Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Chopok

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
86 odpowiedzi w tym temacie

#81 Jarda

Jarda

Hochkar Gruppen

• PipPipPipPipPip
  • 2956 postów
  • Na forum od: 01.2007
779
  • Umiejętności: 1
  • Opole

Napisano 26 marzec 2007 - 08:32

Z Plesa w sobotę nie chodziło Solisko bo wiało w niedzielę była lampa.
W przyszły weekend nie planuj Pleso bo "31.3.2007 - 1.4.2007 są
FINÁLE EURÓPSKEHO POHÁRA V SNOWBOARDE PARALELNÝ OBROVSKÝ SLALOM
©TRBSKÉ PLESO - SOLISKO"
No chyba ,że planujesz w tygodniu to do środy ma być słonecznie a w nocy około -3/-4.

A ja z innej beczki :
czy wytrzyma tam infrastruktura "śniegowa" do Wielkanocy ???

#82 mirekn

mirekn

Konto usunięte

• PipPipPipPipPipPip
  • 4153 postów
1157

Napisano 26 marzec 2007 - 08:43

W/g mnie tak . Jeżeli nie będzie dużych opadów deszczu. Na Wielkanoc szykują się też małe ośrodki np. Strednica . Dwie trasy są tam zamknięta dla jazdy ale codziennie ubijane ratrakiem. W Plesie z uwagi na te zawody może w ruch pójdzie "chemia" a to tylko weekend przed świętami.
mirek

#83 Witer

Witer

Użytkownik

• Pip
  • 46 postów
5
  • Umiejętności: 5
  • O/Krakowa

Napisano 26 marzec 2007 - 20:38

Witam,
Jestem zadowolona :D ponieważ myśłałam, że już nie pojeżdże w tym sezonie na nartkach a tu mały prezent i to jaki. W sobotę wystartowaliśmy na Słowacje kierunek Chopok ponieważ była pogoda taka sobie czyli wietrznie oraz dosyć słaba widoczność ktoś nas poinformował przez radio, że krzesła na Chopoku nie chodzą :eek: totalna załamka co tu robić :rolleyes: decyzja zobaczymy jak jest w Rohaczach. Górny odcinek trasy był super ale warunki pogodowe zmienne, najgorszy odcinek był do krzesła śnieg mokry i muldy ale było ogólnie super pojeżdziliśmy. Po zamknięciu podjeliśmy decyzje, że jedziemy w stronę Chopoku ryzyk fizyk pogoda w niedziele musi być;) nie ma innej mozliwości. Nocleg udało nam się załatwić nie najdroższy aby zostło na karnety i tylko czekaliśmy czy będzie szansa pojeździć do upadłego :D . Dzisiaj już nie pamiętam jakie warunki były w Rohaczach ponieważ to co zobaczyłam w niedziele było dla Mnie czymś idealnym niebo bez chmurki :D słońce totalna lampa:D widoczność super:D tylko jeszcze wiatr na samej górze nie był do końca pewny ;) . Jak ja lubię takie warunki narciarskie rano w okolicy Lukovej jak zjeżdżało się do Rovna Hola śnieg był trochę przewiany i zmrożony ale potem z samej góry coś pięknego. Warunki moim skromnym zdaniem do 13:00 były idealne wszędzie można było zjechać z samej góry na sam dół na każdej trasie póżniej słońce już ostro działało. Jak ktoś był sprytny to jeździł w zacienionych miejscach i było super do samego dołu. Od 12:00 do 15:00 idealne warunki były na samej górze już nie pamiętam takiego śniegu pod nartkami miodzio nawet wiatr był minimalny tylko ta kolejka dwuosobowa już przeżytek ale dosyć szybko się przesuwała. Czasami na trasie miałam wrażenie, że zjeżdżamy tylko sami czyli 4 osoby super :D . Udało nam się zwiedzić prawie wszystkie trasy parę orczyków nie chodziło ale co tam obsługa się opalała tak było przynajmniej w Deresskim Kotle. Widoki super :D warunki miodzio :D ludzi nie takie tłumy gdzieś zawsze można znaleźć swoje miejsce żal było tylko wyjżedżać :D jeszcze nie zamykam sezonu ha ha. Jeszcze tam wrócę :D Warto żyć dla takich dni :D
[COLOR="Navy"]Pozdrawiam Anka:) [/COLOR]

#84 nygus001

nygus001

Nowy użytkownik

• 8 postów
  • Na forum od: 03.2007
0
  • Umiejętności: 8
  • Lublin

Napisano 30 marzec 2007 - 18:38

a gdzie jeszcze polecacie pojecac zeby były jako takie warunki ? na słowacji oczywiscie?

#85 mirekn

mirekn

Konto usunięte

• PipPipPipPipPipPip
  • 4153 postów
1157

Napisano 30 marzec 2007 - 18:43

W tygodniu Lomnica (sedlo) i Pleso.
mirek

#86 mgielka

mgielka

Użytkownik

• Pip
  • 39 postów
1
  • Umiejętności: 6
  • "prawie" Wadowice

Napisano 31 marzec 2007 - 20:19

Dzisiaj Rochacze - warunki całkiem przyzwoite:)

#87 kulikowski

kulikowski

Użytkownik

• PipPip
  • 104 postów
  • Na forum od: 04.2007
1
  • Warszawa

Napisano 12 kwiecień 2007 - 13:24

ośrodek niezły, ale sprawia wrażenie zaniedbanego: kiepski dojazd (szczególnie bez samochodu z Warszawy), nieczynne górne wyciągi ...