Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Wynajem busa...

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

#21 robertdr

robertdr

Użytkownik

• PipPipPip
  • 411 postów
  • Na forum od: 11.2007
199
  • Umiejętności: 1
  • 3miasto

Napisano 21 listopad 2016 - 13:06

hejka, planuję w marcu wypad na narty do Francji. wraz ze znajomymi zastanawiamy się czy właśnie nie wynająć sobie busika 6 os zamiast jechać na dwa auta. Zastanawiamy się nad wypożyczalnią http://www.wypozyczalnia-busow.com.plczy ktoś może wynajmował u nich coś i może powiedzieć coś na temat współpracy? Jak autka się prezentują, nie było problemów z wypożyczeniem? Jak w ogóle jest z wypożyczonymi busami, czy one mają AC i OC ważne także za granicą? Z góry dziękuje za podzielenie się doświadczeniem ;)

wszedłem na stronę  :D  :D  :D  :D

Proponuję tego Caddy - 5 osób na siedzeniach reszta na pakę  :)

Pozostałe mało ci się opłacają bo są 3 osobowe (chyba, że zabierasz kanapę z domu, lub materac)

www.domnaklinku.eu

#22 Tedii

Tedii

Nowy użytkownik

• Pip
  • 71 postów
  • Na forum od: 12.2009
32
  • Katowice

Napisano 25 listopad 2016 - 23:18

W zeszłym sezonie wynająłem busa 9-cio osobowego Renault Trafic wersja wydłużona.

Rewelacja.

Zapomnijcie o osobówkach w dłuższe trasy.

W styczniu zaklepany ten sam busik do Francji.

Pełne ubezpieczenie, łańcuchy, zimówki,webasto, itd.

Oszczędność ,wygoda...

Sprzęt na podłodze, na to klamory, buty pod fotelami.

Prowadzi się znakomicie, dobrze jak jedzie 2-3 kierowców, wtedy można jechać "ciurkiem".

#23 Nartoholik.

Nartoholik.

Użytkownik

• PipPipPip
  • 309 postów
  • Na forum od: 11.2012
181
  • Rybnik

Napisano 25 listopad 2016 - 23:32

W zeszłym sezonie wynająłem busa 9-cio osobowego Renault Trafic wersja wydłużona.

Rewelacja.

Zapomnijcie o osobówkach w dłuższe trasy.

W styczniu zaklepany ten sam busik do Francji.

Pełne ubezpieczenie, łańcuchy, zimówki,webasto, itd.

Oszczędność ,wygoda...

Sprzęt na podłodze, na to klamory, buty pod fotelami.

Prowadzi się znakomicie, dobrze jak jedzie 2-3 kierowców, wtedy można jechać "ciurkiem".

Do tego samego wniosku doszedłem.

Facet kasuje 140 PLN bez limitu kilometrów na 4 doby wychodzi nas 560 PLN

Pełne ubezpiecznie, łańcuchy, Trafic Long 3 letni 75000 przebiegu.

https://www.facebook.com/nartoholik/

12.2016 - Stubaier Gletscher

01.2017 - Paradiski (La Plagne, Les Arcs, Champagny)

#24 Tedii

Tedii

Nowy użytkownik

• Pip
  • 71 postów
  • Na forum od: 12.2009
32
  • Katowice

Napisano 26 listopad 2016 - 16:49

Do tego samego wniosku doszedłem.

Facet kasuje 140 PLN bez limitu kilometrów na 4 doby wychodzi nas 560 PLN

Pełne ubezpiecznie, łańcuchy, Trafic Long 3 letni 75000 przebiegu.

Chyba ten sam.

Mysłowice.

#25 Nartoholik.

Nartoholik.

Użytkownik

• PipPipPip
  • 309 postów
  • Na forum od: 11.2012
181
  • Rybnik

Napisano 27 listopad 2016 - 00:08

Chyba ten sam.

Mysłowice.

Nie - Rybnik

https://www.facebook.com/nartoholik/

12.2016 - Stubaier Gletscher

01.2017 - Paradiski (La Plagne, Les Arcs, Champagny)

#26 gruchawawa

gruchawawa

Nowy użytkownik

• 2 postów
  • Na forum od: 11.2016
0

Napisano 30 listopad 2016 - 11:22

Dzień dobry, ja posiadam busy marki Opel Vivaro z 2015 i 2016r. od 9 do 65 tys. przebiegu. wersja Long, średnie spalanie 7,5l ON. Mam wolne terminy na ten sezon, 170-180 zł/doba. Pełne pakiety ubezpieczeń na Europę. Zainteresowanych z okolic Warszawy zapraszam do kontaktu mailowego: kontakt@b5bus.pl lub na OLX https://www.olx.pl/o...19-IDhg6Jb.html.

pozdrawiam!

#27 kuman300

kuman300

Nowy użytkownik

• Pip
  • 42 postów
  • Na forum od: 01.2007
17
  • Umiejętności: 7
  • Stanowice k/Rybnika

Napisano 30 listopad 2016 - 19:14

Z tym, że te nowe modele Vivaro i Trafic mają mniej miejsca z przodu w porównaniu ze starymi modelami, jazda w pełnym składzie 9-os nową wersją to już wyzwanie, w starym spokojnie dajemy radę. No i ten silnik 1.6 mnie nie przekonuje w załadowanym po dach busie, na alpejskich podjazdach. Wypożyczam od 3 lat Vivaro 2.5 w automacie i wg mnie jest to idealny napęd do takiego auta. ze spalaniem też nie ma tragedii, wypożyczałem też 2.0 i 1.9 i na paliwo wychodziło nieznacznie tylko więcej, przy 9 os to jest parę eur na głowę a komfort jazdy nieporównywalny. 

#28 andrzeej

andrzeej

Nowy użytkownik

• 1 postów
  • Na forum od: 12.2016
0

Napisano 13 grudzień 2016 - 21:17

Dzień dobry,

Serdecznie zapraszamy wszystkich narciarzy i snowboardzistów do skorzystania z usług łódzkiej wypożyczalni busów ck corp. Podobnie jak Państwo jesteśmy fanami sportów zimowych, dlatego doskonale rozumiemy potrzeby związane z transportem do miasteczka narciarskiego. Nasza wypożyczalnia nie pobiera dodatkowych opłat za wyjazd poza granicę RP czy możliwość prowadzenia samochodów przez dodatkowych kierowców. Wszystkie wynajmowane busy są w pełni ubezpieczone, posiadają opony zimowe a nawet łańcuchy śniegowe. Istnieje również możliwość doposażenia busa w bagażnik dachowy. Oferujemy Ople Vivaro 2.0 CDTi w wersjach krótkich i przedłużanych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów, którzy podróżują naszymi busami corocznie do Austrii, Włoch czy Francji.

Wynajem busa 9 osobowego gwarantuje ogromną przestrzeń bagażową, bezpieczeństwo(wielu kierowców za kółkiem), oszczędność paliwa ok. 8L ON/100 km, brak konieczności ponoszenia podwójnych kosztów paliwa czy opłat autostradowych, co szczególnie istotne w Szwajcarii czy we Włoszech. Każdy wypożyczany przez nas bus jest przygotowany technicznie do długiej trasy, czysty i zatankowany pod korek.

Szczegóły oferty znajdziecie Państwo na naszej stronie http://ckcorp.pl/.

z narciarskimi pozdrowieniami

Krzysztof

#29 Mitek

Mitek

uprzywilejowany cwaniaczek

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 11241 postów
6363
  • Umiejętności: 8
  • Warszawa

Napisano 14 grudzień 2016 - 11:15

Dzień dobry,

Serdecznie zapraszamy wszystkich narciarzy i snowboardzistów do skorzystania z usług łódzkiej wypożyczalni busów ck corp. Podobnie jak Państwo jesteśmy fanami sportów zimowych, dlatego doskonale rozumiemy potrzeby związane z transportem do miasteczka narciarskiego. Nasza wypożyczalnia nie pobiera dodatkowych opłat za wyjazd poza granicę RP czy możliwość prowadzenia samochodów przez dodatkowych kierowców. Wszystkie wynajmowane busy są w pełni ubezpieczone, posiadają opony zimowe a nawet łańcuchy śniegowe. Istnieje również możliwość doposażenia busa w bagażnik dachowy. Oferujemy Ople Vivaro 2.0 CDTi w wersjach krótkich i przedłużanych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów, którzy podróżują naszymi busami corocznie do Austrii, Włoch czy Francji.

Wynajem busa 9 osobowego gwarantuje ogromną przestrzeń bagażową, bezpieczeństwo(wielu kierowców za kółkiem), oszczędność paliwa ok. 8L ON/100 km, brak konieczności ponoszenia podwójnych kosztów paliwa czy opłat autostradowych, co szczególnie istotne w Szwajcarii czy we Włoszech. Każdy wypożyczany przez nas bus jest przygotowany technicznie do długiej trasy, czysty i zatankowany pod korek.

Szczegóły oferty znajdziecie Państwo na naszej stronie http://ckcorp.pl/.

z narciarskimi pozdrowieniami

Krzysztof

Cześć

A czy macie może busy 15 osobowe?

Pozdrowienia

#30 gajowy01

gajowy01

carve diem

• PipPipPipPipPip
  • 3259 postów
  • Na forum od: 01.2008
1728
  • Kraków - Neue Hütte

Napisano 14 grudzień 2016 - 13:47

Cześć

A czy macie może busy 15 osobowe?

Pozdrowienia

Cześć, nie wiem co kombinujesz i zakładam że na tym trochę się znasz, ale przypomnę, że np. do Nassfeld (zgaduję) trzeba by chyba mieć 2 kierowców(?) z prawem jazdy kategorii D1, ew. wynająć takiego gościa razem z busem, czyli dodatkowe noclegi(?) bo fajnie mieć własny transport na miejscu.

Ograniczenia prędkości (tachograf), opłaty, winiety też nieco inne niż dla osobówek.

Jeśli dobrze zgaduję - to więcej sensu na taką trasę mają 2 busiki 9-osobowe ...a jeśli nie o to chodzi - to też warto uświadomić ludzi, że busik do 9 os. to duża osobówka - ze wszystkimi plusami, przede wszystkim szybkością podróży :)

• Mitek podziękował za tę wiadomość

#31 Mitek

Mitek

uprzywilejowany cwaniaczek

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 11241 postów
6363
  • Warszawa

Napisano 14 grudzień 2016 - 14:01

Cześć, nie wiem co kombinujesz i zakładam że na tym trochę się znasz, ale przypomnę, że np. do Nassfeld (zgaduję) trzeba by chyba mieć 2 kierowców(?) z prawem jazdy kategorii D1, ew. wynająć takiego gościa razem z busem, czyli dodatkowe noclegi(?) bo fajnie mieć własny transport na miejscu.

Ograniczenia prędkości, opłaty, winiety też nieco inne niż dla osobówek.

Jeśli dobrze zgaduję - to więcej sensu na taką trasę mają 2 busiki 9-osobowe ...a jeśli nie o to chodzi - to też warto uświadomić ludzi, że busik do 9 os. to duża osobówka - ze wszystkimi plusami, przede wszystkim szybkością podróży :)

Cześć'

Twoje czytanie w myślach jest szokujące.;)

Tak myślałem, że 15 osób to już autobus a nie bus.

Pozdro

#32 Munir

Munir

Nowy użytkownik

• 29 postów
  • Na forum od: 12.2012
0
  • Lublin

Napisano 21 grudzień 2016 - 09:23

Szukam busa do wynajęcia albo osobówki 7-osobowej z boxem dachowym w terminie 20.01.17 r. - 29.01.17 r. Czy ktoś może coś polecić?

#33 kordiankw

kordiankw

Samiec alfa

• PipPipPipPipPip
  • 2107 postów
  • Na forum od: 10.2011
3848
  • Umiejętności: 7

Napisano 21 grudzień 2016 - 17:57

Szukam busa do wynajęcia albo osobówki 7-osobowej z boxem dachowym w terminie 20.01.17 r. - 29.01.17 r. Czy ktoś może coś polecić?

Spytaj Wieśka

http://www.skiforum....jecia/?p=549489

Lubię ludzi ale nie wszystkich. Wiele wybaczam ale nie wszystko. Szybko zapominam, ale nie zawsze. Ci których lubię już o tym wiedzą. Ci, których nie lubię, to zauważą. Dla prawdziwych przyjaciół mogę przejść przez piekło. Wrogom wskażę tam drogę .....

#34 gruchawawa

gruchawawa

Nowy użytkownik

• 2 postów
0

Napisano 21 grudzień 2016 - 19:11

Ja posiadam busy 9 osobowe marki opel Vivaro. Wersja long. Jestem z okolic Warszawy. Zapraszam do kontaktu. kontakt@b5bus.pl lub 503 148 166. Pozdrawiam

#35 buteo

buteo

Nowy użytkownik

• 1 postów
  • Na forum od: 12.2016
0

Napisano 29 grudzień 2016 - 14:18

Witam serdecznie,

jestem właścicielem firmy przewozowej, posiadam certyfikat kompetencji zawodowych i licencję na przewóz osób, mało kto wie że są takie wymagane :)

Szukam zajęcia w sezonie zimowym, chętnie nawiążę współpracę. 

Posiadam VW Craftera 9 cio osobowego oraz Opla Vivaro 9 cio osobowego. 

Zapraszam do kontaktu:  

https://www.facebook.../tourbus.marek/

Załączone miniatury

• Oferta_jesień2016.png

#36 Giber

Giber

Nowy użytkownik

• 1 postów
  • Na forum od: 05.2017
0

Napisano 19 maj 2017 - 11:43

Jeśli ktoś pragnie jechać na wycieczkę autokarem bądź limuzyną to polecam firmę http://www.warszawa-autokary.pl/ . Posiadają szeroki wachlarz pojazdów, które można wynająć.

#37 WojtekSer

WojtekSer

Nowy użytkownik

• 1 postów
  • Na forum od: 06.2017
0

Napisano 19 czerwiec 2017 - 15:22

Znam firmę zajmującą się wynajmem busów w Poznaniu http://auto-wynajem....-wynajem-busow/ z dziennym limitem 500 km. Myślę że powinno wystarczyć  ;)

#38 ewiszon

ewiszon

Nowy użytkownik

• 1 postów
  • Na forum od: 06.2017
0

Napisano 19 czerwiec 2017 - 19:11

Wszyscy piszecie o firmach.. a nie lepiej zabrać w  podróż znajomego który posiada busa? ;P 

http://www.wyszczekany.pl/

#39 pakalolo

pakalolo

Nowy użytkownik

• 27 postów
9
  • Śląsk

Napisano 24 czerwiec 2017 - 18:26

Cześć

jak potrzebujecie busa 8-mio osobowego z wygodnymi fotelami i wieloma udogodnieniami to zapraszam do kontaktu. 165 KM, spalanie na poziomie 8L/100 KM. Preferencyjne stawki i brak limitu km. Baza w Gliwicach.

E-mail : biuro@bactive.com.pl