Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Do Moderacji.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
234 odpowiedzi w tym temacie

#41 Piotr_67

Piotr_67

Użytkownik

• PipPipPip
  • 386 postów
  • Na forum od: 07.2010
283
  • Umiejętności: 6
  • Bytom

Napisano 26 czerwiec 2013 - 07:17

......
trzy ...
PW , - naprawdę chcecie by moderatorzy czytali Wasze prywatne wiadomości ?
...a czy ktoś z Was chciałby to robić i grzebać w prywatności kogoś innego ?
wybaczcie ale mnie to przeraża
i czegoś takiego ,nawet gdybym miał kiedyś taką możliwość, NIE UCZYNIĘ
proszę tego ode mnie, nie oczekiwać

dobra rada dla tych co mają problem z PW .... w ustawieniach można wyłączyć otrzymywanie PW
lub ograniczyć osoby które mogą to robić
lub
kontaktujcie się z admnem jeśli macie problem ....

Dzięki.
Moim zdaniem tak jest dobrze.
Nawet jak ktoś mi naubliża, to "prywatnie" i niech tak zostanie.
Użyte epitety w PW świadczyć będą tylko o ich "nadawcy"
Uważam również, że upublicznianie PW jest nie w porządku.
Raportować PW będę tylko wtedy gdy ktoś będzie nagabywał mnie do przestępstwa itp.
Reszta to sprawa zgodnie z nazwą prywatna jaka by nie była.

Pozdrawiam

#42 jark

jark

Instruktor SkiForum.pl

• 7891 postów
  • Na forum od: 04.2006
2777
  • Umiejętności: 1
  • Ojczyzna

Napisano 26 czerwiec 2013 - 07:41

Jark, co do czytania postow, to moim prywatnym zdaniem dopiero po zaraportowaniu takiej wiadomosci powinna byc mozliwosc dla moderatora, aby mial do niej dostep. Przeciez to tylko techniczny detal i na pewno sie tak da. Wilk syty i owca cala.

no dobrze ... to pójdźmy dalej
załóżmy że, moderator zacznie reagować na takie PW
... co w takim razie z e-mailami wysyłanymi za pośrednictwem forum ?
... co z komunikatorami (gg, skype, i tym podobne) ? / większość ma w swych profilach je podane

zastanówcie się proszę, czego żądacie od moderatora i kogo chcecie z niego zrobić ...

jeszcze raz to napiszę , bo może umknęło .... listę osób od których, chce się otrzymywać PW
można w bardzo prosty sposób ograniczyć
to samo dotyczy e-maili
wystarczy poklikać chwilkę w panelu ustawień własnego konta

a swoją drogą .... nie chcieli byście czytać otrzymywanych prze zemnie PW
tyle tylko że, tak jak napisał wyżej Piotr ... dla mnie to laurki jakie sam sobie wystawia piszący

jarek :)

cisza potrafi krzyczeć .... posłuchaj

#43 Gąska

Gąska

Użytkownik

• PipPipPip
  • 510 postów
  • Na forum od: 12.2006
101

Napisano 26 czerwiec 2013 - 08:04

Chodzi oczywiście o sytuację kiedy ktoś raportuje takie PW w końcu jest to wynik tego że się tu zarejestrował. Email czy gg to sprawa zewnętrzna. PW jest domyślną formą komunikacji dla forum. Oczywiście właściciel forum ma pełne prawo do olania moderacyjnego PW ale dobrze by było gdyby to było gdzieś zapisane. Domyślnie na większości znanych mi for PW jest włączone i po zaraportowaniu obraźliwego PW jest reakcja moderacji. Nigdzie się nie spotkałem z takim podejściem jak tutaj.

#44 keicam

keicam

Zakała forum

• PipPipPipPipPip
  • 2336 postów
  • Na forum od: 11.2009
971
  • Kraków (okolice)

Napisano 26 czerwiec 2013 - 08:06

Dzięki.
Moim zdaniem tak jest dobrze.
Nawet jak ktoś mi naubliża, to "prywatnie" i niech tak zostanie.
Użyte epitety w PW świadczyć będą tylko o ich "nadawcy"
Uważam również, że upublicznianie PW jest nie w porządku.
Raportować PW będę tylko wtedy gdy ktoś będzie nagabywał mnie do przestępstwa itp.
Reszta to sprawa zgodnie z nazwą prywatna jaka by nie była.

Osoby z niewielkim stażem na SF, posiadające odrębne zdanie od "przodowników SF" są przez tych ostatnich często zniechęcani lub zastraszani. Mając mały "rekord" sam tego doświadczyłem. Dostałem kilkanaście maili z sugestiami żebym się "odczepił" bo jestem "dyletantem" lub nie jestem "partnerem do dyskusji" mimo że nie brałem udziału w "nauce jazdy" tylko w tematach natury ogólnej. Jestem przekonany że działanie tego typu "wujków Dobra Rada" zniechęca do pisania młodych stażem forumowiczów. Zamiatając sprawy moderacji PW pod dywan, ograniczamy działanie SF do porad sprzętowych i "kółek wzajemnej adoracji". Od kilku miesięcy nie jestem w stanie wymienić "świeżego" użytkownika który zarejestrował się ostatnio i został tutaj na dłużej. Albo jest ignorowany w dyskusji, albo ,śmiem przypuszczać, zniechęcany na PW.
Wyłączenie skrzynki to jest samoograniczenie. W sumie czemu to ja mam przestać otrzymywać "złe" maile a nie "ON" przestać je pisać?

Czy w "realu" mogę bezkarnie zbluzgać sąsiada wysyłając do niego maila, powołując się na tajemnicę korespondencji???

"Zero nienawidzi innych liczb..."
 Freud

#45 fredowski

fredowski

Umiejetnosci 11

• PipPipPipPipPipPip
  • 4418 postów
  • Na forum od: 03.2006
2347

Napisano 26 czerwiec 2013 - 08:12

Gaska, moritz i keicam jest was tylko trzech
a nakrecacie za czista czidzesci ciech.

Jak ciezko jest lekko zyc :)  Nie ma gazu nie ma skretu

#46 keicam

keicam

Zakała forum

• PipPipPipPipPip
  • 2336 postów
971
  • Kraków (okolice)

Napisano 26 czerwiec 2013 - 08:25

Gaska, moritz i keicam jest was tylko trzech
a nakrecacie za czista czidzesci ciech.

Nie wierzę w Twoją teorię że reszta to osobnicy "podobni Tobie".
Mam nadzieję że "obalę ją" tak szybko jak wcześniejszą głoszoną przez Ciebie o "podwójnej moralności"!

Freud

#47 Mitek

Mitek

uprzywilejowany cwaniaczek

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 12901 postów
  • Na forum od: 11.2007
7734
  • Umiejętności: 8
  • Warszawa

Napisano 26 czerwiec 2013 - 08:37

Cześć

Podobnie jak Jarek jeste przerażony, że i tutaj mamy dotarła ogólnie zauważalna tendencja do formalizowania wszystkiego i zasłaniania swojej niemocy przepisami, prawem i nie wiem czym tam jeszcze. Dla mnie kontrola PW - jaka by nie była jest przejawem chęci powrotu do cenzury a jednocześnie słabości tych, którzy oczekuja na każdym kroku, że będzie za nimi stał Pan z pałą, który pomoże jak sobie nie radzą.
Kategorycznie nie zgadzam się aby ktokolwiek miał w jakikolwiek sposób dostęp do mouich prywatnych wiadomości, maili, listów i innych form nieupublicznionego przeze mnie przekazu.

Osoby z niewielkim stażem na SF, posiadające odrębne zdanie od "przodowników SF" są przez tych ostatnich często zniechęcani lub zastraszani. Mając mały "rekord" sam tego doświadczyłem. Dostałem kilkanaście maili z sugestiami żebym się "odczepił" bo jestem "dyletantem" lub nie jestem "partnerem do dyskusji" mimo że nie brałem udziału w "nauce jazdy" tylko w tematach natury ogólnej. Jestem przekonany że działanie tego typu "wujków Dobra Rada" zniechęca do pisania młodych stażem forumowiczów. Zamiatając sprawy moderacji PW pod dywan, ograniczamy działanie SF do porad sprzętowych i "kółek wzajemnej adoracji". Od kilku miesięcy nie jestem w stanie wymienić "świeżego" użytkownika który zarejestrował się ostatnio i został tutaj na dłużej. Albo jest ignorowany w dyskusji, albo ,śmiem przypuszczać, zniechęcany na PW.
Wyłączenie skrzynki to jest samoograniczenie. W sumie czemu to ja mam przestać otrzymywać "złe" maile a nie "ON" przestać je pisać?

Czy w "realu" mogę bezkarnie zbluzgać sąsiada wysyłając do niego maila, powołując się na tajemnicę korespondencji???

W realu możesz zbluzgac sąsiada i od niego zalezy czy skończy się na zbluzganiu Ciebie czy dostaniesz w przysłowiowe kły. Zeby była jasnośc natomiast top oczywiście sąsiad ma jeszcze mozliwość "poskarżenia się" czyli udania sie do prawnika co jest postępowaniem po prostu żałosnym ale to jest znak naszych czasów niestety.
Ze swej strony deklaruję, że gdy ktoś będzie pisał na forum głupoty zawsze zwrócę na to uwagę i zasugeruje weryfikacje poglądów.

Nie wierzę w Twoją teorię że reszta to osobnicy "podobni Tobie".
Mam nadzieję że "obalę ją" tak szybko jak wcześniejszą głoszoną przez Ciebie o "podwójnej moralności"!

Widzę, że mamy bardzo podobne podejście do forum. Ja tez tępienie głupot w tematach narciarskich traktuje jako misje.
Pozdrowienia

Użytkownik Mitek edytował ten post 26 czerwiec 2013 - 08:41

• hanka1 podziękował za tę wiadomość

#48 keicam

keicam

Zakała forum

• PipPipPipPipPip
  • 2336 postów
971
  • Kraków (okolice)

Napisano 26 czerwiec 2013 - 08:45

W realu możesz zbluzgac sąsiada i od niego zalezy czy skończy się na zbluzganiu Ciebie czy dostaniesz w przysłowiowe kły. Zeby była jasnośc natomiast top oczywiście sąsiad ma jeszcze mozliwość "poskarżenia się" czyli udania sie do prawnika co jest postępowaniem po prostu żałosnym ale to jest znak naszych czasów niestety.

Mitek, co Ty piszesz???
Prawo silniejszego cofa nas do jaskiń! Mając 170 cm i 55 kg wagi nie mam szansy na sprawiedliwość bo 190 centymetrowy były bokser -sąsiad bezkarnie mnie bluzga?
Prawników wymyślono w tym celu żeby każdy czuł się bezpiecznie, jest to skutek czegoś co nazwano postępem cywilizacyjnym.

.... Ja tez tępienie głupot w tematach narciarskich traktuje jako misje.

Skiforum Akbar!!!:)

Użytkownik keicam edytował ten post 26 czerwiec 2013 - 08:53

Freud

#49 bocian74

bocian74

Kiepski narciarz

• PipPipPipPipPipPip
  • 5068 postów
  • Na forum od: 12.2008
1911
  • Umiejętności: 2
  • Rybnik

Napisano 26 czerwiec 2013 - 08:52

Ze swej strony deklaruję, że gdy ktoś będzie pisał na forum głupoty zawsze zwrócę na to uwagę i zasugeruje weryfikacje poglądów.

W takim razie Mitku- piszę to tylko dlatego że cię poznałem na stoku i polubiłem i mam nadzieję ze to coś zmieni.
W temacie chamstwa i przemocy w internecie piszesz straszne głupoty i sugeruję ci weryfikacje poglądów.
Pozdrawiam
Marcin

#50 Mitek

Mitek

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 12901 postów
7734
  • Warszawa

Napisano 26 czerwiec 2013 - 08:57

Cześć

W takim razie Mitku- piszę to tylko dlatego że cię poznałem na stoku i polubiłem i mam nadzieję ze to coś zmieni.
W temacie chamstwa i przemocy w internecie piszesz straszne głupoty i sugeruję ci weryfikacje poglądów.
Pozdrawiam
Marcin

To znaczy co konkretnie Marcin. Najlepiej w punktach i chetnie zweryfikuję jak uznam, że masz argumenty.
Pozdro serdeczne

#51 jacek-1210

jacek-1210

Użytkownik

• PipPipPip
  • 630 postów
  • Na forum od: 04.2013
609
  • Radomsko

Napisano 26 czerwiec 2013 - 09:11

Jako stosunkowy "młodzian" na tym forum, w tej kwestii powinienem mieć najwięcej do powiedzenia :D I powiem tak: odechciewa mi się. Jeśli tu jestem to bardziej z racji jakiejś wiedzy technicznej zgromadzonej na forum i działu ogłoszenia, a nie z chęci tworzenia ducha tego forum. Też zdarzyło mi się dostać parę dobrych rad żebym się za bardzo nie wychylał. Czemu to szło przez PW zamiast publicznie - do dziś nie wiem. Zawsze wydawało mi się, że PW nie do tego służy. Ale to tak na marginesie. Od paru lat udzielam się na pewnym forum technicznym (nazwy nie podam żeby przypadkiem tam się ta zaraza nie udzieliła :o ), piszą tam różni ludzie: od tych mocno wykształconych do tych po zawodówkach. Jest nie do pomyślenia, żeby tam leciały takie epitety, obelgi i przekleństwa jakie są codziennością na SF. Tym bardziej na PW. Nie dlatego że moderator czuwa - po prostu uczestnicy nie pozwoliliby na to. Z czego to wynika nie wiem, może to wina sezonu ogórkowego którego na tamtym forum po prostu nie ma ? A może z faktu, że co drugi Polak to lekarz, co trzeci to narciarz, a na technicznych stronach maszyn to już nie każdy się zna. Tym niemniej, jeśli forum no to dyskusja, a jeśli dyskusja, to każdy powinien w niej uczestniczyć na równych prawach

#52 bocian74

bocian74

Kiepski narciarz

• PipPipPipPipPipPip
  • 5068 postów
1911
  • Rybnik

Napisano 26 czerwiec 2013 - 09:12

Cześć
To znaczy co konkretnie Marcin. Najlepiej w punktach i chetnie zweryfikuję jak uznam, że masz argumenty.
Pozdro serdeczne

Mitku. Punkt podstawowy jest taki, że internet to nie real. Jeśli ktoś się na ciebie uweźmie, to nie masz najmniejszej szansy obrony- tym bardziej jeśli taka osoba jest większą częścią jakiejś grupy. Możliwości nękania jest o wiele więcej i robi się to łątwiej, bo jest się schowanym za monitorem. Często jest tak, ze jedyną formą obrony jest zwrócenie się do odpowiednich organów (tu- do moderatorów), bo samemu nie jest się w stanie zrobić nic. Nawet walnąć w zęby (czego nie popieram), bo nie ma kogo a odpowiedzi na takie PW tylko zachęcają do dalszego ataku.
Przytaczane przez ciebie przykłady z życia "realnego" po prostu nia pasują do realiów sieciowych, ale przytoczę ty przykłąd ze śmiecącymi żeglarzami, mimo że nie lubię analogii. Wysłanie do kogoś chamskiego PW jest jak wyrzucenie worka z pokładu na brzeg i szybkie odpłynięcie. To po prostu powinno być zgłaszane i błyskawicznie karane.
Może też takie porównanie do ciebie przemówi- ujawnienie chamskiego PW i kara ze strony moderatora to odpowiednik "walnięcia w zęby" agresora.
Pozdr
Marcin

#53 MarioJ

MarioJ

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1976 postów
1167
  • Wrocław

Napisano 26 czerwiec 2013 - 09:27

Cześć

Podobnie jak Jarek jeste przerażony, że i tutaj mamy dotarła ogólnie zauważalna tendencja do formalizowania wszystkiego i zasłaniania swojej niemocy przepisami, prawem i nie wiem czym tam jeszcze. Dla mnie kontrola PW - jaka by nie była jest przejawem chęci powrotu do cenzury a jednocześnie słabości tych, którzy oczekuja na każdym kroku, że będzie za nimi stał Pan z pałą, który pomoże jak sobie nie radzą.
Kategorycznie nie zgadzam się aby ktokolwiek miał w jakikolwiek sposób dostęp do mouich prywatnych wiadomości, maili, listów i innych form nieupublicznionego przeze mnie przekazu.

Mitek i inni, zmieniacie wydźwięk tego wątku i jeszcze skrzywiacie poglądy tych którzy są za moderacją.

Jest gro ludzi którzy są za agresywną moderacją wątków publiczych i Jarek jak rozumiem, też chętnie do tego wróci. Padły różne argumenty za tym i nie będę tego powtarzał.
Ja mam nadzieję że tak się stanie.

Moderacja wiadomości PW to jest inna kwestia, i moderator też nie chce tego robić,
więc zostawmy ten problem na razie samemu sobie. Również jestem przeciwny moderacji PW.

Myślę że moderacja części publicznej spowoduje że niegrzeczni osobnicy zostaną przytemperowani.
Ja apeluję również o ostrzejsze reakcje jeśli chodzi o zbaczanie wątków z tematu, szczególnie jeśli to zbaczanie jest całkowicie nieSKI. Wówczas od razu powinno być cięcie wątku i albo wrzucenie do Hydeparku albo usuwanie pierdół.
  • gajowy01 podziękował za tę wiadomość

#54 Mitek

Mitek

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 12901 postów
7734
  • Warszawa

Napisano 26 czerwiec 2013 - 09:35

Cześć

Mitku. Punkt podstawowy jest taki, że internet to nie real. Jeśli ktoś się na ciebie uweźmie, to nie masz najmniejszej szansy obrony- tym bardziej jeśli taka osoba jest większą częścią jakiejś grupy. Możliwości nękania jest o wiele więcej i robi się to łątwiej, bo jest się schowanym za monitorem. Często jest tak, ze jedyną formą obrony jest zwrócenie się do odpowiednich organów (tu- do moderatorów), bo samemu nie jest się w stanie zrobić nic. Nawet walnąć w zęby (czego nie popieram), bo nie ma kogo a odpowiedzi na takie PW tylko zachęcają do dalszego ataku.
Przytaczane przez ciebie przykłady z życia "realnego" po prostu nia pasują do realiów sieciowych, ale przytoczę ty przykłąd ze śmiecącymi żeglarzami, mimo że nie lubię analogii. Wysłanie do kogoś chamskiego PW jest jak wyrzucenie worka z pokładu na brzeg i szybkie odpłynięcie. To po prostu powinno być zgłaszane i błyskawicznie karane.
Może też takie porównanie do ciebie przemówi- ujawnienie chamskiego PW i kara ze strony moderatora to odpowiednik "walnięcia w zęby" agresora.
Pozdr
Marcin

Cóż mam powiedzieć. Rozumiemże jest tak jak piszesz niestety ja mam pewna wadę wrodzoną, z którą ciężko mi się czasami żyje. Otóz zakładam pewien stopień uczciwości wszystkich wokół. Może to naiwność a może głupota??
W każdym razie nikt jeszcze się na mnie "nie uwziął" bo też w jaki sposób miałby to zrobić? Mam pole do popisu niesamowite bo jako jedne z nielicznych forumowiczów jeste wyjątkowo transparentny. Znane są moje kompletne dane, adresy, rodzina, numer konta itd. Jak dotychczas nikt jeszcze nie próbował a może próbował tylko ja po prostu tego nie zauwazyłem.
Pachnie mi to trochę teoriami spiskowymi na których wszechobecność jestem wyjatkowo wyczulony bo zawsze jak się zastanowic okazują się bzdurami.
Co do gościa z żaglówki to odpłynął ale dogoniło go pare rzeczy z brzegu (a właściwie jego żagiel i burtę :)).
Ja nie "działam w sieci". Piszę na skiforum i - ostatnio bardzo rzadko - na paru innych forach narciarskich - i tyle. Więć tak naprawdę moje doświadczenie sieciowe jest żadne. Tak amatorska, prywatna, zabawowa, działalność w sieci na forach ma dla mnie jednak jedna pozytywną cechę, która - moim zdaniem - absolutnie niweczy Twoja argumentację - moge przestac w każdej chwili, w każdej gdy przestanie mi to sprawiac przyjemność.
Serdecznie pozdrawiam Marcinie
PS
Jak tam zdrowie Szanownej Zofii?

#55 keicam

keicam

Zakała forum

• PipPipPipPipPip
  • 2336 postów
971
  • Kraków (okolice)

Napisano 26 czerwiec 2013 - 09:42

... ale przytoczę ty przykłąd ze śmiecącymi żeglarzami, mimo że nie lubię analogii. Wysłanie do kogoś chamskiego PW jest jak wyrzucenie worka z pokładu na brzeg i szybkie odpłynięcie. To po prostu powinno być zgłaszane i błyskawicznie karane.

Tak to widzę.

Jako stosunkowy "młodzian" na tym forum, w tej kwestii powinienem mieć najwięcej do powiedzenia :D I powiem tak: odechciewa mi się. Jeśli tu jestem to bardziej z racji jakiejś wiedzy technicznej zgromadzonej na forum i działu ogłoszenia, a nie z chęci tworzenia ducha tego forum. Też zdarzyło mi się dostać parę dobrych rad żebym się za bardzo nie wychylał. Czemu to szło przez PW zamiast publicznie - do dziś nie wiem. Zawsze wydawało mi się, że PW nie do tego służy. Ale to tak na marginesie. Od paru lat udzielam się na pewnym forum technicznym (nazwy nie podam żeby przypadkiem tam się ta zaraza nie udzieliła :o ), piszą tam różni ludzie: od tych mocno wykształconych do tych po zawodówkach. Jest nie do pomyślenia, żeby tam leciały takie epitety, obelgi i przekleństwa jakie są codziennością na SF. Tym bardziej na PW. Nie dlatego że moderator czuwa - po prostu uczestnicy nie pozwoliliby na to. Z czego to wynika nie wiem, może to wina sezonu ogórkowego którego na tamtym forum po prostu nie ma ? A może z faktu, że co drugi Polak to lekarz, co trzeci to narciarz, a na technicznych stronach maszyn to już nie każdy się zna. Tym niemniej, jeśli forum no to dyskusja, a jeśli dyskusja, to każdy powinien w niej uczestniczyć na równych prawach

Jacek Brawo. Przepraszam że zapomniałem o Tobie;) (tak naprawdę to nie pasowałeś mi do koncepcji)

Jesteś kolejną osobą która potwierdza istnienie "podziemia" SF. Status nietykalności PW nie może być nadużywany.

Freud

#56 Mitek

Mitek

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 12901 postów
7734
  • Warszawa

Napisano 26 czerwiec 2013 - 09:56

Cześć
Przez ponad pięc lat dostałem sporo róznych privów które jednoznacznie sugerowały co i gdzie moge sobie wsadzić oraz jaki jest mój poziom IQ itd.
Totez jest dowód na istnienie podziemia SF?
Pozdrowienia

#57 bocian74

bocian74

Kiepski narciarz

• PipPipPipPipPipPip
  • 5068 postów
1911
  • Rybnik

Napisano 26 czerwiec 2013 - 09:57

Co do gościa z żaglówki to odpłynął ale dogoniło go pare rzeczy z brzegu (a właściwie jego żagiel i burtę :)).

I tu odpowiednikiem jest właśnie ujawnienie i kara regulaminowa. Bo jakie masz inne propozycję reakcji? Często jest tak (sam tak miałem tu, na tym forum) że próby odpowiedzi, nawet rzeczowej, bowodują tylko potok bluzgów z drugiej strony, bo nie chodzi o dyskusję, tylko o bluzgi właśnie a każda odpowiedź poakuje że cię zabolało. Zapomnieć? To tylko daje poczucie bezkarności i odbije się potem na innych. W zęby dać w realu? Nie dasz, jeśli dana osoba pisze na przykłąd z antypodów (choć kwestia anonimowości powoduje ze to może byc równie dobrze jedna ulica obok ciebie).
I już kończe, możesz uznać moją argumentację (w całości, lub choćby w małej części) albo nie, nie potrafię napisać tego w inny sposób.
Pozdr
Marcin

#58 Mitek

Mitek

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 12901 postów
7734
  • Warszawa

Napisano 26 czerwiec 2013 - 10:06

Cześć

I tu odpowiednikiem jest właśnie ujawnienie i kara regulaminowa. Bo jakie masz inne propozycję reakcji? Często jest tak (sam tak miałem tu, na tym forum) że próby odpowiedzi, nawet rzeczowej, bowodują tylko potok bluzgów z drugiej strony, bo nie chodzi o dyskusję, tylko o bluzgi właśnie a każda odpowiedź poakuje że cię zabolało. Zapomnieć? To tylko daje poczucie bezkarności i odbije się potem na innych. W zęby dać w realu? Nie dasz, jeśli dana osoba pisze na przykłąd z antypodów (choć kwestia anonimowości powoduje ze to może byc równie dobrze jedna ulica obok ciebie).
I już kończe, możesz uznać moją argumentację (w całości, lub choćby w małej części) albo nie, nie potrafię napisać tego w inny sposób.
Pozdr
Marcin

Reakcja jest moim wyborem. Najczęściej jest to olanie - rzadko się zdarza, żeby ktoś próbował ponownie. Czasami odpowiadam i zazwyczja daje to zamierzony efekt ale musi to być dośc przemyślana odpowiedź i z pewnością nie polegająć na rzeczowej argumentacji - za założenia takie podejście jest idiotyczne przeciez. Nie możesz argumentami walczyć z debilem - dośc chyba logiczne.
Pozdrowienia serdeczne

#59 keicam

keicam

Zakała forum

• PipPipPipPipPip
  • 2336 postów
971
  • Kraków (okolice)

Napisano 26 czerwiec 2013 - 10:14

Cześć
Przez ponad pięc lat dostałem sporo róznych privów które jednoznacznie sugerowały co i gdzie moge sobie wsadzić oraz jaki jest mój poziom IQ itd.
Totez jest dowód na istnienie podziemia SF?

Wszystkim piszącym takie privy dać "w pysk"!!! Bo do moderatora to niegodne jest.

Freud

#60 Piotr_67

Piotr_67

Użytkownik

• PipPipPip
  • 386 postów
  • Na forum od: 07.2010
283
  • Umiejętności: 6
  • Bytom

Napisano 26 czerwiec 2013 - 10:22

Wszystkim piszącym takie privy dać "w pysk"!!! Bo do moderatora to niegodne jest.

Jest jeszcze jedna metoda.
Można to najzwyczajniej olać.
Ludzie mogą mieć zły dzień, jakieś problemy itp.
Czy od razu należy robić z tego szum?
Przecież, jak wspominałem to świadczy tylko i wyłącznie o "wysyłających" takie PW.
Ja osobiście nie dostałem jeszcze takiego PW, ale pewnie gdybym dostał to bym to olał.
A niech se frustrat pisze:D, może mu to w czymś pomoże i stanie się "lepszym" człowiekiem.
Widać z tego, że pewnie mam "grubą skórę".

Pozdrawiam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych