Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Wynajem busa...

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#1 chemik

chemik

Instruktor SkiForum.pl

• PipPipPipPipPip
  • 3957 postów
  • Na forum od: 01.2006
678
  • Umiejętności: 7
  • Wrocław

Napisano 25 grudzień 2012 - 22:50

Potrzebuję wynająć busa na majówkę... Konkretniej na 9 dni... Znalazłem informację, że wynajem kosztuje 229-350PLN z limitem 300km/doba... Szukam czegoś taniej i z większym (lub w ogóle bez) limitem kilometrów... Czy ktoś może pomóc informacją?
Jazda na nartach to najprzyjemniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu...

#2 berry

berry

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1196 postów
  • Na forum od: 11.2007
376
  • Umiejętności: 1

Napisano 25 grudzień 2012 - 22:56

Czy to musza byc Twoje okolice ?
ile osób powinien pomieścić bus ?

#3 daro65_del

daro65_del

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 2429 postów
  • Na forum od: 03.2009
216

Napisano 25 grudzień 2012 - 23:00

Potrzebuję wynająć busa na majówkę... Konkretniej na 9 dni... Znalazłem informację, że wynajem kosztuje 229-350PLN z limitem 300km/doba... Szukam czegoś taniej i z większym (lub w ogóle bez) limitem kilometrów...

Bez limitu to można wynająć ale prywatnie i zależy gdzie? U nas biorą " po okolicy " 2zł/1km.
Jeśli znajdziesz jeszcze taniej od swojej oferty to daj mi znać - na pewno skorzystam.

#4 chemik

chemik

Instruktor SkiForum.pl

• PipPipPipPipPip
  • 3957 postów
678
  • Wrocław

Napisano 25 grudzień 2012 - 23:46

Więc najlepiej jakby bus był gdzieś w okolicach Wrocławia lub pobliżu, aby można było podjechać go odebrać i oddać... Bus na 8 osób + kierowca, czyli tak aby na prawie jazdy kategorii B można było go prowadzić... Przy czym aby być dobrze zrozumianym - ja chcę wynając busa i sam go prowadzić, a nie wynając busa + kierowcę (czyli usługę transportową)...
Rycho, we Wrocławiu płaci się 15 PLN za każde 100km przejechane ponad limit...

#5 daro65_del

daro65_del

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 2429 postów
  • Na forum od: 03.2009
216

Napisano 26 grudzień 2012 - 10:13

Więc najlepiej jakby bus był gdzieś w okolicach Wrocławia lub pobliżu, aby można było podjechać go odebrać i oddać... Bus na 8 osób + kierowca, czyli tak aby na prawie jazdy kategorii B można było go prowadzić... Przy czym aby być dobrze zrozumianym - ja chcę wynając busa i sam go prowadzić, a nie wynając busa + kierowcę (czyli usługę transportową)...
Rycho, we Wrocławiu płaci się 15 PLN za każde 100km przejechane ponad limit...

Jak to ma być wypożyczalnia to faktycznie musisz się skoncentrować na wrocławskich okolicach.
Tak z ciekawości jutro spytam ile taki busik u nas z wypożyczalni?

#6 JurekByd

JurekByd

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1997 postów
  • Na forum od: 04.2007
509
  • Umiejętności: 8
  • Bydgoszcz

Napisano 26 grudzień 2012 - 19:44

KOlega miał w grudniu awarię swojego busa w Niemczech - udało mu się mjakoś wrócić do Polski i gdzieś w okolicach Jeleniej Góry wynajął Opla Vivaro za 300 zł/doba bez limitu km - jak by Ci to odpowiadało to mogę się dowiedzieć gdzie i jak
<p> .

#7 chemik

chemik

Instruktor SkiForum.pl

• PipPipPipPipPip
  • 3957 postów
678
  • Wrocław

Napisano 27 grudzień 2012 - 00:35

Jurku, dzięki, lecz ja szukam czegoś bliżej 200PLN/doba... Przy kwocie 300PLN za dzień bardziej opłaca nam się dwoma osobówkami jechać...

#8 Waldi_l

Waldi_l

Użytkownik

• PipPip
  • 251 postów
  • Na forum od: 10.2010
85
  • Umiejętności: 6
  • Lublin

Napisano 27 grudzień 2012 - 13:00

Jurku, dzięki, lecz ja szukam czegoś bliżej 200PLN/doba... Przy kwocie 300PLN za dzień bardziej opłaca nam się dwoma osobówkami jechać...

Cześć,
wiesz co sprawdź u dilera forda - z tego co wiem to oni mieli wynajem busów, bez limitów kilometrów za 250zł/doba - jak na dłuższy okres to można było po negocjować.
Firma w której pracowałem trochę ponad rok temu wynajmowała busa, tylko nie pamiętam na ile osób i normalne zasady jak w wypożyczalniach aut. Zabierasz z pełnym bakiem, oddajesz z pełnym + wpłacenie jakiejś tam kaucji, oczywiście zwrotna (chyba 2 - 2,5 tys. ) itd.
tu masz linka http://www.ford.pol-...oclaw/index.php
Pozdrawiam

a i z tego co pamiętam to auto było całkiem niezłe (chyba 2006 r) tez zrobiło ze 2 tys kilometrów bez problemu.
  • chemik podziękował za tę wiadomość
Ruch może zastąpić każdy lek, ale żaden lek nie zastąpi ruch . . .

#9 JurekByd

JurekByd

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1997 postów
  • Na forum od: 04.2007
509
  • Umiejętności: 8
  • Bydgoszcz

Napisano 28 grudzień 2012 - 20:52

http://allegro.pl/bu...2885174319.html
  • chemik podziękował za tę wiadomość
<p> .

#10 kordiankw

kordiankw

Samiec alfa

• PipPipPipPipPip
  • 3004 postów
  • Na forum od: 10.2011
8758

Napisano 20 wrzesień 2013 - 16:33

Sayonara

Lubię ludzi ale nie wszystkich. Wiele wybaczam ale nie wszystko. Szybko zapominam, ale nie zawsze. Ci których lubię już o tym wiedzą. Ci, których nie lubię, to zauważą. Dla prawdziwych przyjaciół mogę przejść przez piekło. Wrogom wskażę tam drogę .....

#11 jaro323

jaro323

Strażnik muld :)

• PipPipPipPipPip
  • 2276 postów
  • Na forum od: 02.2011
1476
  • Rumia

Napisano 20 wrzesień 2013 - 16:52

Niezły suchar.

Bywały gorsze :)

#12 justaa

justaa

Nowy użytkownik

• 3 postów
  • Na forum od: 09.2013
0

Napisano 22 wrzesień 2013 - 22:11

Suchar nie suchar, czasem trzeba sprawdzić czy czasem wynajem busa wraz z kierowcą nie będzie bardziej korzystny niż samego, tym bardziej że liczą sobie takie duże kaucje. Ostatnio czytałam nawet że później jest problem z jej idzyskaniem, firmy często grają na czas i operują naszymi pieniędzmi. Dlatego warto zastanowić się nad tym rozwiązaniem. Nie mówie że musi być ta konkretna firma, trzeba sprawdzić rynek przewóz osób Warszawa.

#13 Spiochu

Spiochu

FreeRiders

• PipPipPipPipPip
  • 2598 postów
  • Na forum od: 05.2006
1726
  • Śląsk

Napisano 26 wrzesień 2013 - 19:34

Taki busowy naganiacz jak wyżej, najprawdopodobniej już przy pierwszym postoju, odjedzie z naszym sprzętem w siną dal.

Zawody Skiforum: 2012 GS - 2 miejsce, 2013 SL - 1 miejsce :D

Moja jazda:

http://www.dailymoti...m/video/x3nh7il

#14 mammamia

mammamia

Nowy użytkownik

• 8 postów
0

Napisano 27 czerwiec 2014 - 10:18

na wynajmowałam raz przejazd z autokary-mikrobusy ale właśnie na takiej zasadzie, że autokar był z kierowcą i kierowca nas woził tam, gdzie chcieliśmy, płaciło się za km

#15 gobus1

gobus1

Nowy użytkownik

• 2 postów
  • Na forum od: 12.2009
0

Napisano 30 czerwiec 2014 - 21:16

Znacznie taniej znajdziesz busa osobowego / autokar na GoBus.pl. Najlepsi przewoźnicy z całej Polski w jednym miejscu. Od razu masz wyszukiwarkę firm i porównywarkę cen na tani przewóz osób krajowy i międzynarodowy.

logo.gif

#16 Pablo11

Pablo11

Nowy użytkownik

• 1 postów
  • Na forum od: 09.2015
0

Napisano 26 wrzesień 2015 - 12:43

Witaj, wiesz co? Spróbuj może poszukać na tej stronie http://transpol.info.pl/. Transpol to firma z Iwanowic i działa już wiele lat na rynku. Mam do nich spore zaufanie. Może mają akurat tego busa, którego szukasz, bo wybór jest spory. 

#17 katrina925

katrina925

Nowy użytkownik

• 3 postów
  • Na forum od: 05.2016
3

Napisano 30 maj 2016 - 10:56

Jakby ktoś z Was potrzebował wynająć busa albo autokar z kierowcą z okolic Krakowa, sprawdźcie tutaj. Do dyspozycji mają autobusy i minibusy posiadające od 19  do 50 miejsc siedzących, takich marek jak Mercedes – Benz, Iveco, VanHool.

#18 h.warna

h.warna

Nowy użytkownik

• 1 postów
  • Na forum od: 11.2016
0

Napisano 15 listopad 2016 - 15:40

Ja od pewnego czasu wynajmuję busy, oferowane przez firmę Busem do Niemiec  http://www.busemdoniemiec.eu/uslugi/wynajem-busow-lublin/. Idealnie dostosowują rozmiar busa do ilości osób, od tego też zależy cena, czyli nią ma żadnych dodatkowych kosztów. Każdy jest ubezpieczony na czas przejazdu. Czy to wyjazd firmowy, czy to większa grupa chce się zebrać na wycieczkę w okolicach Lublina, to zawsze biorę telefon i dzwonię do tej firmy. Porządne i komfortowe samochody, doświadczeni kierowcy, bezpieczna, ale sprawna jazda, polecam!

#19 Bieluner

Bieluner

Nowy użytkownik

• 1 postów
  • Na forum od: 11.2016
0

Napisano 21 listopad 2016 - 12:11

hejka, planuję w marcu wypad na narty do Francji. wraz ze znajomymi zastanawiamy się czy właśnie nie wynająć sobie busika 6 os zamiast jechać na dwa auta. Zastanawiamy się nad wypożyczalnią http://www.wypozyczalnia-busow.com.plczy ktoś może wynajmował u nich coś i może powiedzieć coś na temat współpracy? Jak autka się prezentują, nie było problemów z wypożyczeniem? Jak w ogóle jest z wypożyczonymi busami, czy one mają AC i OC ważne także za granicą? Z góry dziękuje za podzielenie się doświadczeniem ;)

#20 kordiankw

kordiankw

Samiec alfa

• PipPipPipPipPip
  • 3004 postów
8758

Napisano 21 listopad 2016 - 12:16

hejka, planuję w marcu wypad na narty do Francji. wraz ze znajomymi zastanawiamy się czy właśnie nie wynająć sobie busika 6 os zamiast jechać na dwa auta. Zastanawiamy się nad wypożyczalnią http://www.wypozyczalnia-busow.com.plczy ktoś może wynajmował u nich coś i może powiedzieć coś na temat współpracy? Jak autka się prezentują, nie było problemów z wypożyczeniem? Jak w ogóle jest z wypożyczonymi busami, czy one mają AC i OC ważne także za granicą? Z góry dziękuje za podzielenie się doświadczeniem ;)

A nie uczciwiej byłoby napisać, że reprezentuję tą wypożyczalnie? Na tym forum takie owijanie w bawełnę przynosi zazwyczaj efekt odwrotny od zamierzonego.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lubię ludzi ale nie wszystkich. Wiele wybaczam ale nie wszystko. Szybko zapominam, ale nie zawsze. Ci których lubię już o tym wiedzą. Ci, których nie lubię, to zauważą. Dla prawdziwych przyjaciół mogę przejść przez piekło. Wrogom wskażę tam drogę .....