Skocz do zawartości

Najładniejsze narty?


narciarz70

Rekomendowane odpowiedzi

Lato w pełni, słońce świeci :) więc proponuję podzielić się swoim spostrzeżeniem na temat najładniejszych nart według forowiczów. Rocznik nart bez znaczenia. Liczę na wstawienie linku lub zdjęcia z nartami i krótkim opisem powodu uznania tych nart za najładniejsze. Proszę o nie komentowanie podanego wyboru przez forowiczów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Też zagłosuję-śliczne narty dla 8-9 letniej narciarki http://sport2002.pl/...e263f97b443.jpg Jeszcze uzasadnienie-szata graficzna z kwiatkami i różem (dla małej dziewczynki),ale nie tandetna i kiczowata. Na mnie i córeczce zrobiła jak najlepsze wrażenie.Męska część rodziny pominęła milczeniem nasze zachwyty,skupiając się na parametrach pozaplastycznych...

Użytkownik jag24 edytował ten post 27 czerwiec 2013 - 11:36 dopisanie uzasadnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zagłosuję-śliczne narty dla 8-9 letniej narciarki http://sport2002.pl/...e263f97b443.jpg Jeszcze uzasadnienie-szata graficzna z kwiatkami i różem (dla małej dziewczynki),ale nie tandetna i kiczowata. Na mnie i córeczce zrobiła jak najlepsze wrażenie.Męska część rodziny pominęła milczeniem nasze zachwyty,skupiając się na parametrach pozaplastycznych...

katana werks na 2013/14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na więcej inwencji ze strony forowiczów do tego tematu.:confused: Czy to znaczy, że inni forowicze nie mają swoich typów najładniejszych nart?:eek: Nie bardzo chce mi się w to wieżyc.:cool::)

No nie wieże ;-) Ja tam nie wiem ale moje progresorki numer osiem kładą wszystkie wasze propozycje :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kneissl no nie przesadzaj ,sam nie jestem idealny ale to już czepić sie troszkę nie "morzna" ;) bruner jak wrócę z knajpy to wiem że będą czekały na mnie a jak nie to wezmę te obok bo progresorków to u nas ci nie brak :D mój ideał ,no prawie chciałbym szersze bo na tych napisy sie nie mieszczą ;) e19fd0bc-3a74-4c85-879b-0f928d996644_product.jpg

Użytkownik mm2 edytował ten post 05 lipiec 2013 - 17:02

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mig, nie wydziwiaj. Tu chodzi tylko o powłokę. Bebechy i odczucia są w innych tematach. Tu gadamy o sztuce. Wrzuć swoją propozycję jeśli takową masz i cieszmy wszyscy oczy. Mogą być nawet czarne dechy całe w spray'u. O gustach się przecież nie dyskutuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...