Skocz do zawartości

Trochę HUMORU


tatuzo

Rekomendowane odpowiedzi

Dowcip o Google, który może się w niedalekiej przyszłości okazać całkiem realny :-)



- Halo, czy to pizzeria Giuseppe?

- Dzień dobry, nie, to pizzeria Google.

- Źle się dodzwoniłem?

- Nie, proszę pana, Google kupiło tę pizzerię.

- OK. To chciałbym złożyć zamówienie.

- Dobrze, czy zamawia pan to co zwykle?

- To co zwykle? A pan mnie zna?

- Zgodnie z pańskim ID dzwoniącego, ostatnie 12 razy zamawiał pan pizzę serową z dodatkową porcją peperoni i szynki.

- OK! Taką zamawiam!

- Czy mogę panu zasugerować tym razem zamiast sera ricottę z rukolą i suszonymi pomidorami?

- Co? Nie, ja nie lubię warzyw!

- Ale ma pan podwyższony cholesterol.

- Skąd o tym wiecie?!

- Z pańskiej karty pacjenta w klinice. Mamy wyniki pańskich badań z ostatnich 7 lat.

- No dobrze… ale ja nie chcę pizzy z warzywami – już biorę leki na cholesterol.

- Cóż, nie brał pan ostatnio ich regularnie. 4 miesiące temu zamówił pan opakowanie 30 tabletek w aptece internetowej.

- Kupiłem więcej w innej aptece!

- Nie ma tej płatności na pańskiej karcie kredytowej.

- Zapłaciłem gotówką!

- Ale nie wypłacił pan wystarczającej sumy z bankomatu według wyciągu z pańskiego konta.

- Nie trzymam wszystkich zarobionych pieniędzy w banku.

- Nie widać tego na pańskim ostatnim zeznaniu podatkowym, chyba, że jest to przychód, który zataił pan przed urzędem skarbowym.

- WTF???? Dosyć! Mam powyżej uszu Google, Facebooka, Twittera i innych WatsAppów! Wynoszę się na jakieś zadupie, w Bieszczady, albo nie, wyjadę na wyspę – bez internetu, gdzie nie ma sieci komórkowych i gdzie nie będziecie mogli mnie szpiegować!

- Rozumiem. Będzie pan musiał odnowić paszport, bo skończył swoją ważność miesiąc temu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...