Skocz do zawartości

Renowacja ślizgu + pytanie o serwis we Wrocławiu


Ein

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. W Livigno śnieg topnieje w oczach, ziemia i kamienie wyłażą, i niestety w ostatnim tygodniu zdarzyło mi się zatrzymać na kamieniach, przez co uszkodziłem ślizg -- dziura chyba do rdzenia, oto zdjęcie: http://img339.images...iurawlizgu.jpg/ Czy ta dziura (po wypełnieniu) może mieć wpływ na jazdę? Czy narta będzie jakoś słabsza? Domyślam się, że ślizg będzie bardziej podatny na uszkodzenia w tym miejscu, ale czy jakoś to wpłynie na samą konstrukcję narty? I co z tym zrobić? No już chyba tylko dobry serwis pomoże. Czy znacie jakieś dobre, profesjonalne miejsce we Wrocławiu, gdzie mi porządnie tę dziurę wypełnią? Pozdrawiam, E.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje SL'ki po Francuskiej eskapadzie, wyglądały dużo gorzej / skałka na trasie :) zalałem sam na miejscu i wytrzymały do końca sezonu .... takie zalanie wcześniej czy później (często tylko częściowo) wypadnie /tym sposobem 'zmusiłem się' do zakupu następnych nart:) / kilka dni temu oddałem je do Pana Janka Pieli i zrobił z nich nówki wstawił (wkleił) kawałek ślizgu i wsio ręcznie zostało wyszlifowane tak więc nie masz się co bać, po wizycie w dobrym (z naciskiem na - dobrym) serwisie nawet nie poznasz gdzie było uszkodzenie jarek:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....samemu zrobić, polecam najpierw "porzeźbić" na jakiejś starej desce. Przyjemność i satysfakcja gwarantowana. Pozdrawiam.

wsio prawda ..... sam takie drobnostki jak na filmie naprawiam w ten sposób / trzeba tylko użyć, dobrej jakości materiału/ .....tyle tylko, że jest to dobry sposób, na drobne uszkodzenia przy takim jak na zdjęciu, ten sposób naprawy, nie sprawdzi się prędzej czy później, wsio wyleci .... a przynajmniej znaczna część jarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...