Skocz do zawartości

Jecie cos na stoku lub pod?


chemik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A ty zawsze wybredny to za kwaśny żurek to nie dobra kaszanka! Za to najlepszy dla ciebie obiad to ryż z jabłkami:p takie coś jadłem w przedszkolu:D


zjesz swoją kupę za przeproszeniem i ci to smakuje:D
Odejddziesz od kompa i zaraz do mamusi po papu idzesz.:P
A tak wogole to nie uważam tego za najlepszy obiad.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jak masz isc do szkoly to twoja matka mówi żebyś herbatkę do końca wypił:P A mleka nie lubię:D A woda to co ty też pijesz:D A z tego co kiedyś widziłem to mleczko piłeś jak kotek:;) A o tym słyszalem gdzieś.


tak piłem jak kotek a potem cie mama do budy obudziła:D A herbatę piję bo lubię:P Ale bynajmniej nie wybrzydzam w jedzeniu nie to co ty:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Bardzo lubie zrobić małą przerwę na grzeńca albo zwykłą herbatę z cytryną po kilku dobrych zjazdach. Zazwyczaj jestem cały dzień na stoku więc lubię też coś przekąsić, ale naprawdę tylko przekąsić, żeby nie sie chciało potem jeszcze jezdzić. A pod koniec dnia, po jezdzie dobra wyżerka gdzieś w lokalnej knajpce. Oczywiście bez przesady, bo rano górka czeka :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
że to zły pomysł, bo odgrzewana zupa nie smakuje , tak jak świeża. Może jestem kobietą , ale to nudne tematy, w tej chwili wydaje się, że najważniejsze to ... gdzie jedziemy, za ile, czy będzie śnieg czy nie , itd. A co jemy i czy jemy oczywiście , że tak , bo Pola nie jest .." burakiem" , który oszczędza każdy cent, myślę, że jesteśmy nawet bardzo rozrzutni. Pozdrowionka SKIBLONDI :cool::cool::cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do plecaczka herbatka w termosie, batoniki. czekolada, ewentualnie jakies suche ciacha. Na stoku zawsze przerwa- wtedy zupka, pierogi, mąż i synio jakieś mięcho. Do tego grzaniec, albo piwko ( mąż), lub lokalne specjały (mniam..bombardino).Po powrocie ze stoku obiadek porządny. Jesli decydujemy sie na jazdę wieczorną to wtedy jeszcze na koniec jazdy cos szamiemy na stoku . Pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz jemy a raz nie jemy to bywa różnie. Za to moje dziecię ZAWSZE ale to ZAWSZE je bardzo zdrowe jedzonko typu hamburger, hot - dog (dzieci to lubią :)). Kiedyś nawet miała miejsce śmieszna - w tej chwili mogę to śmiało powiedzieć sytuacja kiedy to instruktor z którym syn mój jeżdził nagle zjechał z nim na rękach w ekspresowym tempie. I co się okazało...? Moje dziecię (wówczas 5 lat) było BAAAAAAAAARRRRRRRRRRDDDDDDDZZZZZZZZZZZZZZZZZOOOOOOOOOO głodne i musiało NATYCHMIAST hamburgera bo w pzreciwnym wypadku umrze (Słowa instruktora z BT).:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze zjadam lekkie sniadanie na stoku i to raczej starcza do tej 5 czy 6 po południu! I oczywiście dużo płynów, ale nigdy nie napoje energetyczne, tylko izotoniczne. Pamietajcie że chociaż wydaje się że wysiłek na nartach nie taki straszny i niby tak bardzo sie nie pocimy, to organizm odwadnia sie bardzo szybko, tak samo jak przy uprawainu innych sportów! Lekarzem nie jestem, ale polecam wszystkim forumowiczom picie płynów, najlepiej coś co szybko uzupełnia poziom minerałów i nie niszczy oragnizmu( tak jak np. Red Bull), osobiście polecam Isostara, a z zagranicznych Lucozade Sport! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...