Skocz do zawartości

Zdjęcie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
225 odpowiedzi w tym temacie

#1 NIKO130wnuczka

NIKO130wnuczka

Nowy użytkownik

• 10 postów
  • Na forum od: 11.2012
244

Napisano 02 listopad 2012 - 22:07

witam, jestem wnuczką użytkownika NIKO 130. Wiem, jak wiele czasu i serca wkładał on w dyskusje z Wami. Forum było istotną rzeczą w Jego życiu. Chciałam Was poinformować, iż 3 tygodnie temu mój dziadek miał zawał serca w trakcie jazdy konnej. Obecnie jest w śpiączce, ma duże obrażenia mózgu z powodu niedotlenienia, jest podłączony do respiratora. Możemy jedynie liczyć na cud. Jeżeli ktoś jeszcze wierzy oprócz mnie, że może się zdarzyć cud, to wspierajcie nas, proszę... Kochał to co robił, każdym szczegółem dotyczącym narciarstwa dzielił się z Wami, bezinteresownie pomagał, nauczał. On nie może tak po prostu odejść. Zjednoczmy się proszę i może taką siłą przezwycięży chorobę.
Pozdrawiam, wnuczka Paulina

#2 Mitek

Mitek

uprzywilejowany cwaniaczek

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 12592 postów
  • Na forum od: 11.2007
7477
  • Umiejętności: 8
  • Warszawa

Napisano 02 listopad 2012 - 22:10

Cześć

witam, jestem wnuczką użytkownika NIKO 130. Wiem, jak wiele czasu i serca wkładał on w dyskusje z Wami. Forum było istotną rzeczą w Jego życiu. Chciałam Was poinformować, iż 3 tygodnie temu mój dziadek miał zawał serca w trakcie jazdy konnej. Obecnie jest w śpiączce, ma duże obrażenia mózgu z powodu niedotlenienia, jest podłączony do respiratora. Możemy jedynie liczyć na cud. Jeżeli ktoś jeszcze wierzy oprócz mnie, że może się zdarzyć cud, to wspierajcie nas, proszę... Kochał to co robił, każdym szczegółem dotyczącym narciarstwa dzielił się z Wami, bezinteresownie pomagał, nauczał. On nie może tak po prostu odejść. Zjednoczmy się proszę i może taką siłą przezwycięży chorobę.

Niko kocha to co robi i z pewnością nie odejdzie tak po prostu. Przeciez nie przepuści sezonu. Wie ilu ludzi na niego czeka.
POzdrowienia serdeczne dla Niko i dla Ciebie

#3 jark

jark

Instruktor SkiForum.pl

• 7891 postów
  • Na forum od: 04.2006
2777
  • Umiejętności: 1
  • Ojczyzna

Napisano 02 listopad 2012 - 22:13

... nie wiem co napisać
co by to nie było , będzie niczym ...

powiedz mu (on i tak wszystko słyszy) że, jesteśmy z Nim ..... i z Wami

jarek

cisza potrafi krzyczeć .... posłuchaj

#4 tomal

tomal

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 2839 postów
  • Na forum od: 08.2008
735
  • Umiejętności: 2
  • Bydgoszcz

Napisano 02 listopad 2012 - 22:18

Paulino Trzymaj się i Bądź dobrej myśli będzie dobrze , Dziadek z tego wyjdzie i dalej będzie robił to co kocha najbardziej

pozdrowienia dla NIKO

#5 Nordic78

Nordic78

Użytkownik

• PipPip
  • 244 postów
  • Na forum od: 07.2008
57
  • Umiejętności: 5
  • Wlkp

Napisano 02 listopad 2012 - 22:19

Całym sercem jesteśmy z Wami. Mieliśmy szczęście poznać osobiście tego niezwykłego człowieka. Poświęcił nam swój czas, podzielił się swoją wiedzą.
Trzymamy kciuki za pana Jurka i wierzymy, że wróci do zdrowia.
Serdeczne pozdrowienia z Wielkopolski.

#6 Spiochu

Spiochu

FreeRiders

• PipPipPipPipPip
  • 2525 postów
  • Na forum od: 05.2006
1677
  • Umiejętności: 7
  • Śląsk

Napisano 02 listopad 2012 - 22:21

Nie miałem okazji poznać Niko osobiście. Chciałem wybrać się w tym sezonie w Sudety by poznać tego kontrowersyjnego technika. Mam nadzieję, że znajdzie jakiś sposób na powrót do zdrowia, podobnie jak radził sobie z trudnościami na stoku.

Zawody Skiforum: 2012 GS - 2 miejsce, 2013 SL - 1 miejsce :D

Moja jazda:

http://www.dailymoti...m/video/x3nh7il

#7 sally67

sally67

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1140 postów
  • Na forum od: 03.2010
482
  • Umiejętności: 2
  • PODKARPACIE

Napisano 02 listopad 2012 - 22:21

Powiedz mu ,że da radę ....jestesmy z Nim i z Wami tez sałym sercem

sally67

".... Przyjdzie taki moment, że będziesz patrzyła w jakim kierunku "rzucić ciało". Narty pójdą za Tobą poslusznie. ...."  Niko130

#8 fredowski

fredowski

Umiejetnosci 11

• PipPipPipPipPipPip
  • 4294 postów
  • Na forum od: 03.2006
2258

Napisano 02 listopad 2012 - 22:29

Jednoczymy sie i dajemy cala sile by wyzdrowial.

Jak ciezko jest lekko zyc :)  Nie ma gazu nie ma skretu

#9 Bruner79

Bruner79

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1792 postów
  • Na forum od: 11.2009
677
  • Umiejętności: 3
  • Nysa

Napisano 02 listopad 2012 - 22:33

Nie wierze..odliczalem juz dni kiedy znowu z Jurkiem spotkamy sie na Zaclerzu..tak wiele mnie nauczyl..ociosal masywnego kołka jakim bylem..jestesmy z Nim wszyscy stad..

No pain no gain ...

#10 NIKO130wnuczka

NIKO130wnuczka

Nowy użytkownik

• 10 postów
  • Na forum od: 11.2012
244

Napisano 02 listopad 2012 - 22:34

Dziękuję, jesteście super, jutro przekażę słowa otuchy, mam nadzieje że słyszy co się do niego mówi... Nawet nie zdajecie sobie sprawy ile te ciepłe słowa dla niego mogą znaczyć. Jesteście jedynymi osobami z którymi mógł rozmawiać o tej wspólnej pasji. Czekamy na cud...

#11 keicam

keicam

Zakała forum

• PipPipPipPipPip
  • 2336 postów
  • Na forum od: 11.2009
971
  • Kraków (okolice)

Napisano 02 listopad 2012 - 22:46

Paulina trzymaj się!

Niko śpi i w spokoju obmyśla jak udowodnić wszystkim niedowiarkom że "skręt jest możliwy bez gazu" i że rocker to "badziew"!!!
Jestem przekonany że znajdzie sposób żeby nas o tym przekonać na stoku!

Niko! Pobudka!!!

Maciek

"Zero nienawidzi innych liczb..."
 Freud

#12 kaligr

kaligr

Użytkownik

• PipPipPip
  • 419 postów
  • Na forum od: 01.2010
153
  • Opole

Napisano 02 listopad 2012 - 22:53

Nico trzymaj się wszyscy jesteśmy z Tobą.
Dołączam się do pozdrowień dla dziadka i Ciebie również pozdrawiam.
Krzysiek

#13 jag24

jag24

Użytkownik

• PipPipPip
  • 740 postów
  • Na forum od: 11.2010
303
  • Umiejętności: 5
  • Pomorze

Napisano 02 listopad 2012 - 22:59

Paulina-uściskaj Niko 130 bardzo mocno od nas wszystkich i przekaż,że bez jego komentarzy to już nie to samo forum.Czekamy,tęsknimy i trzymamy kciuki!

#14 yukisan

yukisan

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1032 postów
  • Na forum od: 01.2009
302
  • lubuskie

Napisano 02 listopad 2012 - 23:15

Ja WIERZĘ w Jego MOC. Po prostu zbiera siły przed zimą.
Przekaż mu Paulino, że wielu przyjaciół czeka na niego z nadzieją i pozytywną energią. TAKI człowiek musi poświęcić trochę czasu na regenerację, przecież zawsze dawał z siebie tak wiele. Wierzę, że jeszcze wiele ciekawostek nam opowie i pokaże.
Czekamy na dobre wieści.

Krążą słuchy, że za firewallem panuje zima :o

#15 pytek23

pytek23

Użytkownik

• PipPipPipPip
  • 1021 postów
  • Na forum od: 01.2008
639
  • Swieradow Zdroj oryginalnie

Napisano 02 listopad 2012 - 23:32

Taki twardziel jak Niko da rade.Gleboko w to wierze.Pozdrow Go od rockerowcow.

#16 Maciej S

Maciej S

Użytkownik

• PipPipPip
  • 856 postów
391
  • Poznań

Napisano 02 listopad 2012 - 23:33

Wszyscy znamy NIKO130, choć nie wszyscy Go widzieli. Ja bardzo bym chciał. Trzymaj się Niko, trzymaj się Paulina.

#17 Tadeusz T

Tadeusz T

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 2505 postów
2033
  • Łódź

Napisano 02 listopad 2012 - 23:35

Niko, uczyłeś mnie nawet nie wiedząc, że to robisz. Od dawna chciałem Ci podziękować. Wybierałem się do Ciebie w Karkonosze jak ta sójka za morze. W tym sezonie na pewno przyjadę.
Nigdy nie zawodziłeś oczekujących na Twoją pomoc i na pewno teraz też będziesz nas uczył i na forum i na stoku. Twoje słowa: " Nauczcie się skręcać kolana do wnętrza skrętu" powtarzam od roku jak mantrę.

Do zobaczenia na śniegu!
Tadek

Użytkownik Tadeusz T edytował ten post 02 listopad 2012 - 23:39

#18 jan koval

jan koval

FreeRiders

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 9183 postów
  • Na forum od: 09.2006
3469
  • Umiejętności: 9
  • oryginalnie z p-nia

Napisano 03 listopad 2012 - 01:39

trzymaj sie………..

pozdrawiam JK "...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

Plecak z ABS Mammut ProProtection 35l na sprzedaz - contact priv

http://blistergearre...pas-airbag-pack

#19 kuzon

kuzon

Użytkownik

• PipPip
  • 139 postów
  • Na forum od: 06.2010
88
  • Umiejętności: 6
  • Gdańsk / Chełmsko Śląskie

Napisano 03 listopad 2012 - 02:55

Ciezko mi to przyjac do wiadomosci, naprawde ciezko... Sa osoby bez obecnosci ktorych to forum (i nie tylko to) nie byloby juz tym samym. Moge tu tylko zamiescic fragment mojego posta z odpowiedzi na watek "Najfajniejszy dzien w sezonie": "...A dwa dni wczesniej, do takich dni zaliczam spotkanie z niko130. Dla mnie, samouka bylo to cos wspanialego! Nigdy bym nie pomyslal, ze bezinteresowna nauka, moze komus sprawiac tyle radosci i satysfakcji. Dzieki niko130! Jeszcze musze wspomniec, ze spowodowal, iz ojciec mojej bratowej, po 40 latach bez nart, wrócil tego dnia do domu i przez cala noc snila mu sie jazda na nartach a nastepny dzien analizowal jakies zawody w Pucharze Swiata!". Po tym spotkaniu mialem ochote poznac Go bardziej na stopie osobistej (a nie wykorzystac tylko do darmowej, jak sie okazalo, nauki), bo okazal sie fascynujacym i pelnym roznych pasji czlowiekiem.
Powiedz Dziadkowi, zeby zarezerwowal dla mnie i moich najblizszych, termin na lekcje w styczniu! I zadnych wymowek nie przyjmuje! Caly rok na to czekam i nie odpuszcze. Nie daj sie i do zobaczenia w Zaclerzu Niko130.

#20 radcom

radcom

KNA DZIKOWIEC

• PipPipPipPip
  • 1474 postów
  • Na forum od: 12.2011
1101
  • wałbrzych

Napisano 03 listopad 2012 - 07:17

Umówiłem się z Nim na jazdy na Dzikowcu w tym roku. Wierzę, że mnie nie zawiedzie...

Pozdrawiam, radcom
  • hanka1 podziękował za tę wiadomość