Skocz do zawartości

Trochę HUMORU


tatuzo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Przybij mu piątkę. Też lubię łyżwy szybkie choć niektórzy twierdzą, ze to nuda. Pozdr

Syn trenował łyżwiarstwo szybkie na Stegnach. Gdy się okazało, że ze względu na pogłębiająca się wadę kręgosłupa spowodowaną specyficzną postawą musi zrezygnować z treningów, to bardzo to przeżył. Już w pierwszym sezonie w swojej grupie wiekowej na koniec sezonu w pucharze Polski był trzeci w kraju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Po wprowadzeniu stanu wojennego, na skutek krytykowania tego faktu i odmowy prowadzenia śledztw o charakterze politycznym, jakie wtedy dopiero pojawiały się w tej jednostce, z dnia na dzień został przeniesiony do prokuratury niższego szczebla i szykanowany" – czytała Milczanowska. Posłowie opozycji zaczęli się śmiać. "W konsekwencji tego złożył wypowiedzenie pracy na piśmie i jako uciekinier z prokuratury w stanie wojennym nie mógł znaleźć żadnej pracy, mając w tym czasie na utrzymaniu niepracującą żonę i dwójkę małych dzieci. Za namową bliskich autorytetów przekonywujących go do tego, że w prokuraturze potrzebni są przyzwoici ludzie, pod koniec trzymiesięcznego wypowiedzenia cofnął je" – usłyszeli członkowie komisji sprawiedliwości. Zabrakło jedynie: "a przedtem żywym ogniem palony".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja słyszałem taki dowcip

 

przychodzi młody poseł PiS do Kaczyńskiego i mówi że słyszał zarzuty o tym iż w PiS nie ma wymiany poglądów.

A Kaczyński mówi ..

- To nieprawda , oczywiście że jest pełna wymiana poglądów i zdań. Np. Premier Morawiecki przyszedł do mnie wczoraj z własnym zdaniem, a wyszedł z moim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...