Skocz do zawartości

Trening giganta na Dolnym Śląsku gdzie???


SNOWBEAR

Rekomendowane odpowiedzi

W rzeczce wiedziałem, że były w zeszłym roku ale teraz cisza... DLACZEGO??? Nikt nie chciał by amatorko potrenować?? w ostatni weekend musiałem dymać do białki żeby pośmigać na tykach z pomiarem czasu paranoja. byli by chętni na regularne treningi na DŚ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 lata później...

ma ktoś ochotę na 2 treningi GS jutro w czarnej górze? pierwszy o 8 rano drugi o 14. Ja jade na pewno z Wrocka z okolic stadionu mogę kogoś zabrać. Jeżeli ktoś chętny proszę dzwonić mam 2 lub 3 miejsca w aucie. Kamil 502 540 963

Ten Gigant dla każdego dostepny? Trzeba się zapisać wcześniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie dla każdego, ale trzeba powiadomić organizatora (Roberta)

 

https://www.facebook...31986245&type=3

 

właśnie dostałem info, że trening jest na 8 a drugi na 18. Ja zostaje tylko na pierwszy po nim wracam. Są jeszcze miejsca na pewno. Specjalnie dla treningu otwierają wczesniej jeden wyciąg. Jak chcesz jechać ze mną to dzwoń. Albo zapisz się pod numerem z ogłoszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie dla każdego, ale trzeba powiadomić organizatora (Roberta)

 

https://www.facebook...31986245&type=3

 

właśnie dostałem info, że trening jest na 8 a drugi na 18. Ja zostaje tylko na pierwszy po nim wracam. Są jeszcze miejsca na pewno. Specjalnie dla treningu otwierają wczesniej jeden wyciąg. Jak chcesz jechać ze mną to dzwoń. Albo zapisz się pod numerem z ogłoszenia.

Wygląda, że po wczorajszych zawodach ligi dolnośląskiej zostawili tyczki.

Ustawienie niestety jest takie, że lepiej jechać na serwisowej SL. No ale krótko jest przy tym talerzyku więc aby zmieścić parę bramek trzeba było zrobić ciasno. Przejazd, jak ktoś trochę jeździ na 20 sekund z plusem.

Od jutra chyba będzie ustawiony solidny GS na C pod zawody w kategorii krajowej, ale nie wierze aby to dali pod otwarte treningi.

Daj proszę znać jak było.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bramki po zawodach Ligi zostały zdjęte na pewno. Wiem bo sprawdzano czy stok został uprzątnięty. Od jutra na Czarnej są zawody MPP, więc cywili tam nie wpuszczą... ;)

 

Pozdrawiam, radcom 

No właśnie, to gdzie te treningi ?? :o 

Wpuszczają "półcywili" jak ma się wejście ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda, że po wczorajszych zawodach ligi dolnośląskiej zostawili tyczki.

Ustawienie niestety jest takie, że lepiej jechać na serwisowej SL. No ale krótko jest przy tym talerzyku więc aby zmieścić parę bramek trzeba było zrobić ciasno. Przejazd, jak ktoś trochę jeździ na 20 sekund z plusem.

Od jutra chyba będzie ustawiony solidny GS na C pod zawody w kategorii krajowej, ale nie wierze aby to dali pod otwarte treningi.

Daj proszę znać jak było.

 

Pozdrawiam,

 

Witam

 

Juice, wczorajszy trening był właśnie na trasie C tam gdzie dzisiaj były zawody. Trening zaczął się o 8 a dopiero od 9 puszczali reszte ludu. Tyki były odgrodzone ale przed 10 ludzie nie rozumieli dlaczego nie mają wjeżdżać na trasę GS;/   zazwyczaj treningi są przy talerzyku nad knajpą, tak jak piszesz ok 13-15 bramek można pastawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kolego proszę ... klub narciarski Wrocław , www.dsn.pl  maja treningi kontakt Bogdan Petrykowski 602762458

Link jest do jakiegoś sklepu, a treningi to maja i owszem swoich zawodników. Zdaje się najstarszy ma trzynaście lat. Zanim napiszesz coś o Klubie, którego nie znasz, pomyśl, bo możesz komuś wyświadczyć niedźwiedzią przysługę...

 

Pozdrawiam, radcom 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...