Skocz do zawartości

Czytanie forum na urządzeniach mobilnych - Tapatalk.


kuzon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy byłaby możliwość rozszerzenia funkcjonalności forum, przez dodanie modułu umożliwiającego czytanie w specjalnym programie (Tapatalk) na urządzenia mobilne? Moim zdaniem świetne rozwiązanie, które uniezależnia mnie od posiadania komputera. Korzystam z niego na innych forach i jest to bardzo wygodne. Szczególnie otrzymywanie powiadomienia o odpowiedzi w obserwowanym wątku. Niektórych tematów w inny sposób nie czytam. Nie wiem czy implementacja tego modułu w Skiforum jest możliwa bo się na tym nie znam, a z tego co się orientuję, to nie wszędzie się da. Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Twój program nie ma odpowiedniego modułu w protokole (?) naszego forum. Tapatalk jest bardzo prosty i intuicyjny w obsłudze. Dla mnie najważniejsze jest w nim to, że po ustawieniu wybranego czasu odświeżania, program automatycznie informuje mnie o nowym poście w interesującym mnie temacie. Oczywiście trzeba się liczyć z naliczaniem opłat za transmisję danych o ile nie korzysta się z wi-fi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Dodam tylko, ze program jest w polskiej wersji jezykowej. No i (niestety?) czytanie Skiforum w Tapatalku jest o wiele wygodniejsze niz w wersji przegladarkowej. Bez problemu otwieram tylko te watki ktorych jeszcze nie przeczytalem i dwoma kliknieciami oznaczam cale forum jako przeczytane, dzieki temu jak zagladam nastepnym razem, to znowu mam tylko nowosci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, ze program jest w polskiej wersji jezykowej. No i (niestety?) czytanie Skiforum w Tapatalku jest o wiele wygodniejsze niz w wersji przegladarkowej. Bez problemu otwieram tylko te watki ktorych jeszcze nie przeczytalem i dwoma kliknieciami oznaczam cale forum jako przeczytane, dzieki temu jak zagladam nastepnym razem, to znowu mam tylko nowosci.

Ja mam często problemy z tym programem. Zdarza się że po wejściu na jakiś wątek program cały czas pobiera dane (wisi) i nie pokazuje treści. Nie jest to problem komunikacji, bo wejście za chwilę na inny wątek jest ok. Tapatalk, Android 2.2.2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 7 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...