wolne, de facto bez urlopu.

Optuję dość zdecydowanie za Oetztal, czyli Sölden + Gurgle ...z różnych względów :)
W Ischgl np. byłem rok temu na majówce, do tego ten koncert Robbiego Williamsa w sobotę komplikuje sprawę.
Jedynym argumentem byłaby ew. jakaś niemożność ogarnięcia kwatery na większą grupę, czy jakaś bariera finansowa dot. kwatery. Wiadomo, że w Oetztal lubią poszaleć czasem a trzeba to ogarnąć za ludzkie pieniądze. Zobaczymy.

 

 

 

U nas też się wyklarowało i lecimy na 4 dni - wyjazd z PL 30.04 , cztery dni jazdy i powrót w niedziele po nartach. Tak więc obejdzie się bez urlopu.

Na pewno spędzimy dwa dni na lodowcu (tanie vouchery) a pozostałe dwa dni możemy dowolnie zagospodarować.

Co do miejsca docelowego - najsensowniejsze bedą na tą chwilę dwie propozycje -

dwa dni Solden plus dwa dni Obergurgl lub wyjazd do Ischgl (dwa dni ) połączony z odwiedzinami lodowca Pitztal.

Bardziej skłaniam się ku pierwszej opcji czyli Solden z Gurglami - dzisiaj wróciliśmy z tej okolicy i warunki w dalszym ciągu są tam bardzo dobre. Do tego nieduża ilość ludzi na trasach jest  kolejnym atutem.

Mam jeszcze wolne miejsca na ten termin i są możliwe różne warianty dojazdu  także zapraszam zainterowanych do kontaktu.

Najnowsze zdjęcia  (z 22.04.2014) z Solden poniżej.

P1180393.JPG P1180398.JPG P1180400.JPG P1180408.JPG P1180411.JPG P1180413.JPG P1180417.JPG P1180419.JPG P1180423.JPG P1180424.JPG P1180426.JPG P1180428.JPG P1180445.JPG P1180441.JPG


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby miał ktoś chęć dołączyć do naszej grupy na majówce dojeżdzając swoim samochodem to prawdopodobnie mamy wolne miejsca na kwaterach o wysokim standardzie - pokoje mają na wyposażeniu łazienki, do naszej dyspozycji jest sauna, sala bilardowa duża integracyjna jadalnia.
U mnie w aucie na tą chwilę są dwa miejsca wolne i jadę trasą Gdynia/ Łódź i później na Katowice lub na Poznań.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyczyn losowych zwolniło się jedno miejscu u mnie w samochodzie na najbliższy wyjazd - majówkowy.
Startujemy 30.04 popołudniu - trasa przejazdu biegnie przez Gdynię/ Toruń/ Łódź/ Katowice i dalej w kierunku Ostrawy.
Dojeżdza do mnie ktoś z Warszawy oraz Opola tak więc jest możliwość zgrania wspólnego dojazdu.
Jutro jest ostatni dzień na aktywację tańszych skipasów do Soelden tak więc ewentualnych chętnych na tańszy wyjazd proszę o kontakt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...