Skocz do zawartości

Problem HEAD GS RD !! Nie uznano reklamacji


konradzzz

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz przybliżyć jak bardzo niezgodnie z przeznaczeniem jej używałeś:) ? Wbijałeś gwoździe? Dokonywałeś włamu wyważając kraty? Czy równie coś abstrakcyjnego? :):):)

To i tak bez znaczenia, gdyz konserwator w firmie kupalsport z pieczatka rzeczoznawca stwierdzil ze narta wjechala w miekki snieg i zrobil sie rocker, i w jednej i w drugiej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chetnie ta opinie wysłał bym do heda do austri tylko niewiem jaki email jest :D i z pytaniem gdzie można jedzić na takiej narcie

No to wish u luck ;) JA PISALEM NA SKYPIE BEZPOSREDNIO Z SALES MANAGER HEADA W AT U KTOREJ RZEKOMO MOJE NARTY JUZ BYLY a ona nie wiedziala w ogole o co kaman i napisala mi to samo co kupsport:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz przybliżyć jak bardzo niezgodnie z przeznaczeniem jej używałeś:) ? Wbijałeś gwoździe? Dokonywałeś włamu wyważając kraty? Czy równie coś abstrakcyjnego? :):):)

Prawie. Wszystko jest udokumentowane. A widać tu: Moment, w którym wydaje mi się uszkodziłem nartę jest w 1,25''. Więcej grzechów nie pamiętam. W polkim volklu mówią, że pewnie jestem za ciężki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Arfi. Naprawdę Ci powiedzieli, że zbyt dużo ważysz? ;) To się zbija jednym argumentem: to sprzedawca ma poinformować o właściwościach i przeznaczeniu sprzedawanego produktu. Kupujący (konsument) ma być z założenia "idiotą", któremu należy jak krowie na rowie wytłumaczyć wszystko. Ale że Voelkl takie badziewie wypuścił? @ Konradzzz - pisz bezpośrednio do Head'a z pytaniem, w jakich warunkach powinna być użytkowana ich narta: HEAD Sport GmbH, Wuhrkopfweg 1, 6921 Kennelbach, AUSTRIA Tel.: +43(0) 5574 608-0, Fax: +43(0) 5574 608-354, E-Mail: [email protected] Co i tak nie zmienia faktu, że odpowiedzialność ponosi sklep, który próbuje się teraz wykpić (jak zwykle). Jeśli ktokolwiek z Was będzie chciał iść ze swoją sprawą do sądu, dajcie znać - jeśli będziecie chcieli, chętnie pomogę. Trochę się na tym znam ;) Niedługo trzeba będzie tylko ZAI albo inne hand-made'y kupować - tam przynajmniej uwzględnią reklamację, pewnie nawet do domu przyjadą :D

Użytkownik wueres edytował ten post 19 marzec 2013 - 16:14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiegoś pecha macie do tych head'ów bo ja już od 4 sezonów startuję tylko na komórkach Heada i z żadną parą nie miałem problemów. Mam GS RD: 183cm x3, 188cm x2 i 191cmx1 i wszytskie są w idealnym stanie (są z różnych sezonów), żadnych rozwarstwień, kaczych dziobów itd...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...