Skocz do zawartości

Mazury- trójbój nowczesny > Jachty / Kajaki / Rowery < 29.06 - 03.07.2011


Szabir

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem się rozpisać pod tym Twoim postem i nawet to zrobiłem... ale skasowałem. Chyba jednak pozostawię bez komentarza. Pzdr Maarcel

Popieram - przestańmy komentować. Mam nadzieję, że Turbo przy następnych wpisach najpierw pomyśli. Chyba mu się czasem kolejność czynności myli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1. Za tydzień napiszę (mam nadzieję), że mamy uprwnionego dowódcę dłubanki 2. Czyli na nurkowanie umawiamy się do Egiptu? Mam lepszy pomysł - poczytajcie o Albanii i zorganizujmy się na wspólny wyjazd do tego egzotycznego kraju. Wody podobno są super, a ludziska tylko marzą o tym by ich zacząć odwiedzać :cool:

Albania ?Brzmi nieżle.Egipcik na nurkowanie to taki pewniak-tam jest zawsze co ogladać ,co robic albo nie robić nic a ich truneczki tez po czwartej kolejce jako tako smakują:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Mam nadzieję, że się dobrze bawicie :) Pogoda żeglarska wszak to nie pełne słońce - a wiatr i odrobina deszczu :) W końcu żeglarstwo jest... koszmarne :P My pływaliśmy dokładnie na Boże Ciało. Pozdrowienia dla tych których udało się spotkać, popływać i poimprezować na Mazurach: KrzyśkaGP, Turbo, Zberka i Eśka ! I muzyczna dedykacja ze Sztynortu (to był nasz 2 dzień zmagań z wiatrem, żaglem i... whisky). PiVi

Użytkownik PiVi edytował ten post 03 lipiec 2011 - 08:25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że się dobrze bawicie :) Pogoda żeglarska wszak to nie pełne słońce - a wiatr i odrobina deszczu :) W końcu żeglarstwo jest... koszmarne :P My pływaliśmy dokładnie na Boże Ciało. Pozdrowienia dla tych których udało się spotkać, popływać i poimprezować na Mazurach: KrzyśkaGP, Turbo, Zberka i Eśka ! I muzyczna dedykacja ze Sztynortu (to był nasz 2 dzień zmagań z wiatrem, żaglem i... whisky). http://www.youtube.com/watch?v=y-23MP99Pos&feature=player_embedded PiVi

PiVi - "Kobiety jak te kwiaty" super wykonanie! Dzięki za pozdrownienia... ale jeśli chodzi o spotkanie na Mazurach to jednak sie chyba "mineliśmy"... byliśmy po Tobie i spotkanei nam nie wyszło:) (wiem, wiem... too much whysky!)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sternik20111.jpg

Mam nadzieję, że się dobrze bawicie :) Pogoda żeglarska wszak to nie pełne słońce - a wiatr i odrobina deszczu :) W końcu żeglarstwo jest... koszmarne :P My pływaliśmy dokładnie na Boże Ciało. Pozdrowienia dla tych których udało się spotkać, popływać i poimprezować na Mazurach: KrzyśkaGP, Turbo, Zberka i Eśka ! I muzyczna dedykacja ze Sztynortu (to był nasz 2 dzień zmagań z wiatrem, żaglem i... whisky). http://www.youtube.com/watch?v=y-23MP99Pos&feature=player_embedded PiVi

PiVi - "Kobiety jak te kwiaty" super wykonanie! Dzięki za pozdrownienia... ale jeśli chodzi o spotkanie na Mazurach to jednak sie chyba "mineliśmy"... byliśmy po Tobie i spotkanie nam nie wyszło:) (wiem, wiem... too much whysky!) Aha - Poznań wrócił szczęśliwie i zalega przed telewizorem! Najelegantszy ze sterników.,..[ATTACH]19863[/ATTACH] a tutaj krótki ogląd portu w Mikołajkach.... i żeglarstwo ekstremalne

Użytkownik TurboDymoMan edytował ten post 03 lipiec 2011 - 22:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I było niesamowicie mimo kapryśnej pogody!!! Pierwszy wieczór/środa/ cieplutki ,z imprezą grillową. Rano w czwartek,prawie jak jeden mąż, wypłynęły "Aleksandry" w rejs do Mikołajek.Każda dłubanka ma inną historię tego dnia.Ja chylę czoło przed Piotrem /syn Napoleona/,który ujarzmił 7!!!! kobiet na jednej łódce-hahha.Wieczór należał do szant i niektórych naszych ,którzy imprezowali do 6?,7?8?. Dzięki opatrzności w piatek lało ,więc wszyscy"odpoczywali" pod pokładem w drodze powrotnej do . . nie pamietam.Troszeczkę przemoczeni trafiliśmy do Krutyni-super pensjonacik -gorace prysznice.Wieczorem grill i urodziny Nieprawdy i Napoleona. Rankiem w sobotę lekki kapuśniaczek nie przeszkodził najtwardszym/Porterowie,Zuza z Damkową,Ania 81 z Alex,Tymoka z siostrzenicą /w spływie Krutynią.Było uroczo!!!!Wieczorem kolejny grill ,zamiast grochówki super bigosik,zamiast disco -Super Relaks z gitarą i śpiewnikami-zabawa była mocna. Dzisiejszy poranek też był kapryśny,ale pokonaliśmy szlak turystyczny /2 godziny? /marszu po lasach wzdłuż Krutynii.Kto nie był niech żałuje!!!!! To czego logistycznie dokonał Napoleon z małżonką Zosią-nie do opisania.Nie mam słów.Duma mnie rozpiera ,że to ludzie z Lublina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Użytkownik Tymoka edytował ten post 04 lipiec 2011 - 06:15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem żeby dołączyć do nich z rowerkiem na jeden dzień ale przy tej pogodzie to brrrrrrr..:(

I już możesz żałować. Porterkę boli żuchwa :D od śmiechu, mnie wątroba też, z pewnością, od tego. Chciałem dołączyć podziękowania, ale byłoby ich tyle żeby zabrakło strony na jeden post. Nie mogę jednak odpuścić sobie podziękowania dla organizatorów. Zosiu i Darku, włożyliście w przygotowanie tej imprezy tyle serca. Dzięki – było super. I jeszcze jedno - wielki 100 lat jubilatom :cool: Do zobacznia na Country Pikniku w Mrągowie.

Załączone miniatury

  • IMG_0099.jpg
  • lll (43).JPG
  • lll (95).jpg
  • gfygfyh (3).jpg
  • gfygfyh (17).jpg
  • gfygfyh (31).jpg
  • gfygfyh (37).JPG
  • gfygfyh (54).jpg
  • llkjh (21).JPG
  • IMG_0066.JPG
  • IMG_0108.JPG
  • gfygfyh (73).jpg
  • gfygfyh (59).jpg
  • gfygfyh (45).jpg
  • IMG_0009.JPG
  • gfygfyh (92).JPG
  • lll (48).jpg

Użytkownik Porter edytował ten post 04 lipiec 2011 - 00:07 foto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I już możesz żałować. Porterkę boli żuchwa :D od śmiechu, mnie wątroba też, z pewnością, od tego. Chciałem dołączyć podziękowania, ale byłoby ich tyle żeby zabrakło strony na jeden post. Nie mogę jednak odpuścić sobie podziękowania dla organizatorów. Zosiu i Darku, włożyliście w przygotowanie tej imprezy tyle serca. Dzięki – było super. I jeszcze jedno - wielki 100 lat jubilatom :cool: Do zobacznia na Country Pikniku w Mrągowie.

Cholera taka impreza była gdzieś... dyskoteka?? :( i nie zabrali Turbo... Turbo teraz smutny jest... chyba nie przyuwazył tej imprezy i zalegał bez sensu na dłubance kiedy inni szaleli...:) :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N to czas i na moje podziękowania. Po pierwsze dla Napoleona i Zosi, nieocenionych organizatorów za wkład jaki musieli poczynić w organizację, a także za towarzystwo którego nam dzielnie dotrzymywali. Dla załogi naszej łodzi za humor, za towarzystwo, za tolerancję, za kolorek na paznokciach. Naszemu kapitanowi Krzysiowi GP za "twardą rękę" i że nie pozwolił na płynięcie na silniku. Dziewczyny za to że były z nami i łagodziły obyczaje. No może za bardzo tylko kusily :P. Dalsza część podziękowań Będzie dla Porterków, wspaniałuch ludzi z ktrymi można iść na koniec świata, albo i dalej. Porterowi za nocny wypad do całodobwej biedronki. Dzięki też dla wszystkich uczestników tego wyjazdu- gitarzystom, śpiewakom, tancerzom i zwykłym spożywaczom mleka :). No i choć tego pie przeczytają to dziekuję mewom, jeżykowi i ślimakowi. Dzięki też mojemu Słonku, czyli NIK jak to nazwał marcel że mnie odwiedziła :). Było wspaniale i oby do następnego tak wsapniałego spotkania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję bardzo wszystkim uczestnikom trójboju, w szczególności organizatorom, naszemu dzielnemu kapitanowi Piotrowi i całej załodze (zarówno jachtu jak i kajaka :) Do miłego zobaczenia.....

Użytkownik zuzayyy edytował ten post 05 lipiec 2011 - 16:43

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...