Skocz do zawartości

Zdjęcie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 kubar1150

kubar1150

Nowy użytkownik

• 1 postów
  • Na forum od: 10.2011
0

Napisano 22 październik 2012 - 07:40

Witam,
Od ponad 13 lat jeżdżę, a od 4 w miarę poważnie na GS-ach. W tym sezonie zamierzam zacząć jazdę w parku i puchu czego już próbowałem. Muszę kupić zestaw narty+buty(chyba że twarde zjazdowe się nadadzą ale to raczej niemożliwe)+wiązania. Budżet około 2000zł. Interesują mnie modele łączące park i puch. Wzrost:178cm, waga:63kg. Liczę na wasze propozycje.
Przy okazji czy zna ktoś może wypożyczalnie z tego typu nartami?

Użytkownik kubar1150 edytował ten post 22 październik 2012 - 07:43

#2 krowkowy

krowkowy

Nowy użytkownik

• 7 postów
  • Na forum od: 11.2012
0

Napisano 08 luty 2013 - 16:45

Mam na sprzedaz buty freestylowe salomon kaos/spk http://tablica.pl/of...de-ID2fNIJ.html

#3 sstar

sstar

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 2388 postów
  • Na forum od: 01.2017
882
  • Umiejętności: 5
  • Łódź/Wrocław

Napisano 05 kwiecień 2019 - 06:29

Ładne...
https://www.telegrap...s/scott-jib-tw/
siostrzenicy by się spodobały.
PS. Candide Thovex na fotce...

Załączone miniatury

• DSC_0236.JPG

#4 AndRand

AndRand

Użytkownik

• PipPipPip
  • 415 postów
  • Na forum od: 03.2015
187
  • Umiejętności: 1

Napisano 05 kwiecień 2019 - 07:33

Nie wchodzę w freestyle (za stare kości  :P ), ale po jeździe na nartach freestylowych - bezcamberowe do butterowania bardzo fajnie jeżdżą w puchu, ale w ogóle nie nadają się na strome twarde, bo mają bardzo krótką krawędź. W naszych warunkach czasem trzeba się przemieścić na puch przez różne szrenie i betony, na których będziesz ciężko walczył.

Więc ja bym się zdecydował: park czy puch?

Bo puchu przy wyciągach mało i tylko przez kilka godzin.

#5 sstar

sstar

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 2388 postów
  • Na forum od: 01.2017
882
  • Umiejętności: 5
  • Łódź/Wrocław

Napisano 05 kwiecień 2019 - 09:02

Nie wchodzę w freestyle (za stare kości :P ), ale po jeździe na nartach freestylowych - bezcamberowe do butterowania bardzo fajnie jeżdżą w puchu, ale w ogóle nie nadają się na strome twarde, bo mają bardzo krótką krawędź. W naszych warunkach czasem trzeba się przemieścić na puch przez różne szrenie i betony, na których będziesz ciężko walczył.
Więc ja bym się zdecydował: park czy puch?
Bo puchu przy wyciągach mało i tylko przez kilka godzin.

Ja w ogóle w tym kierunku iść nie zamierzam. Raz wjechałem na jakąś porecz za malolata i cudem się nie zabiłem, więc mi starczy. Puch to abstrakcja. Częściej cokolwiek innego. Nart do bardziej miękkich warunków mam dwie pary więc obleci. Kierunek skiturowy mocno przyjęty i będzie chyba jeszcze bardziej bezkompromisowo w przyszłym sezonie. A to tylko takie dywagacje. Tymczasem mamy jeszcze sporo śniegu więc korzystajmy.