Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Wynajem busa...

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#21 robertdr

robertdr

Użytkownik

• PipPipPip
  • 605 postów
  • Na forum od: 11.2007
749
  • Umiejętności: 1
  • 3miasto

Napisano 21 listopad 2016 - 13:06

hejka, planuję w marcu wypad na narty do Francji. wraz ze znajomymi zastanawiamy się czy właśnie nie wynająć sobie busika 6 os zamiast jechać na dwa auta. Zastanawiamy się nad wypożyczalnią http://www.wypozyczalnia-busow.com.plczy ktoś może wynajmował u nich coś i może powiedzieć coś na temat współpracy? Jak autka się prezentują, nie było problemów z wypożyczeniem? Jak w ogóle jest z wypożyczonymi busami, czy one mają AC i OC ważne także za granicą? Z góry dziękuje za podzielenie się doświadczeniem ;)

wszedłem na stronę  :D  :D  :D  :D

Proponuję tego Caddy - 5 osób na siedzeniach reszta na pakę  :)

Pozostałe mało ci się opłacają bo są 3 osobowe (chyba, że zabierasz kanapę z domu, lub materac)

www.domnaklinku.eu

#22 Tedii

Tedii

Nowy użytkownik

• Pip
  • 73 postów
  • Na forum od: 12.2009
32
  • Katowice

Napisano 25 listopad 2016 - 23:18

W zeszłym sezonie wynająłem busa 9-cio osobowego Renault Trafic wersja wydłużona.

Rewelacja.

Zapomnijcie o osobówkach w dłuższe trasy.

W styczniu zaklepany ten sam busik do Francji.

Pełne ubezpieczenie, łańcuchy, zimówki,webasto, itd.

Oszczędność ,wygoda...

Sprzęt na podłodze, na to klamory, buty pod fotelami.

Prowadzi się znakomicie, dobrze jak jedzie 2-3 kierowców, wtedy można jechać "ciurkiem".

#23 Nartoholik.

Nartoholik.

Użytkownik

• PipPipPip
  • 371 postów
  • Na forum od: 11.2012
235
  • Rybnik

Napisano 25 listopad 2016 - 23:32

W zeszłym sezonie wynająłem busa 9-cio osobowego Renault Trafic wersja wydłużona.

Rewelacja.

Zapomnijcie o osobówkach w dłuższe trasy.

W styczniu zaklepany ten sam busik do Francji.

Pełne ubezpieczenie, łańcuchy, zimówki,webasto, itd.

Oszczędność ,wygoda...

Sprzęt na podłodze, na to klamory, buty pod fotelami.

Prowadzi się znakomicie, dobrze jak jedzie 2-3 kierowców, wtedy można jechać "ciurkiem".

Do tego samego wniosku doszedłem.

Facet kasuje 140 PLN bez limitu kilometrów na 4 doby wychodzi nas 560 PLN

Pełne ubezpiecznie, łańcuchy, Trafic Long 3 letni 75000 przebiegu.

https://www.facebook.com/nartoholik/

Od 2008/09 Alta Badia*Arabba*Bachledova*Białka*Courchevel*Cortina d'Ampezzo*Czarna Góra*Harrachov*Herlikovice*Janske Lazne*Jasna*Jurgów*Korbielów*La Plagne*Les Arcs*Les Menuires*Łomnica*Madonna di Campiglio*Małe Ciche*Marilleva*Marmolada*Meribel*Peisey-Vallandry*Pejo*Ramzova*Rohace*Rokytnice*Sella Ronda*Soelden*Spindleruv Mlyn*Strbske Pleso*Stubai*Szczyrk*Tonale*Ustroń*Wisła*Val di Fassa*Val Gardena*Val Thorens*Velka Raca*Vratna*Zakopane*Zawoja*Zieleniec. Sezon 2017/18: HochZillertal*Ischgl*Samnaun*Soelden*Serre Chevalier*Montgenevre*Sestriere*Via Lattea*Szczyrk*Jasna*Bormio*Santa Caterina*Livigno. Sezon 2018/19 grudzień: Serfaus*Fiss*Ladis* Ischgl styczeń: Alpe d'Huez*Les Deux Alpes marzec: Tre Cime* Kronplatz* Sella Ronda

#24 Tedii

Tedii

Nowy użytkownik

• Pip
  • 73 postów
  • Na forum od: 12.2009
32
  • Katowice

Napisano 26 listopad 2016 - 16:49

Do tego samego wniosku doszedłem.

Facet kasuje 140 PLN bez limitu kilometrów na 4 doby wychodzi nas 560 PLN

Pełne ubezpiecznie, łańcuchy, Trafic Long 3 letni 75000 przebiegu.

Chyba ten sam.

Mysłowice.

#25 Nartoholik.

Nartoholik.

Użytkownik

• PipPipPip
  • 371 postów
  • Na forum od: 11.2012
235
  • Rybnik

Napisano 27 listopad 2016 - 00:08

Chyba ten sam.

Mysłowice.

Nie - Rybnik

https://www.facebook.com/nartoholik/

Od 2008/09 Alta Badia*Arabba*Bachledova*Białka*Courchevel*Cortina d'Ampezzo*Czarna Góra*Harrachov*Herlikovice*Janske Lazne*Jasna*Jurgów*Korbielów*La Plagne*Les Arcs*Les Menuires*Łomnica*Madonna di Campiglio*Małe Ciche*Marilleva*Marmolada*Meribel*Peisey-Vallandry*Pejo*Ramzova*Rohace*Rokytnice*Sella Ronda*Soelden*Spindleruv Mlyn*Strbske Pleso*Stubai*Szczyrk*Tonale*Ustroń*Wisła*Val di Fassa*Val Gardena*Val Thorens*Velka Raca*Vratna*Zakopane*Zawoja*Zieleniec. Sezon 2017/18: HochZillertal*Ischgl*Samnaun*Soelden*Serre Chevalier*Montgenevre*Sestriere*Via Lattea*Szczyrk*Jasna*Bormio*Santa Caterina*Livigno. Sezon 2018/19 grudzień: Serfaus*Fiss*Ladis* Ischgl styczeń: Alpe d'Huez*Les Deux Alpes marzec: Tre Cime* Kronplatz* Sella Ronda

#26 gruchawawa

gruchawawa

Nowy użytkownik

• 2 postów
  • Na forum od: 11.2016
0

Napisano 30 listopad 2016 - 11:22

Dzień dobry, ja posiadam busy marki Opel Vivaro z 2015 i 2016r. od 9 do 65 tys. przebiegu. wersja Long, średnie spalanie 7,5l ON. Mam wolne terminy na ten sezon, 170-180 zł/doba. Pełne pakiety ubezpieczeń na Europę. Zainteresowanych z okolic Warszawy zapraszam do kontaktu mailowego: kontakt@b5bus.pl lub na OLX https://www.olx.pl/o...19-IDhg6Jb.html.

pozdrawiam!

#27 kuman300

kuman300

Nowy użytkownik

• Pip
  • 45 postów
  • Na forum od: 01.2007
28
  • Umiejętności: 7
  • Stanowice k/Rybnika

Napisano 30 listopad 2016 - 19:14

Z tym, że te nowe modele Vivaro i Trafic mają mniej miejsca z przodu w porównaniu ze starymi modelami, jazda w pełnym składzie 9-os nową wersją to już wyzwanie, w starym spokojnie dajemy radę. No i ten silnik 1.6 mnie nie przekonuje w załadowanym po dach busie, na alpejskich podjazdach. Wypożyczam od 3 lat Vivaro 2.5 w automacie i wg mnie jest to idealny napęd do takiego auta. ze spalaniem też nie ma tragedii, wypożyczałem też 2.0 i 1.9 i na paliwo wychodziło nieznacznie tylko więcej, przy 9 os to jest parę eur na głowę a komfort jazdy nieporównywalny. 

#28 andrzeej

andrzeej

Nowy użytkownik

• 1 postów
  • Na forum od: 12.2016
0

Napisano 13 grudzień 2016 - 21:17

Dzień dobry,

Serdecznie zapraszamy wszystkich narciarzy i snowboardzistów do skorzystania z usług łódzkiej wypożyczalni busów ck corp. Podobnie jak Państwo jesteśmy fanami sportów zimowych, dlatego doskonale rozumiemy potrzeby związane z transportem do miasteczka narciarskiego. Nasza wypożyczalnia nie pobiera dodatkowych opłat za wyjazd poza granicę RP czy możliwość prowadzenia samochodów przez dodatkowych kierowców. Wszystkie wynajmowane busy są w pełni ubezpieczone, posiadają opony zimowe a nawet łańcuchy śniegowe. Istnieje również możliwość doposażenia busa w bagażnik dachowy. Oferujemy Ople Vivaro 2.0 CDTi w wersjach krótkich i przedłużanych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów, którzy podróżują naszymi busami corocznie do Austrii, Włoch czy Francji.

Wynajem busa 9 osobowego gwarantuje ogromną przestrzeń bagażową, bezpieczeństwo(wielu kierowców za kółkiem), oszczędność paliwa ok. 8L ON/100 km, brak konieczności ponoszenia podwójnych kosztów paliwa czy opłat autostradowych, co szczególnie istotne w Szwajcarii czy we Włoszech. Każdy wypożyczany przez nas bus jest przygotowany technicznie do długiej trasy, czysty i zatankowany pod korek.

Szczegóły oferty znajdziecie Państwo na naszej stronie http://ckcorp.pl/.

z narciarskimi pozdrowieniami

Krzysztof

#29 Mitek

Mitek

uprzywilejowany cwaniaczek

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 12954 postów
7877
  • Umiejętności: 8
  • Warszawa

Napisano 14 grudzień 2016 - 11:15

Dzień dobry,

Serdecznie zapraszamy wszystkich narciarzy i snowboardzistów do skorzystania z usług łódzkiej wypożyczalni busów ck corp. Podobnie jak Państwo jesteśmy fanami sportów zimowych, dlatego doskonale rozumiemy potrzeby związane z transportem do miasteczka narciarskiego. Nasza wypożyczalnia nie pobiera dodatkowych opłat za wyjazd poza granicę RP czy możliwość prowadzenia samochodów przez dodatkowych kierowców. Wszystkie wynajmowane busy są w pełni ubezpieczone, posiadają opony zimowe a nawet łańcuchy śniegowe. Istnieje również możliwość doposażenia busa w bagażnik dachowy. Oferujemy Ople Vivaro 2.0 CDTi w wersjach krótkich i przedłużanych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów, którzy podróżują naszymi busami corocznie do Austrii, Włoch czy Francji.

Wynajem busa 9 osobowego gwarantuje ogromną przestrzeń bagażową, bezpieczeństwo(wielu kierowców za kółkiem), oszczędność paliwa ok. 8L ON/100 km, brak konieczności ponoszenia podwójnych kosztów paliwa czy opłat autostradowych, co szczególnie istotne w Szwajcarii czy we Włoszech. Każdy wypożyczany przez nas bus jest przygotowany technicznie do długiej trasy, czysty i zatankowany pod korek.

Szczegóły oferty znajdziecie Państwo na naszej stronie http://ckcorp.pl/.

z narciarskimi pozdrowieniami

Krzysztof

Cześć

A czy macie może busy 15 osobowe?

Pozdrowienia

#30 gajowy01

gajowy01

carve diem

• PipPipPipPipPip
  • 3396 postów
  • Na forum od: 01.2008
1954
  • Kraków - Neue Hütte

Napisano 14 grudzień 2016 - 13:47

Cześć

A czy macie może busy 15 osobowe?

Pozdrowienia

Cześć, nie wiem co kombinujesz i zakładam że na tym trochę się znasz, ale przypomnę, że np. do Nassfeld (zgaduję) trzeba by chyba mieć 2 kierowców(?) z prawem jazdy kategorii D1, ew. wynająć takiego gościa razem z busem, czyli dodatkowe noclegi(?) bo fajnie mieć własny transport na miejscu.

Ograniczenia prędkości (tachograf), opłaty, winiety też nieco inne niż dla osobówek.

Jeśli dobrze zgaduję - to więcej sensu na taką trasę mają 2 busiki 9-osobowe ...a jeśli nie o to chodzi - to też warto uświadomić ludzi, że busik do 9 os. to duża osobówka - ze wszystkimi plusami, przede wszystkim szybkością podróży :)

• Mitek podziękował za tę wiadomość

#31 Mitek

Mitek

uprzywilejowany cwaniaczek

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 12954 postów
7877
  • Umiejętności: 8
  • Warszawa

Napisano 14 grudzień 2016 - 14:01

Cześć, nie wiem co kombinujesz i zakładam że na tym trochę się znasz, ale przypomnę, że np. do Nassfeld (zgaduję) trzeba by chyba mieć 2 kierowców(?) z prawem jazdy kategorii D1, ew. wynająć takiego gościa razem z busem, czyli dodatkowe noclegi(?) bo fajnie mieć własny transport na miejscu.

Ograniczenia prędkości, opłaty, winiety też nieco inne niż dla osobówek.

Jeśli dobrze zgaduję - to więcej sensu na taką trasę mają 2 busiki 9-osobowe ...a jeśli nie o to chodzi - to też warto uświadomić ludzi, że busik do 9 os. to duża osobówka - ze wszystkimi plusami, przede wszystkim szybkością podróży :)

Cześć'

Twoje czytanie w myślach jest szokujące.;)

Tak myślałem, że 15 osób to już autobus a nie bus.

Pozdro

#32 Munir

Munir

Nowy użytkownik

• 29 postów
  • Na forum od: 12.2012
0
  • Lublin

Napisano 21 grudzień 2016 - 09:23

Szukam busa do wynajęcia albo osobówki 7-osobowej z boxem dachowym w terminie 20.01.17 r. - 29.01.17 r. Czy ktoś może coś polecić?

#33 kordiankw

kordiankw

W życiu nie ma stopklatki.

• PipPipPipPipPip
  • 3029 postów
  • Na forum od: 10.2011
8872
  • Umiejętności: 7

Napisano 21 grudzień 2016 - 17:57

Szukam busa do wynajęcia albo osobówki 7-osobowej z boxem dachowym w terminie 20.01.17 r. - 29.01.17 r. Czy ktoś może coś polecić?

Spytaj Wieśka

http://www.skiforum....jecia/?p=549489

Lubię ludzi ale nie wszystkich. Wiele wybaczam ale nie wszystko. Szybko zapominam, ale nie zawsze. Ci których lubię już o tym wiedzą. Ci, których nie lubię, to zauważą. Dla prawdziwych przyjaciół mogę przejść przez piekło. Wrogom wskażę tam drogę .....

#34 gruchawawa

gruchawawa

Nowy użytkownik

• 2 postów
0

Napisano 21 grudzień 2016 - 19:11

Ja posiadam busy 9 osobowe marki opel Vivaro. Wersja long. Jestem z okolic Warszawy. Zapraszam do kontaktu. kontakt@b5bus.pl lub 503 148 166. Pozdrawiam

#35 buteo

buteo

Nowy użytkownik

• 1 postów
  • Na forum od: 12.2016
0

Napisano 29 grudzień 2016 - 14:18

Witam serdecznie,

jestem właścicielem firmy przewozowej, posiadam certyfikat kompetencji zawodowych i licencję na przewóz osób, mało kto wie że są takie wymagane :)

Szukam zajęcia w sezonie zimowym, chętnie nawiążę współpracę. 

Posiadam VW Craftera 9 cio osobowego oraz Opla Vivaro 9 cio osobowego. 

Zapraszam do kontaktu:  

https://www.facebook.../tourbus.marek/

Załączone miniatury

• Oferta_jesień2016.png

#36 WojtekSer

WojtekSer

Nowy użytkownik

• 1 postów
  • Na forum od: 06.2017
0

Napisano 19 czerwiec 2017 - 15:22

Znam firmę zajmującą się wynajmem busów w Poznaniu http://auto-wynajem....-wynajem-busow/ z dziennym limitem 500 km. Myślę że powinno wystarczyć  ;)

#37 ewiszon

ewiszon

Nowy użytkownik

• 1 postów
  • Na forum od: 06.2017
0

Napisano 19 czerwiec 2017 - 19:11

Wszyscy piszecie o firmach.. a nie lepiej zabrać w  podróż znajomego który posiada busa? ;P 

https://endorfina-fitness.com.pl

#38 pakalolo

pakalolo

Użytkownik

• PipPip
  • 160 postów
76
  • Śląsk

Napisano 24 czerwiec 2017 - 18:26

Cześć

jak potrzebujecie busa 8-mio osobowego z wygodnymi fotelami i wieloma udogodnieniami to zapraszam do kontaktu. 165 KM, spalanie na poziomie 8L/100 KM. Preferencyjne stawki i brak limitu km. Baza w Gliwicach.

E-mail : biuro@bactive.com.pl

#39 Anderson

Anderson

Nowy użytkownik

• 1 postów
  • Na forum od: 09.2017
0

Napisano 26 wrzesień 2017 - 18:38

W zeszłym roku siostra organizowała wyjazd na Kronplatz i brała busa z http://www.kangoor.pl/ . Pamiętam, że była bardzo zadowolona. Nie dość że ceny całkiem przystępne, spokojnie dojechali na miejsce, wszystko na czas, pełen profesjonalizm. Długo żałowałem, że nie mogłem pojechać ale siedziałem w gipsie. Niemniej jednak firma warta sprawdzenia!

#40 PrzemoPL

PrzemoPL

Nowy użytkownik

• 2 postów
  • Na forum od: 11.2017
0

Napisano 02 listopad 2017 - 22:14

Cześć wszystkim! Powoli szykuję się do debiutu narciarskiego i zainspirował mnie wątek związany z wynajmem busa. Z tego względu, że jedzie większa ekipa (5 osób dorosłych i 4 dzieci) pojechać jednym busem jest całkiem fajną sprawą, ale... nie wiem gdzie znajdujecie auta poniżej 200 PLN? Mam zaprzyjaźnioną wypożyczalnię w Szczecinie https://poloauto.pl/tylko, że cena za dobę przy wynajmie od 5 do 15 dni to koszt 270 zł za dobę i przy planowanych 10 dniach to nie jest taka tania sprawa. Planujemy zrobić w tym czasie w Polsce i w Czechach ok 1500 km. Niewątpliwym plusem jest to, że przy takim przebiegu mogą obniżyć cenę do 200 PLNów, auto jest z assistance, łańcuchami i jeśli w miarę wcześnie się zadeklaruję to mogę się załapać na box dachowy na narty. Jedno auto zamiast dwóch to oszczędność na paliwie ok 800 zł, czyli 1000 zł "dopłacamy" do busa (9 dób x 200 = 1800) - Warto?