Skocz do zawartości

Organizujemy wyjazd do Bukovela- zapraszamy


metaal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Zachęceni udanym wyjazdem z ubiegłego sezonu (temat w relacjach)
Organizujemy się i w tym sezonie. Wyjazdów będzie co najmniej dwa. Pierwszy termin 9.12 do 14.12- 2012
Wyjazd z Bełżyc do Lublina i Zamościa i dalej na granicę i Bukovel 9.12.2012 w godzinach przedpołudniowych; powrót 14.12.2012 po nartowaniu około 14 (wyjazd) lub zostajemy do soboty i wracamy rano. (czyli piątek korzystamy do końca) Tą sprawę w najbliższym czasie ustalimy. (mile widziane sugestie zapisujących się na wyjazd)

Mamy zarezerwowany autobus na 25 osób (przejazd i transfery na stok) noclegi z wyżywieniem na 25 osób. (śniadanie i obiado-kolacja)
ubezpieczenie grupowe i skipass 5 dni
Czyli oprócz dobrego humoru i sprzętu, nie Musisz już nic zabierać.
Koszt całej imprezy to 1200 zł od członka Naszego Stowarzyszenia
Koszt imprezy dla 1350 zł dla pozostałych zainteresowanych. (nic nie stoi na przeszkodzie, by naszym członkiem stać się już dziś :) )

Noclegi jak poprzednio w miejscowości Tatariv 8km od Bukovela. Trochę w innym miejscu, ale standard podobny ( nie wiem co się dzieje nie mogę dodać zdjęć)


Na tą chwilę nie można przewidywać pogody i stanu śniegu http://www.bukovel.com/weathertu będziemy śledzić pogodę
W ubiegłym sezonie w tym samym czasie w całej Europie było słabo ze śniegiem, a my śmigaliśmy w najlepsze. (tu można podejrzeć) YT
Wyjazd organizujemy tak, by w przypadku braku warunków narciarskich. Cała zaliczka wróciła do wpłacającego lub zorganizujemy dodatkowy wyjazd i można będzie ją przenieść na jeden z dwóch terminów.

Jak wspomniałem mamy 25 miejsc na każdy wyjazd. Proponuje nie zwlekać z podjęciem decyzji.
Bukovel to nie Alpy, ale zapewniam że można się tam zjeździć do upadłego, zabawić na okolicznych dyskotekach, skorzystać z bani za ułamek tego co trzeba wydać w €
http://www.bukovel.com/ z kamerkami na stoku. (niebawem będziemy, wypatrywać śniegu)

Otwieramy listę chętnych. Na termin 09.12-14.12. 2012

1. Mataal
2. Lubomir
3. Triad
4. SławekW
5. Emilia
6. Franek
7. Miedzianowłosa
8. Grażyna Ż
9. JanuszS
10. JarekW
11. JarekW2
12. JarekW 3
13. JarekW 4
14. Prezes BTN
15. Mrozik
16. Mrozik 2
17. Ania
18. Towarzysz (Ani)
19. KrólM
20. GregorK
21. prze_mek
22. Andrzej G
23. Dager
24. Wąski.th
25. JarekW 5
Lista dodatkowa (rezerwowa)
26. WaldekJ
27. Don Pedro


Podaje dane do wpłacania zaliczek (na tą chwilę wpisujemy na listę każdego chętnego, natomiast kolejność wpłaty zaliczek będzie decydowała gdyby była większa liczba chętnych)
Osoby których zaliczki zostaną zaksięgowane zostaną podkreślone wytłuszczonym drukiem.
Podaje numer konta do wpłacania zaliczek 300 zł
60 8733 0009 0017 5043 2000 0010
Bełżyckie Towarzystwo Narciarskie
ul Lubelska 6
24-200 Bełżyce
Proszę pamiętać o ważnych paszportach, kaskach (obowiązek jazdy w Bukovelu, dla wszystkich! Można wypożyczyć na miejscu) reszta wpłaty na miejscu. I wymiana kieszonkowego, może być wspólnie po stronie ukraińskiej w korzystniejszym kursie.


możliwość nauki jazdy podczas wyjazdu oraz doszkalania za dodatkową opłatą u instruktorów
więcej informacji na priv 502 678 372 lub 604523009

Pozdrawiam Jacek
P.S. Fotorelacja z marca 2012

Drugi wyjazd mamy zaplanowany 24.02.2013 do 2.03.2013
Na ten termin też już będziemy robić listę chętnych

Witam
Lista uczestników na termin 24.02-2.03 2013 jeszcze się nie zrobiła, a już się zamknęła. (choć możliwe, że zorganizujemy większy wypad)
Organizujemy wyjazd dodatkowy w lutym na lubelskie ferie zimowe w terminie. 10-02 do 16-02. 2013
Głównie liczymy na rodziców z dziećmi, ale nie koniecznie. Jeżeli byłby ktoś zainteresowany proszę na P.W. lub 502 678 372
Postrufka

Użytkownik metaal edytował ten post 14 listopad 2014 - 08:10 edycja listy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aś Tyyyy - ja tu anonimowo chciałam :) W tym roku chcę jechać z Wami ale bez mojej lepszej połóweczki. Choć może to bardziej dwie trzecie. Ciągle się waham. Ale pociesza mnie fakt że tym razem żeńska część wyjazdu będzie silniejsza. Narty nie kupione - choć wątpliwości już praktycznie rozwiane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aś Tyyyy - ja tu anonimowo chciałam :) W tym roku chcę jechać z Wami ale bez mojej lepszej połóweczki. Choć może to bardziej dwie trzecie. Ciągle się waham. Ale pociesza mnie fakt że tym razem żeńska część wyjazdu będzie silniejsza. Narty nie kupione - choć wątpliwości już praktycznie rozwiane.

Witam Połóweczkę znajdziemy na miejscu. Czy też 3/4 nie będzie problemu. Ja już szykuję coś z własnych aronii. A co z Tomkiem? Coś wspominał o urodzinach. Postrufka P.S. nie udało mi się dodać zdjęć, będę jeszcze próbował.

Użytkownik metaal edytował ten post 02 październik 2012 - 14:59

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po ostatniej inwazji na Litwę i uroczystościach ślubnych u kumpla muszę długo regenerować wątrobę. Bukowel muszę odpuścić:D

Witam A co byłeś jeszcze raz na Litwie. I mnie nie zabrałeś? To w ramach karniaka szykuj się na Bukovel i w te pędy do urzędu po paszporcik proszę. Po moim wyjeździe na Litwę z wątrobą jest wszystko oK. Postrufka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Zachęceni udanym wyjazdem z ubiegłego sezonu (temat w relacjach) Organizujemy się i w tym sezonie. Wyjazdów będzie co najmniej dwa. Pierwszy termin 9.12 do 14.12- 2012 Wyjazd z Bełżyc do Lublina i Zamościa i dalej na granicę i Bukovel 9.12.2012 w godzinach przedpołudniowych; powrót 14.12.2012 po nartowaniu około 14 (wyjazd) lub zostajemy do soboty i wracamy rano. (czyli piątek korzystamy do końca) Tą sprawę w najbliższym czasie ustalimy. (mile widziane sugestie zapisujących się na wyjazd) Mamy zarezerwowany autobus na 25 osób (przejazd i transfery na stok) noclegi z wyżywieniem na 25 osób. (śniadanie i obiado-kolacja) ubezpieczenie grupowe i skipass 5 dni Czyli oprócz dobrego humoru i sprzętu, nie Musisz już nic zabierać. Koszt całej imprezy to 1200 zł od członka Naszego Stowarzyszenia Koszt imprezy dla 1350 zł dla pozostałych zainteresowanych. (nic nie stoi na przeszkodzie, by naszym członkiem stać się już dziś :) ) Noclegi jak poprzednio w miejscowości Tatariv 8km od Bukovela. Trochę w innym miejscu, ale standard podobny ( nie wiem co się dzieje nie mogę dodać zdjęć) Na tą chwilę nie można przewidywać pogody i stanu śniegu tu będziemy śledzić pogodę W ubiegłym sezonie w tym samym czasie w całej Europie było słabo ze śniegiem, a my śmigaliśmy w najlepsze. (tu można podejrzeć) YT Wyjazd organizujemy tak, by w przypadku braku warunków narciarskich. Cała zaliczka wróciła do wpłacającego lub zorganizujemy dodatkowy wyjazd i można będzie ją przenieść na jeden z dwóch terminów. Jak wspomniałem mamy 25 miejsc na każdy wyjazd. Proponuje nie zwlekać z podjęciem decyzji. Bukovel to nie Alpy, ale zapewniam że można się tam zjeździć do upadłego, zabawić na okolicznych dyskotekach, skorzystać z bani za ułamek tego co trzeba wydać w € Tu można podejrzeć ośrodek wirtualnie z kamerkami na stoku. (niebawem będziemy, wypatrywać śniegu) Otwieramy listę chętnych. Na termin 09.12-14.12. 2012 1. Mataal 2. Lubomir 3. Triad 4. SławekW 5. Emilia 6. Franek 7. Miedzianowłosa 8. Alicja 9. JanuszS 10. JanuszS 2 11. JanuszS 3 12. JanuszS 4 13. JanuszS 5 14. Prezes BTN 15. Mrozik 16. Mrozik 2 Podaje dane do wpłacania zaliczek (na tą chwilę wpisujemy na listę każdego chętnego, natomiast kolejność wpłaty zaliczek będzie decydowała gdyby była większa liczba chętnych) Osoby których zaliczki zostaną zaksięgowane zostaną podkreślone wytłuszczonym drukiem. Podaje numer konta do wpłacania zaliczek 300 zł 60 8733 0009 0017 5043 2000 0010 Bełżyckie Towarzystwo Narciarskie ul Lubelska 6 24-200 Bełżyce Proszę pamiętać o ważnych paszportach, kaskach (obowiązek jazdy w Bukovelu, dla wszystkich! Można wypożyczyć na miejscu) reszta wpłaty na miejscu. I wymiana kieszonkowego, może być wspólnie po stronie ukraińskiej w korzystniejszym kursie. możliwość nauki jazdy podczas wyjazdu oraz doszkalania za dodatkową opłatą u instruktorów więcej informacji na priv 502 678 372 lub 604523009 Pozdrawiam Jacek P.S. Fotorelacja z marca 2012 Drugi wyjazd mamy zaplanowany 24.02.2013 do 2.03.2013 Na ten termin też już będziemy robić listę chętnych Otwieramy listę chętnych. Na termin 24.02-2.03 2013

Proszę o dopisanie 2 osób na termin grudniowy Ania i Towarzysz zaliczki płyną już na konto - a jako że to Lubelaki tudzież i deklaracje członkowskie proszę im przygotować Radość że zacny BTN zaczyna się powiększać Pozdr Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś się obawiał o śnieg w Bukovelu to proszę spojrzeć http://www.bukovel.com/cams/1911 http://www.bukovel.com/cams/1882 http://www.bukovel.com/cams/2103 Nie wiem co tam za klimat bo Alpy to nie są - wysoko też nie jest - ale jest to co najważniejsze - śnieg. Teraz tylko czekać na wyjazd pozostaje ! Pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czołem, byłyby 2 - 3 wolne miejsca żeby się podczepić pod wyjazd ? Przydałoby się nam trochę detali ale to potem jak podczepienie się będzie możliwe. Pozdr.

Witaj Teoretycznie mamy już na grudzień komplet. Sprawdzimy jeszcze jak jest z zaliczkami i dam znać. Postrufka P.S. Mamy też kilkanaście osób na termin lutowy. (wkrótce pojawi się lista) Są też zapytania, czy możemy zorganizować rodzinny wyjazd w ferie zimowe. Sprawa jest w trakcie dogadania.

Użytkownik metaal edytował ten post 02 listopad 2012 - 23:02

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena 1350 zł. za 5 dni to 1620 zł. za 6 dni ( standard) , szału nie ma , zważywszy że to przed sezonem i ze śniegiem może być różnie , no i Ukraina . W tym okresie Italia, Francja, Austria w porównywalnych cenach ale z gwarancją śniegu i o wiele wyższego standardu. pozdrawiam

Witam Dawaj namiar gdzie za podobną kasę będę miał wszystko z bańki. Dojazd, noclegi, skipas, wyżywienie, ski-ubezpieczenie . Teoretycznie znalazłem takie oferty w necie do momentu rezerwacji. Dalej okazywało się że będzie drożej. Gwarancja śniegu- tu masz rację- z wyjątkiem ubiegłego roku. Gdzie masa moich znajomych w tym czasie musiała zrezygnować z Włoch, a my śmigaliśmy jak się patrzy. Jak będzie w tym roku, zobaczymy. Głupio liczysz też cenę kolejnego 6-tego dnia. Odlicz cenę dojazdu i u ubezpieczenie o kolejny dzień i przedłużenie skipasu to już inne koszty. A jedziemy na 5 by nie zostawać na weekend. Choć w ubiegłym roku byliśmy w weekend i nie było tłoczno. Postrufka Lista dobiega końca mamy 24 osoby, które zapłaciły zaliczkę

Użytkownik metaal edytował ten post 05 listopad 2012 - 21:46

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena 1350 zł. za 5 dni to 1620 zł. za 6 dni ( standard) , szału nie ma , zważywszy że to przed sezonem i ze śniegiem może być różnie , no i Ukraina . W tym okresie Italia, Francja, Austria w porównywalnych cenach ale z gwarancją śniegu i o wiele wyższego standardu. pozdrawiam

Porównując z perspektywy np Wrocławia to pewnie Alpy wyglądają dużo sensowniej. Ale z Rzeszowa czy Przemyśla jest zupełnie inaczej - pewnie z 800 km bliżej. Co do standardu to nie odbiega on od Alp (poza dojazdową infrastrukturą komunikacyjną). Jak chcesz to przeczytaj sobie http://www.skiforum....7-Bukovel-Latem Pozdro Wiesiek

Użytkownik Wujot edytował ten post 05 listopad 2012 - 18:03

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...