Skocz do zawartości

IV Zawody SkiForum - sprawy organizacyjne


Mitek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Jeszcze tylko tydzień i sie ścigamy i nie tylko. Zgłoszenia spływają powoli w związku z tym uaktualnie liste w poniedziałek koło 14.00 - proszę się nie denerwować.
Co do zawodów to część osób bedzie już na miejscu w czwartek i juz w czwartek bedziemy jeździli po południu. I w czwartek i w piątek będzie ustawiony gigant przypominający ten z zawodów więc bedzie mozna potrnowac i przyzwyczaic sie do jazdy po bramkach. Śniegu na Czarnym Groniu w brud.
W tym roku oprawa nie bedzie tak imponująca za to bedziemy mieli 3 nagrody główme, które UWAGA rozlosujemy wśród wszystkich doroslych uczestników zawodów, którzy wystartowali. Każdy więc bedzie maił szanse na zdobycie nagrody.
Zwycięzcy bedą jak co roku honorowani pucharami i dyplomami.
Biuro zawodów bedzie czynne w sobote od 8.00 na tarasie. Start przewidujemy na 10,15. O 16.00 w przerwie na ratrakowanie w restauracji na stoku podsumowanien zawodów i rozdanie nagród a wieczorem koleba i ognisko.
Bedzie czynne lodowisko oraz - jeszcze nie potwierdzone - specjalnie dla nas zostanie uruchomiony zamykany na zime symulator narciarski - zabawa fantastyczna.
To tyle w skrócie.

PROSZĘ WSZYSTKICH WYNAJMUJĄCYCH DOMKI O SKANTAKTOWANIE SIE ZE MNA NA PRIV MAILA LUB TEL. 501753831.
MAMY JESZCZE 2LUB 3 MIEJSCA WOLNE W JEDNYM DOMKU - ZAINTERESOWANI RÓWNIEZ KONTAKTA ZE MNĄ.

Serdecznie pozdrawiam mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie przyjechała, prawdopodobnie nawet dostanę wolne, tylko nie mam się jak dostać na miejsce zawodów. Stąd moje pytanie czy ktoś będzie jechał w stronę Praciaków przez Śląsk (bądź jakieś miasto w Małopolsce, do którego łatwo dojadę pociągiem) i mógłby mnie zabrać po drodze w czwartek wieczorem lub w piątek rano?
Mam nadzieję, że jeszcze jakieś miejsce w domku by się znalazło?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Ja bym chętnie przyjechała, prawdopodobnie nawet dostanę wolne, tylko nie mam się jak dostać na miejsce zawodów. Stąd moje pytanie czy ktoś będzie jechał w stronę Praciaków przez Śląsk (bądź jakieś miasto w Małopolsce, do którego łatwo dojadę pociągiem) i mógłby mnie zabrać po drodze w czwartek wieczorem lub w piątek rano?
Mam nadzieję, że jeszcze jakieś miejsce w domku by się znalazło?

Wszystko da się załatwić Ewcia. W poniedzialek dopniemy sprawę.
Pozdrawiam

Cześć

tak z ciekawości ten stok jaki ma poziom trudności??

To łatwy stok, cho c nie ma to specjalnego znaczenia. Na łatwym stoku mozna ustawić gigant nie do przejechania. W tym wypadku gigant tez jest nietrudny.
Pozdro serdeczne

Użytkownik Mitek edytował ten post 17 luty 2012 - 21:07

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na łatwym stoku mozna ustawić gigant nie do przejechania. W tym wypadku gigant tez jest nietrudny.


Ja bym tylko prosił żeby gigant pozostał gigantem. Są z tego same plusy:

- mniej tyczek do wkręcania
- mniejsze straty czasowe narciarzy rekreacyjnych do ścigantów
- trudniej wypaść z trasy
- jazda będzie płynna i przyjemna

Często spotyka się tendencje do ustawiania slalomu z podwójnych tyczek, mam nadzieję że tutaj nikt tak nie zrobi. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie przyjechała. Mam nadzieję, że jeszcze jakieś miejsce w domku by się znalazło?

Postaram się dać Ci niebawem odpowiedź dot. transportu z Gliwic lub Chorzowa. Mam nadzieję, że do poniedziałku mi potwierdzą.
Z domkami w naszej ekipie może być problem, więc szykuj śpiworek i karimatkę, a z pewnością gdzieś się ulokujesz :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Postaram się dać Ci niebawem odpowiedź dot. transportu z Gliwic lub Chorzowa. Mam nadzieję, że do poniedziałku mi potwierdzą.
Z domkami w naszej ekipie może być problem, więc szykuj śpiworek i karimatkę, a z pewnością gdzieś się ulokujesz :cool:

Transport z Gliwic dla Ewci załątwi Mig12345. Bedzie jechal w czwartek wieczorem. Spanie Ewcia ma w domku z Tadziem. Szczegóły w poniedziałek.
Pozdro serdeczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Czy jest możliwość dopisania dzieciaków w dniu zawodów?

Nie, zwłaszcza dzieci nie. Planujemy małe niespodzianki dla wszystkicjh najmłodszych uczestników. Żeby mozna było to sensownie zorganizować musze wcześniej wiedzieć ilu jest startujących. W dniu zawodów oczywiście nikogo nie olejemy ale trzeba mieć świadomość, że przykro będzie gdy ktos nie dostanie a wszyscy inni tak.

Pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...